My jesteśmy w pracy, a nie na prywatce!

17 grudnia 2015 | | Polityka | 21 komentarzy

Wyszukaj: Paweł Kukiz sejm wystąpienie

Paweł Kukiz w sejmie
 • Zostawiliście 21 wypowiedzi w temacie “My jesteśmy w pracy, a nie na prywatce!

  1. Robert Adamczyk napisał(a):

   Ciekawe co by było jakby PiS zareagowało na obecną sytuację tak jak Erdogan w Turcji na opozycję?

  2. Anna Kowalska napisał(a):

   Na marginesie, ale to bardzo cenna wiedza: gdy doszło do głosowania ustawy odbierającej przywileje bolszewii – klub Kukiz 15 – WYPAROWAŁ. Zniknął. Warto o tym pamiętać. I nie mieć złudzeń, dlaczego jego lider w ostatnim momencie wyczyścił listy – i wprowadził „właściwe” osoby.

   Więc bez złudzeń, Panie, Panowie – albo PIS – albo powrót do klatki. Bój, który się toczy, to z dużym prawdopodobieństwem „bój to jest ostatni”.

  3. Andrzej Suszynski napisał(a):

   Wczoraj stanęliście jako klub oficjalnie i bez żenady po stronie SB-ecji. Rok legendowania w roli odpowiedzialnej opozycji diabli wzięli. Cóż, wszystkie ręce na pokład kiedy trzeba ratować przywileje patronów z SB.

  4. Arek Kondratowicz napisał(a):

   Zgadywalbym ze dotarli w jego otoczenie ludzie z tej zlej czesci sluzb specjalnych. Ci od sabotazu gospodarczego i politycznego. Ktos kto nie ma wprawy nie wykryje kim oni naprawde sa. Potrafia byc mili, uczynni, znaja odpowiedz na kazdy problem, bardzo ladnie mowia… Chyba w kazdej partii umiescili swoich ludzi.

  5. Damian Gałczyński napisał(a):

   Pytanie retoryczne? no nie wiem… pewnie robi burdy razem z PO, N.po? aaa nie… no właśnie… pracuje, znaczy pracowało dopóki wcześniej wymienione partie nie zaczęły robić burd i uprawiać bandytki w sejmie i poza nim, a cel tego każdy zna. Tusk już we Wrocławiu, wiecie co będzie dalej? 🙂 impreza się rozkręca… a że Grudzień chłodny to trzeba „rozpalić” atmosferę.

  6. Renia Novak napisał(a):

   Zdrajca, maciciel I sprzedawczyk. Jak Polacy mogli dac sie nabrac na jego slowka?

  7. Janusz Marczyk napisał(a):

   Jak sobie pomyśle, ze Kukiz mógł zostać prezydentem to dostaje gęsiej skórki.

  8. Mieczysław Sierka napisał(a):

   Kukiz teraz robi za Dmowskiego, zakłada ENDECJĘ. A nuż znajdzie się jakiś zagraniczny sponsor dla nowej ENDECJI ? A może już się znalazł? Polska musi sobie chyb a zmienić Patrona. Matka Boska, odkąd wylądowała w klapie marynarki Bolka nic a nic nie chroni Polski przed politycznymi mętami..

  9. Andrzej Jaros napisał(a):

   Przed wyborami politycy sięgają także po wsparcie ludzi, którzy autorytetami mogą być dla młodego pokolenia. Prym wśród nich wiodą gwiazdy estrady. – Popieram centroprawicę, a taką partią jest Platforma Obywatelska – mówi Paweł Kukiz. – Jestem związany z Platformą od lat. W tej kampanii, oczywiście, mogę zagrać – deklaruje Kukiz

  10. Dan Bar napisał(a):

   w tym sejmowy kiblu na wiejskiej to najmądrzejszy facet. Reszta to bydło zgodnie z nazwą ulicy.

  11. Chowają się po kątach , udają, że nie są ani tu ani tam i bredzą o JOW-ach, które gdyby wprowadzono, natychmiast wykupiliby esbecy, komuchy i aferzyści razem z całym elektoratem.

  12. Wiktor Marski napisał(a):

   to jest człowiek od niczego, więc nie robi nic

  13. Anna Elliot napisał(a):

   Porazajace…. muzyk z wieloletnim stazem na estradzie nie potrafi odpowiedziec na pytanie dziennikarza: ile czasu potrzeba, by rozlozyc profesjonalny sprzet naglasniajacy plus scene….wstyd…dla mnie kompletnie niewiarygodny

  14. Michał Dąbrowski napisał(a):

   Szkoda że muzyk poparł PiS i zadłużenie Polski o kolejne 60 miliardów.

  Dodaj komentarz

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Wojna Trumpa z mediami

  Donald Trump rozważa usunięcie dziennikarzy z Białego Domu. Co na to Komisja Wenecka i rozczochrany Belg? Mariusz Max Kolonko mówi jak jest.

  Inwestycje w polskiej gospodarce

  Marcin Chludziński – Polski Punkt Widzenia

  Dokąd Zmierzamy – Grzegorz Braun (2017)

  Grzegorz Braun, reżyser i publicysta, w rozmowie z Piotrem Korczarowskim podnosi kwestię spoistości naszego państwa. Po raz kolejny wraca temat tzw. „roszczeń żydowskich”, których żyrantami są politycy z USA.

  To nie jest przełom, a zawieszenie broni

  Stanisław Michalkiewicz w Radiu WNET o bieżącej sytuacji w naszym nieszczęśliwym kraju – 13.01.17

  Ośrodki decyzyjne

  Myśląc Ojczyzna – prof. Grażyna Ancyparowicz

  Wpływ skandali obyczajowych i umowy w Magdalence na scene polityczną w Polsce

  Polska scena polityczna jest bardzo niestabilna i w każdej chwili, niemal z dnia na dzień, można założyć ugrupowanie polityczne, które osiągnie sukces wyborczy, zauważa właściciel sondażowni Estymator dr Jacek Chołoniewski.

  Perspektywy budowy konkurencyjnego rynku gazu w Polsce i w Europie – szanse i zagrożenia

  Janusz Kowalski – Rozmowy Niedokończone

  Powroty do rzeczywistości

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz

  Ortodoksyjni jak… „Tygodnik Powszechny”, czyli w kibicach przeszkadza im wszystko

  Od „Gazety Wyborczej”, przez „TVN” po „Tygodnik Powszechny” – redakcje głównego nurtu nie cierpią polskich kibiców. Katolickie medium rozszerza jednak katalog „win”, jakich dopuścili się uczestnicy pielgrzymki kibiców na Jasną Górę i krytykuje obecnych tam kapłanów z perspektywy… konserwatywnej. Kto by się spodziewał!

  Szewczak o tym, dlaczego budżet budzi panikę opozycji

  Janusz Szewczak, poseł, polski analityk gospodarczy i zastępca przewodniczącego Komisji Finansów Publicznych, który w rozmowie odniósł się do kwestii zadłużenia Polski i budżetu na 2017 rok.

  Przywrócenie stabilności państwa: KS za zdradę stanu, morderstwo i terroryzm!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o nieudanym „puczu sejmowym”, który chciała przeprowadzić opozycja i ujawnionym liście opozycji do sejmowego marszałka Kuchcińskiego, który zapowiadał ściągnięcie zewnętrznej interwencji na Polskę, także o kolejnej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i samym Jurku Owsiaku, którymi nie dało się przykryć „wszystkiego innego” i o zapowiedzianej wizycie „naszej złotej pani” z Berlina • dalej »

  Demokracja i mleko dla kotów!

  Terror kaczystowski w Polsce nasila się. Nikt nie może czuć się bezpieczny. Sędziowie Trybunału, byli esbecy, posłowie opozycji wszyscy oni stali się ofiarami reżimu kaczystowskiego.

  Afera FOZZ, czyli matka wszystkich polskich afer

  To temat, do którego warto wracać. Przypomina go Jerzy Jachowicz, który koncentruje się na firmie Universal.