Podobne

21 Thoughts to “My jesteśmy w pracy, a nie na prywatce!

 1. Ciekawe co by było jakby PiS zareagowało na obecną sytuację tak jak Erdogan w Turcji na opozycję?

  1. Oni chcieli aby tak zareagowało!

  2. No tak…również reakcja Eurokolchozu też byłaby ciekawa…

 2. Na marginesie, ale to bardzo cenna wiedza: gdy doszło do głosowania ustawy odbierającej przywileje bolszewii – klub Kukiz 15 – WYPAROWAŁ. Zniknął. Warto o tym pamiętać. I nie mieć złudzeń, dlaczego jego lider w ostatnim momencie wyczyścił listy – i wprowadził „właściwe” osoby.

  Więc bez złudzeń, Panie, Panowie – albo PIS – albo powrót do klatki. Bój, który się toczy, to z dużym prawdopodobieństwem „bój to jest ostatni”.

  1. Paweł Biliński Zapomniałam dodać, że to cytat z 3obiegu, to sprawdzony portal.

  2. Niemniej Kukiz zachowuje się jakby nie widział, że to SB-cja atakuje i szykuje Polakom Majdan.

 3. Wczoraj stanęliście jako klub oficjalnie i bez żenady po stronie SB-ecji. Rok legendowania w roli odpowiedzialnej opozycji diabli wzięli. Cóż, wszystkie ręce na pokład kiedy trzeba ratować przywileje patronów z SB.

 4. Zgadywalbym ze dotarli w jego otoczenie ludzie z tej zlej czesci sluzb specjalnych. Ci od sabotazu gospodarczego i politycznego. Ktos kto nie ma wprawy nie wykryje kim oni naprawde sa. Potrafia byc mili, uczynni, znaja odpowiedz na kazdy problem, bardzo ladnie mowia… Chyba w kazdej partii umiescili swoich ludzi.

 5. Pytanie retoryczne? no nie wiem… pewnie robi burdy razem z PO, N.po? aaa nie… no właśnie… pracuje, znaczy pracowało dopóki wcześniej wymienione partie nie zaczęły robić burd i uprawiać bandytki w sejmie i poza nim, a cel tego każdy zna. Tusk już we Wrocławiu, wiecie co będzie dalej? 🙂 impreza się rozkręca… a że Grudzień chłodny to trzeba „rozpalić” atmosferę.

 6. Zdrajca, maciciel I sprzedawczyk. Jak Polacy mogli dac sie nabrac na jego slowka?

 7. Jak sobie pomyśle, ze Kukiz mógł zostać prezydentem to dostaje gęsiej skórki.

 8. Kukiz teraz robi za Dmowskiego, zakłada ENDECJĘ. A nuż znajdzie się jakiś zagraniczny sponsor dla nowej ENDECJI ? A może już się znalazł? Polska musi sobie chyb a zmienić Patrona. Matka Boska, odkąd wylądowała w klapie marynarki Bolka nic a nic nie chroni Polski przed politycznymi mętami..

 9. Przed wyborami politycy sięgają także po wsparcie ludzi, którzy autorytetami mogą być dla młodego pokolenia. Prym wśród nich wiodą gwiazdy estrady. – Popieram centroprawicę, a taką partią jest Platforma Obywatelska – mówi Paweł Kukiz. – Jestem związany z Platformą od lat. W tej kampanii, oczywiście, mogę zagrać – deklaruje Kukiz

 10. w tym sejmowy kiblu na wiejskiej to najmądrzejszy facet. Reszta to bydło zgodnie z nazwą ulicy.

 11. Chowają się po kątach , udają, że nie są ani tu ani tam i bredzą o JOW-ach, które gdyby wprowadzono, natychmiast wykupiliby esbecy, komuchy i aferzyści razem z całym elektoratem.

 12. to jest człowiek od niczego, więc nie robi nic

 13. Porazajace…. muzyk z wieloletnim stazem na estradzie nie potrafi odpowiedziec na pytanie dziennikarza: ile czasu potrzeba, by rozlozyc profesjonalny sprzet naglasniajacy plus scene….wstyd…dla mnie kompletnie niewiarygodny

 14. Szkoda że muzyk poparł PiS i zadłużenie Polski o kolejne 60 miliardów.

Dodaj komentarz