Narody Zjednoczone w walce z kaczyzmem!

11 maja 2017 | | Opinie i komentarze | 9 komentarzy

Wyszukaj: kaczyzm onz propaganda

Polscy demokraci skaczą z radości. Oto Rada Praw Człowieka ONZ skrytykowała kaczystowską Polskę! Tego głosu nie można lekceważyć – ogłosili astrologowie i eksperci TVNu.

A prof. Wieruszewski potwierdził, to co wie każde polskie dziecko czytające Gazetę Wyborczą: „To są zarzuty, które zwykle padają pod adresem państw totalitarnych”. Innymi słowy: kaczystowska Polska to państwo totalitarne i lada dzień można spodziewać się interwencji międzynarodowej. Trzeba tylko szybko odkryć jakieś złoża ropy naftowej. Oczywiście interwencja będzie poprzedzona inspekcją ekspertów z tejże Rady Praw Człowieka ONZ. I tak Arabia Saudyjska zbada przestrzeganie praw kobiet. Chiny zajmą się wolnością słowa. Kuba – warunkami przetrzymywania więźniów politycznych. A przedstawiciele Ludowej Republiki Bangladeszu sprawdzą, czy w Polsce pod butem Kaczora-Dyktatora nie jest czasem nadużywane prawo do publicznej chłosty liderów opozycji. Po takiej inspekcji droga do wyzwolenia będzie otwarta. By żyło się lepiej!

Zostawiliście 9 wypowiedzi w temacie “Narody Zjednoczone w walce z kaczyzmem!

 1. Kasia Kowalska napisał(a):

  Niech nas pocałują w 4 litery !

 2. stare kocisko napisał(a):

  Przepraszam, a co to jest „prof. wieruszowski”?

 3. Malgorzata Gazinska napisał(a):

  ciekawe czemu tak strasznie boją się Kaczora? może odpowie im „guru”TVN?

 4. Marian Połczyński napisał(a):

  Babciu tnij szmatlawce ,TVN Wyborcza itd.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Transport wodny i rozwój gospodarczy Polski

Marek Gróbarczyk – Polski Punkt Widzenia

Pozasądowe rozwiązywanie sporów konsumenckich

Dostałeś wysoki rachunek za telefon, internet, telewizję? Operator nie uwzględnił reklamacji? Poczta zgubiła przesyłkę i nie chce zwrócić kosztów? Masz szansę na polubowne rozwiązanie sporu. Bezpłatnie i bez zbędnych formalności!

Genocidum atrox

W reportażu prawdę wołyńską przypominają środowiska kresowe. Wiele z nich funkcjonuje poza granicami kraju. Wszystkie doświadczają niepokoju związanego z oficjalnym kultywowaniem pamięci zbrodniarzy, którzy dokonali wołyńskiego ludobójstwa.

Gender a marksizm

Krzysztof Karoń: Marksizm jest systemem, który jest z ogromnym wysiłkiem, w ogromnej panice i histerii domykany w tej chwili w Europie. Celem jest stworzenie zachodnioeuropejskiego państwa komunistycznego

Tej siły już nie powstrzymacie – ta siła powstrzymała się… sama

Wywiad na temat sytuacji w środowisku wolnościowym oraz pomysłach na reformę szkolnictwa w Polsce – Artur Dziambor