Nie może nam zabraknąć odwagi, bo przyszedł czas trudny

12 sierpnia 2014 | | Spotkania.

Wyszukaj: Jarosław Kaczyński Smoleńsk

Jarosław Kaczyński


  • Anna Kwietniewska

   Czas TRUDNY..ALE BEZ ODWAGI NIE BĘDZIEMY W STANIE NICZEGO ZMIENIĆ….BÓG ,HONOR ,OJCZYZNA,…….WIerni tym WARTOŚCIOM….NIE POZWOLIMY TWORZYĆ POLSKI Według PRL-owskiej wizji Gierka..którą tak szeroko opisano w ,,Le Monde”

  • Jacek Irys

   Mnie jest trudno zrozumiec Polakow. Wrazenie, ktore odnosze to przyslowiowy tort podarowany zgraii dzieciakow. Kazdy chce ugryzc, a nie ma do tego zebow. JKM, jedynie ON podaje jakies rozwiazania,ale sa inni, ktorym to nie sluzy do wiekszych kesow.Gdy czytam wypowiedzi gowniarzy zrzeszonych w Ruchu Narodowym lub im podbnych, to az plakac sie chce, ze im nie sa potrzebne inne wartosci poza „LAC W MORDE” innych! Czasy Hitlera, Stalina przeminely, ale idea pozostala. Mnie sie marzy taki Paderewski, Dmowski jak wielu innych ludzi odpowiedzialnych za slowo, czyny. Dzisiejsi patrioci, to zwykla szumowina wyrosla na awanturach i to wszystko. Jedynie Hitler i Stalin pozwolili sobie na nieingerencje w sprawy uprawianej polityki, mordujac opozycjonistow. Dzisiaj jest bardziej elegancko bo, kazdy ma prawo do wszystkiego bez odpowiedzialnosci za czyny. Taki ukochany prezydent Polski, ten od lowiectwa, ktory podpisal wszystko, co mu podrzucono. Normalny czlowiek bedzie staral sie zrozumiec ustawe o emeryturach, podatkach, ale w zaden sposob nie zaakceptuje ustawy o mozliwosci wkroczenia sil z innego kraju! Ta ustawa dyskwalifikuje wszystkie ugrupowania, ktore przyczynily sie do jej wejscia, ale ¨Polacy to madry Narod. Brawo!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.

  Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM

  Transmisja z Auli i Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – 22.10.16

  Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

  Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

  Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

  Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »