Niesiołowski o patriotyźmie, oburzonych, opozycji

26 marca 2013 | | Pozostałe.

Wyszukaj: chamstwo sejm Stefan Niesiolowski

21.03.2013 – Na wystąpienia posłów PiS dot. założeń polskiej polityki zagranicznej szefa MSZ Radosława Sikorskiego zareagował Stefan Niesiołowski (PO).

„Twierdzicie, że my jesteśmy w jakiejś katastrofie, teza, że istnieje tragedia, że państwa polskiego nie ma, która się przebija. Nasza koncepcja, PO i PSL to odejście od nacjonalizmu, a dzisiaj to robi PiS i inne pronarodowe bojówki” – mówił poseł Platformy. „Jak się przeczyta pisowskie media i pseudodziennikarzy propagandystów, to miary patriotyzmu są dwie: im większy wróg UE tym większy patriota i im gorzej się mówi o Rosji. To jest miara patriotyzmu” – dodał Niesiołowski. Jak podkreślił, „to nie jest miara patriotyzmu, tylko szkodzenia Polsce”. „Szkodzicie Polsce, jesteście antypatriotami. W walce o władzę podpalacie Polskę” – zwrócił się do posłów PiS. Odnosząc się do słów Macierewicza Niesiołowski powiedział, że „jest to cyniczna gra polityczna”, która wpisuje się w element strategii politycznej PiS-u. „Każdy ma prawo do głupoty, tylko że pan Macierewicz tego prawa stanowczo nadużywa” – powiedział Niesiołowski.


  • NieStefan

   Chory człowieczek. Wymagajacy leczenia w szpitalu dla wartiatów. I to bardzo pilnie… Ponoć to on walczył o zakaz uboju rytualnego bydła hodowlanego, bo bał sie o swoje bezpieczeństwo. Tak mówili w autobusie dzisiaj.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Zapomniani bohaterowie Zapomniani bohaterowie

  Rozmowy Niedokończone – przedstawiciele Fundacji „Sprawiedliwi dla świata” , Artur Rytel-Andrianik, dr Adam Sandauer

  Strategia na rzecz odpowiedzialnego rozwoju Strategia na rzecz odpowiedzialnego rozwoju

  Myśląc Ojczyzna – prof. Grażyna Ancyparowicz

  Służby, mafie i loże (25.10.16) Służby, mafie i loże (25.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o kolejnym problemie partii Janusza Korwin Mikke przy rozliczeniach finansowych, jak skończyła się CETA, po co było zamieszanie z usuwaniem ciąży i o tym, że podrzucamy kukułcze jajo Ukrainie.

  Głos Polski 27.10.16 Głos Polski 27.10.16

  min. Antoni Macierewicz

  Geniusz wyklęty – Jan Czochralski Geniusz wyklęty – Jan Czochralski

  Najsłynniejszy polski wynalazca

  Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany

  Grzegorz Braun przestrzega. Recenzja filmu Wołyń i wpływ filmu na stosunki Polsko ukraińskie.

  Rok po wyborach Rok po wyborach

  Elżbieta Witek – Polski Punkt Widzenia

  Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki! Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o prawdopodobnej kolejnej roli naszej niezwyciężonej armii w związku z upływającym jutro terminie ultimatum Komisji Europejskiej wobec Polski w sprawie poszanowania demokracji w „naszym nieszczęśliwym kraju”, co może być przygotowaniem do „uporządkowania spraw” w Unii Europejskiej, kiedy Niemcy mogą chcieć skorzystać z istnienia Komitetu Obrony Demokracji, by załatwić remanenty wynikające jeszcze • dalej »

  Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego

  Rozmowy Niedokończone – dr Mira Modelska-Creech

  Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy! Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy!

  Koniec zmowy milczenia na temat rzezi wołyńskiej? Czy film „Wołyń” polepszy, czy może pogorszy stosunki polsko – ukraińskie?

  Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku

  Lampki już zawieszone…

  „Chamy” i „Żydy” W przededniu stanu wojennego?

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz

  Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski

  „Jako burmistrz Kamienia Pomorskiego starałem się współpracować z lewicą, prawicą, czy centrum. Przekonałem te środowiska do pewnych rozwiązań, które przyniosły sporą nadwyżkę budżetową. To wyjątkowy przypadek w skali kraju. Chciałbym, aby tę wolność mogli poczuć wszyscy Polacy” – stwierdził Stefan Oleszczuk