Nowe narzędzia Gadowskiego

16 września 2014 | | Opinie i komentarze.

Wyszukaj: ksiazka Witold Gadowski

Witold Gadowski przedstawia nowe narzędzia opisu rzeczywistości: Termometr Wałęsy, Wentyl Jaruzelskiego, Lewatywa Komorowskiego.


  • Jacek Irys

   Troche na wesolo z oplakanymi skutkami!
   Za co pobiles tego Turka? Za Cecore! Durniu, to bylo przed wiekami! Ale ja wczoraj o tym przeczytalem!
   Idac tym tropem pojmowania polskich racji, nalezy zwrocic szczegolna uwage na wszelkiego rodzju podzegaczy, manipulantow wspolczesna historia w odniesieniu do przeszlosci. Jezeli taki delikwent podpiera sie jeszcze swoim tytulem naukowym w gloszeniu swoich pogladow umotywowanych przeszloscia, to ja juz wiem o nim wszystko. Nie przecze, ze historia uczy nas,ale zeby ja stosowac do wspolczesnosci, to juz ogromna przesada na ktora moga sie tylko zdobyc najprymitywniejsze szuje. Analiza faktow, zachowan, pozwala nam prawidlowo ocenic czlowieka,sytuacje, zagrozenia, ale zeby historia poparta swoja nienawiscia, prowokuje do dzialan iracjonalnych, ktore wczesniej, czy pozniej doprowadza do powtorki z historii. Polacy w poczuciu krzywd doznanych zachowuja sie w stosunku do innych nacji, prowokujaco i jak zwykle przegrywaja.Mozna zyc inaczej, ale do tego potrzebne sa prawne uregulowania dla calej wspolnoty, jak to zauwazam w innych krajach. Bic zyda,araba mozna zastapic innymi prawami, ktore pozwola zauwazac nas, Polakow jako ludzi cywilizowanych, a nie prymitywnych. Atakowanie Rosji w imie podzegaczy, jest dalekie od istniejacych prawd! Tylko analiza faktow pozwoli Polakom na zrozumienie istotnych zagrozen zwiazanych ze wspolczesna polityka. Wyjasni wiecej, ktore pozwoli na zmiane dzialan, ale do tego sa potrzebni ludzie rozumiejacy inaczej, jak to przedstawiaja wspolczesni politycy a wtoruja im zmanipulowane przyglupy jak MK, ktory Korwina nazywa Ruskim szpiegiem. Wlasnie to J.K.M jest umiarkowanym politykiem, ktorego nalezy wspierac,ale nalezy w niektorych dzialaniach powstrzymywac. Polska juz zaczyna przygotowywac sie do wojny z Rosja i stad te rozne dzialania skorwionych politykow, ktorzy glosza, ze trzeba sie zbroic, ale nie mowia tego, ze te miliardy, wydadza na zlom! Jezeli moge cos dopowiedziec, to opanujcie sie! Poczekajcie do jutro, a gdy wytrzezwiejecie, inaczej swiat Wam bedzie sie przedstawial!

  • Jacek Irys

   Duch Walentino! Reportarz, ktory trwa na tv kultura ukazujacy troche prawdy o USA i Izraelu, potwierdza moja teorie o stereotypie Polakow!

  • Jacek Irys

   POLECAM TEN FILM O 17,05 TVP KULTURA!!! Poznacie wszelki manipulacje z
   WCT lacznie. PS. Nie wstydzcie sie swojej przeszlosci, gdy czas na
   zmiane myslenia! Dzisiaj o 17/05 powtorzenie na twp kultura! „Duch Walentino”

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE