O Bitwie Warszawskiej 1920 i Rosji

15 sierpnia 2016 | | Historia, Opinie i komentarze.

Wyszukaj: Bitwa Warszawska historia komentarz Rosja Stanisław Michalkiewicz

Stanisław Michalkiewicz


 • Film „Historia Roja” nie dopuszczony do konkursu na festiwalu filmowym w Gdyni
  • Wojciech Glowacki

   Zwolniony przez CZTERECH SPIACYCH cokol pomnikowy czeka na prozaiczny,dzisiejszy cud nad Wisla,by usytuowac pomnik BITWA WARSZAWSKA 1920 wlasnie w Warszawie,wlasnie w miejscu dotychczas zajmowanym przez symbol dlugoletniego zniewolenia Polski,jakim bez watpienia byl ten pomnik CZTEREJ SPIACY ! W tym wlasnie miejscu,dla podkreslenia ciaglosci i trwalosci niepodleglego bytu narodowego Polski powinien byc zlokalizowany pomnik BITWA WARSZAWSKA 1920.Bo spoiwem zycia narodow jest trwala pamiec o wlasnych,polskich bohaterach,ktorzy w bohaterskim akcie obrony Ojczyzny odeszli cialem,lecz ich milosc i poswiecenie calkowite dla Polski bedzie trwalym przekazem dla kolejnych pokolen ,ze odpowiedzialna pamiec o polskich bohaterach jest fundamentem naszej osobistej,narodowej i panstwowej przyszlosci .Ten pomnik powinien byc objawiony calemu swiatu wlasnie w tym miejscu,dotychczas zajmowanym przez uzurpartorow naszego polskiego bytu, po to , by slowa piesni ” nie rzucim ziemi skad nasz rod ” mialy swe realne potwierdzenie. Jestem przekonany, ze zaden z Polakow nie postapi swego grosza, by widoczny dla swiata skromny wyraz pomnikowy CUDU NAD WISLA przekonywal wymownie po dzien ostateczny o polskiej odpowiedzialnosci,godnosci i niezawislosci.Projekt LUK TRIUMFALNY jest raczej bardziej handlowym zamierzeniem; i nie bedac mu calkowicie przeciwnym stawiam na postawienie pomnika BITWA WARSZAWSKA 1920 na zwolnionym przez uzurpatorow cokole pomnika CZTERECH SPIACYCH ( ktory zapewne odszedl calkowicie w niebyt) przede wszystkim. A jak sie rozpisuje potrzebe narodowego wsparcia dla dziel o narodowym przeznaczeniu, wskazuje nam akcja PiSu o potrzebie budowy pomnikow ofiar smolenskich w scisle okreslonym miejscu . Wiec bierzmy wlasciwy przyklad dzialania w slusznej sprawie dla tej narodowej potrzeby zmaterializowania CUDU NAD WISLA w stolicy naszej Ojczyzny-Warszawie.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja
  michalkiewicz bitwa warszawska


  Nasze nowości

  Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści

  To nie są po prostu kolejne czteroletnie wybory. To jest rozdroże w historii naszej cywilizacji, które rozstrzygnie czy my, naród odzyskamy kontrolę nad naszą władzą. – Donald Trump

  Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu

  Robią nas w konia

  Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko? Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko?

  Uprowadzenie i zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki w październiku 1984 r. było jedną z najgłośniejszych zbrodni PRL. Bezpośredni sprawcy – trzej oficerowie SB oraz ich przełożony – zostali skazani na karę więzienia w tzw. procesie toruńskim, ale wielu okoliczności zbrodni nigdy nie wyjaśniono. Wciąż nie wiadomo, kto naprawdę wydał wyrok na charyzmatycznego kapelana „Solidarności”.

  Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja

  Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia

  „Chamy” i „Żydy” „Chamy” i „Żydy”

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz – październikowe wspominki

  CETA? Już to przerabialiśmy CETA? Już to przerabialiśmy

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o CETA, TTIP i o ich preludium sprzed lat, o planach budowania śmigłowca bojowego z Ukraińcami i o jubileuszach redaktora Michnika i Trybunału Konstytucyjnego.

  Przegląd Tygodnia (17.10.2016) Przegląd Tygodnia (17.10.2016)

  Piotr Jegliński

  Koktajl Mołotowa w biurze Republikanów Koktajl Mołotowa w biurze Republikanów

  Do siedziby Partii Republikańskiej w Karolinie Północnej wrzucono koktajl Mołotowa. Krystyna Grzybowska zwraca uwagę, kto jest w kim w sporze pomiędzy szeroko pojętą lewicą i prawicą. Czy walka faktycznie toczy się o demokrację? Jakie mogą być skutki tego typu postaw?

  Wielka pokuta – przebudzenie Polski Wielka pokuta – przebudzenie Polski

  Wielka Pokuta była okrzykiem Polaków, że stawiamy tamę tej zmianie wartości, że chcemy pozostać przy fundamencie, jakim jest chrześcijaństwo w Polsce. Ten model jest świetny – Maciej Bodasiński, współorganizator Wielkiej Pokuty.

  Europa pod naporem islamu Europa pod naporem islamu

  Spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem w Kole

  Państwo nie może podważać prawa do życia Państwo nie może podważać prawa do życia

  Jesteśmy świadkami postępującej unifikacji systemów prawnych. To zjawisko zabójcze dla wspólnot, od rodziny, przez naród po Kościół. Te wszystkie podmioty zabezpieczają człowieka przez wszechwładzą państwa, ale marksistowscy uczniowie Jean’a-Jacques’a Rousseau zwalczają je, jako rzekomo ograniczające ludzką wolność. W XIX wieku chodziło o wyzwolenie ze struktur ekonomicznych, a dzisiaj ze struktur biologicznych, czyli płci – mówił • dalej »

  Kulisy polskiej i międzynarodowej polityki Kulisy polskiej i międzynarodowej polityki

  Prof. Mirosław Ryba – Polski Punkt Widzenia

  Żadnych pozorów: sędziowie TK chleją i zakąszają na koszt rządu niemieckiego! Żadnych pozorów: sędziowie TK chleją i zakąszają na koszt rządu niemieckiego!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o „szubrawcach z Trybunału Konstytucyjnego”, także o otrząsaniu się WSI z szoku zerwania kontraktu na śmigłowce „Caracal”, o wykorzystywaniu „proletariatu zastępczego” przez soldateskę, o uroczystościach ekspiacyjnych Polaków na Jasnej Górze w zastępstwie prawdziwych sprawców ich skomunizowania, o powołaniu kolejnego „zespołu smoleńskiego” i kolejnej komisji sejmowej do nieustającego badania każdego przypadku reprywatyzacji • dalej »