Obecność materiałów wybuchowych w samolocie prezydenckim potwierdzają inne źródła

31 października 2012 | | Pozostałe, Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: Antoni Macierewicz Smoleńsk wybuch wywiad

Rozmowa z Antonim Macierewiczem


  • Ola2553456

   żenada, sianie paranoicznych  tez i   co gorsza ich dalsze podtrzymywanie  ,  a wystarczy że jakiś oszołom  luba awanturnik coś palnie  głupiego i KŁAMLIWEGO  do kwadratu w jakiejś  gazecie   i zaczyna się powtarzanie za nim jak papugi byleby pasowało do  oszołomskich i TOTALNIE ABSURDALNYCH wizji  rodem  z  SF  i  kina  fantazji utopijnej……  I nie pomaga  stanowcze natychmiastowe  dementi  nawet samej gazety,  Bo ZŁO  juz zostało zasiane i padło na PODATNY GRUNT !!!!!!!!  jak w Biblii !!!!

   nie pomaga że WSZYSCY łącznie z  samą gazetą mówią że to  było czyjeś indywidualne KŁAMSTWO ,   że NIE ma dowodów na  żadne materiały wybuchowe,   że mogłyby być   a to OOOOGRMONA róznica od  KŁAMLIWEGO z gruntu stwierdzenia że BYŁY !!!!!  (pochodna każdego związku nitrującego lub  znitrowanego może  ale nie musi miec coś wspólnego z  mat wybuchowymi tak jak chocby….worek foliowy i farby NITRO  !!!!!!)    Bo jak na razie  NIC a NIC ich NIE potwierdza obecnie i to wie każdy chemik nawet po technikum chemicznym  .   Wizja jakiegoś MĄCICIELA góruje i znajduje poklask i jest nadal szerzona po przez  odpowiednio  zjadliwe dobieranie   wiele  sugerujących  i sugestywnych  słów na antenie  znajdujących poklask  wśród zagubionych (bym nie musiała tego inaczej nazwać)   słuchaczy  ….żenada,  bo to NISZCZY moją Ojczyznę, bo  ktoś dla  chorej ambicji szerzy NIEZGODĘ< NIENAWIŚĆ<  i  ZŁO a nie dobro  !!!!!!!!!!!!!!! i to w radiu które  sie mieni mym Katolickim które powinno łączyć a NIE dzielić !!!!!…..SZOKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  nie wierze własnym uszom.     Kiedyś Jan Paweł drugi pogłaskał mnie  na bierzmowaniu po głowie  za wyważone opinie i rozsądek………….teraz  tu daję swą wyważoną opinię  i GRZMIĘ  na to radio  mieniące sie  mym radiem  ……….podobno katolickim…….jest mi strasznie smutno  i jestem  załamany że to co robi ta rozgłosnia  nazywa sie katlockim głosem w mym domu a dopuszcza  do takiej NIEPRAWDY  …..Nigdy nie przypuszczałem  że mozna tak wypatrzyć wielkie  i ważne  ideały……………………..

   Nasza Polska  jest JEDNA  ale dzięki takim działaniom MOŻE się pewnego dnia rozlecieć i wtedy podziękuje Wam za to i wszystkim którzy tak łatwo dają się manipulować  waszej propagandzie !!!!!! brzydzę   się tym co słyszę prawie codziennie…..

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w odczuciu wielu, wybitnie antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.