Obeszło się bez gwałtu na demokracji, wszyscy wygrali referendum warszawskie

17 października 2013 | | Opinie i komentarze, Pozostałe.

Wyszukaj: demokracja referendum Stanisław Michalkiewicz Warszawa

Stanisław Michalkiewicz






  • 01021939

   Panie Stanisławie Warszawa przegrała dzięki tym którzy popierają system tych którzy z racji zajmowanych stanowisk uważają że racja jest po ich stronie dając dowód w tym by nie iść do wyborów.Zobaczyliśmy dobitnie kim są Ci co mienią się że reprezentują wszystkich polaków i kto ich popiera bo 74% społeczności Warszawskiej dobitnie odzwierciedla kto zamieszkuje to miasto i jakie mają polityczne poglądy.Nie myślałem że ten żekomo wykształcony naród może dopuścić się takiej społecznej nie solidarności.Dla tej społeczności wszystko jest jasne co stało się w Smoleńsku,czym była afera bandytów jednorekich,Amber Gold,tajemne spotkania najwyższych władz z funkcjonariuszami FR na terenach Azji nie mówiąc o grubej kresce nocnej zmianie czy okrągłym stole.Akceptowanie tych poczynań dobitnie świadczy z kim mamy do czynienia i komu takie zachowanie służy.Przecież dobitnie widzimy że pomnik gwałciciela jest wielkim zgorszeniem bolszewi a przecież to jest prawda historyczna bez której naród przestaje być jednolity a staje się zlepkiem wielu ugrupowań nie mających nic wspólnego z narodem.Katyń nie jest zbrodnią a Smoleńsk był najzwyklejszym wypadkiem,czy nie mamy doczynienia z kpiną ze społeczeństwa w imię niepoznania prawdy w dodatku za podatnika pieniądze.Narodzie przejrzyj na oczy i obudż się z letargu bo nie wiele czasu pozostało do następnej narodowej tragedii.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Projekt budżetu na 2017 rok Projekt budżetu na 2017 rok

  Jacek Sasin – Polski Punkt Widzenia

  Smoleńskie taśmy Tusk – Putin Smoleńskie taśmy Tusk – Putin

  Ujawnia „Warszawska Gazeta”

  Język polski dobrem Narodu Język polski dobrem Narodu

  Myśląc Ojczyzna – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński

  Służby, mafie i loże (18.10.16) Służby, mafie i loże (18.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o umowie Ceta i manifestacjach w których uczestniczyli po obu stronach barykady wojownicy Kukiza, nieudanym zakupie Caracali oraz o Fundacji Republikańskiej.

  Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą? Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą?

  Polska odstąpiła od kontraktu na zakup śmigłowców Caracal. Bronisław Wildstein analizuje reakcje części społeczeństwa na tę sytuację. Czy Polacy wzorem dawnych lat patrzą z utęsknieniem w kierunku zachodu?

  Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy

  Stan bezpieczeństwa państwa – dr Andrzej Zapałowski

  Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści

  To nie są po prostu kolejne czteroletnie wybory. To jest rozdroże w historii naszej cywilizacji, które rozstrzygnie czy my, naród odzyskamy kontrolę nad naszą władzą. – Donald Trump

  Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu

  Robią nas w konia

  Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko? Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko?

  Uprowadzenie i zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki w październiku 1984 r. było jedną z najgłośniejszych zbrodni PRL. Bezpośredni sprawcy – trzej oficerowie SB oraz ich przełożony – zostali skazani na karę więzienia w tzw. procesie toruńskim, ale wielu okoliczności zbrodni nigdy nie wyjaśniono. Wciąż nie wiadomo, kto naprawdę wydał wyrok na charyzmatycznego kapelana „Solidarności”.

  Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja

  Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia

  „Chamy” i „Żydy” „Chamy” i „Żydy”

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz – październikowe wspominki

  CETA? Już to przerabialiśmy CETA? Już to przerabialiśmy

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o CETA, TTIP i o ich preludium sprzed lat, o planach budowania śmigłowca bojowego z Ukraińcami i o jubileuszach redaktora Michnika i Trybunału Konstytucyjnego.

  Przegląd Tygodnia (17.10.2016) Przegląd Tygodnia (17.10.2016)

  Piotr Jegliński