Obietnice Tuskowe

17 stycznia 2013 | | Pozostałe.

Wyszukaj: Donald Tusk expose obietnice PO

…kto tego nie rozumie, niech się nie zabiera do rządzenia!

Warzecha o niekonsekwencji premiera Tuska

Premier Donald Tusk wycofuje się ze słów: „tylko facet bez prawa jazdy może wydawać pieniądze na fotoradary, a nie na drogi”.
Z czego jeszcze wycofa się szef rządu?


  • A więc Panie Premierze skoro PO nie rozumie swoich obietnic niech się nie bierze za rządzenie.Jak dotychczas zamiast obniżać podatki podnosicie,gospodarczo kraj doprowadziliście do ruiny,społeczeństwo za rządów PO i PSL stało się tylko opłacalną siłą roboczą poza granicami kraju.Pańskie słowa jak dotychczas są pustosłowiem,kto tego nie dostrzega jest propagatorem Pańskich idei a nie rzeczywistości jaka nas otacza.Panie premierze człowiek honoru dał by sobie spokój z tak nieudolnym rządzeniem poprzez podanie rządu do dymisji,a zająć się tym co POtraficie chociaż mam poważne wątpliwości czy cokolwiek POtraficie.Waszą umiejętnością jest nieudolność we wszystkich dziedzinach gospodarczych,politycznych i społecznych.

   • Cierpiacy Polacy

    Sto  Procent   zgadzamy sie   ze  slowami  Pana Jana  Podiasek . Ani  Pan  Tusk,  ani  Po , ani z koalicji  PSL  nie maja  honoru   i sa  przyczynu  upadku  rozwojunarodowego.  Siedza  przy  sytym zlobie  rzadowym , ‚ bo  tam  dobrzrze  sie zyje ‚ i  niwzrusza ich  ze  NAROD  CIERPI.
                       

   • Juliusz Weiss

     Ta nieudolność to – 100 procentowa – zdolność do niszczenia wszystkiego co Polskie i właśnie dlatego – dopóki żyw – władzę utrzyma dla „Swych”.

  • Rodacy

   Panowie : D. TUSK  i  B. PIECHA  :  ZREZYGNUJCE  Z  WLADZY !  Pozwolcie  innym  RATOWAC
   ” tonacy  okret ”  POLSKE  ! 

  • Paweł(1)

   Twarz faluska mówi sama za siebie.

  • Juliusz Weiss

   No cóż … mamy wyjątkowego premiera. Na pogrzebie prof. Bronisława Geremka przemawiał między innymi Donald Tusk i powiedział, że jego Duchowym Ojcem jest … Bronisław Geremek. Zachował się bardzo ładnie, ale … jak pamiętamy prof. Bronisław Geremek publicznie głosił, że nienawidzi Polaków i nigdy z tego się nie wycofał, ani nie przeprosił, a przynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo. Podejrzewam, że w tej sprawie przydałyby się jakieś wyjaśnienia, … a może są już zbędne?

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

  Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zostało konsekrowane 18 maja 2016 roku. Jest to wotum wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. Ołtarz w sanktuarium odzwierciedla kaplicę papieską w Watykanie.

  Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16 Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16

  Mszy św. przewodniczył i wygłosił homilię ks. prof. Dariusz Oko

  Kościół jest misyjny Kościół jest misyjny

  Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej – o. Piotr Strycharz

  Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie

  17.10.2016

  Co dalej z obroną życia w Sejmie? Co dalej z obroną życia w Sejmie?

  dr inż. Antoni Zięba – Polski Punkt Widzenia

  Election’16 Clinton vs Trump (cz. 2) Election’16 – Clinton vs Trump (cz. 2)

  Wybory w USA – Mariusz Max Kolonko – Mówi jak jest

  Czym jest islam? Czym jest islam?

  Rozmowy Niedokończone – o. prof. Samir Khalil Samir SJ, ks. prof. dr hab. Waldemar Cisło

  Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem! Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem!

  Stanisław Michalkiewicz w zbiorze wypowiedzi o polskich politykach i dziennikarkach

  Trwają rozmowy ws. CETA Trwają rozmowy ws. CETA

  Jerzy Chróścikowski – Polski Punkt Widzenia

  Głos Polski 20.10.16 Głos Polski 20.10.16

  min. Antoni Macierewicz

  17 września 1939 roku. Wojna z Rosją 17 września 1939 roku. Wojna z Rosją

  Bogusław Nizieński i prof. Janusz Odziemkowski

  Miłośnicy Kresów Miłośnicy Kresów

  Pomoc materialna, paczki polonijne czy odnawianie zapomnianych miejsc pochówku Polaków to tylko niektóre formy aktywności Towarzystwa Miłośników Kultury Kresowej oraz Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów. Jak zaznaczają założyciele obu towarzystw, pomoc rodakom na Wschodzie to wielka lekcja historii i wielka satysfakcja.