Obrażalski marsz „szmat”

25 maja 2013 | | Pozostałe, Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: Krystyna Pawłowicz marsz wywiad

Krystyna Pawłowicz – Polski Punkt Widzenia


  • 01021939

   Jestem przekonany o racji pani prof.Pawłowicz bo jej wypowiedż w niczym nie obraża nikogo a przede wszystkim kobiety które nie szanują same siebie.Osoba szanująca się nie pójdzie na ulicę nago,dziennikarz widząc to nie będzie wypowiadał się w sposób naganny do osoby powtarzającej hasła pod którymi maszerowały te niby kobiety.Pani Pawłowicz nie przejmować się propagandą osób nie istotnych dla społeczeństwa bo one robią wszystko by destabilizować utrwalony porządek w naszym kraju.Czy ludzie dążący do prawidłowgo rozwoju społeczeństwa będą głosiły takie dewiacje jako istotne dla społeczeństwa,czy głoszenie ich zmierza do destabilizacji i wypaczeń?Moim zdaniem ludzie głoszace takie teorie poprawności to wobec nich winny być wyciągane sankcje bo jest to demoralizowanie młodego społeczeństwa.

  • Barbara

   Ja trwam przy Telewizji TRWAM, podziwiam kulturę prowadzącego rozmowę, ale panią profesor słyszałam na własne uszy – wrzeszczała jak baba z targu i najgorsza prostaczka. Trzeba mieć odwagę głosić swoje poglądy, a nie wrzeszczeć, bo to z pewnością sprawie nie służy. Wcale się nie dziwię, że koledzy z PIS pani nie bronią.

   • Polacy z Polonia

    Basiu,UWIELBIAMY p.Prof.K.PAWLOWICZ,
    z jej dobitnym glosem !

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski

  „Jako burmistrz Kamienia Pomorskiego starałem się współpracować z lewicą, prawicą, czy centrum. Przekonałem te środowiska do pewnych rozwiązań, które przyniosły sporą nadwyżkę budżetową. To wyjątkowy przypadek w skali kraju. Chciałbym, aby tę wolność mogli poczuć wszyscy Polacy” – stwierdził Stefan Oleszczuk

  Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów! Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów!

  Stanisław Michalkiewicz o objawach osłabienia międzynarodowej powagi i znaczenia Polski

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone