Odliczanie do wieczności

18 grudnia 2011 | | Pozostałe, Wiara i religia.

Wyszukaj: Biblia Pismo Święte

Film na temat biblijnych proroctw o końcu świata i ich stopniowym wypełnianiu się obecnie. Można w to wierzyć lub nie ale jest na tyle ciekawy, że warto obejrzeć.


  • xsd

   Przeżyłem paro krotnie końce świata sekt zwłaszcza jehowych.
   Należy pooglądac portal HERRP o najgłupszych eksperymentach jankiesów i ruskich.
   Oni rozwala świat nie Bóg – próbują zmianiac pogodę,sterować trzęsieniami oraz innymi kataklizmami,zniszczyć nie wygodny im kraj.Nasi uczeni to potwierdzają jest portal częściowo po polsku.Oni rozwalą ziemię,Enigma też publikuje podobne infa ostrzegając.

  • Amon

   Zgadzam się z filmem 3/4,Żydzi robią podporządkowanie poprzez globalizację świata ma być jednym strażnikiem.Ich jeden człowiek ich armia,ich bank w ich kasie.Był film w http://www.dlapolski.pl co żydostwo wymysliło poprzez antysemityzmem.Glapolski.pl jest masa mądrych filmików otwierających nam oczy !Pewien żyd nakręcił filmik (był ob tu pyblikowany nagrałem( http://www.dlapolski.pl/11/21/jak-korporacje-przejmuja-kontrole-nad-swiatem-i-ludzmi/ oraz http://www.dlapolski.pl/11/23/przeslanie-do-ruchu-okupuj-wall-street/#comment-3307 )
   postępnie żekomo ich człowiek.Dali mu dostęp do wszystkich tajnych informacji.Film Kontrola nad ludzmi w świecie,Korporacje przejmowanie wszystkiego przez żydów.Kupa śmiechu z CO2,podporzadkowanie gospodarek w swoje rece.Uczeni śmieją sie z tego,był film i na ten temat np.CO2 wulkan wytwarza tyle dziennie co świat przez rok itp…Poprzez rozpowszechniana demoralizację osłabia i wyniszczą inne narody (pedalstwo lizbijstwo itp)W ich krajach jest to zabronione,dbaja o swą nację.Żydostwo niszczy inne wiary mamy przykłady,jakie nacje nami rządzą ostatnio.Już się kryja się,za komuny byli pod spolszczonymi nazwiskami.Opisano np. w Golgotawschodu.pl innych portalach.Przepraszam złobiłem sporo błedów ortografii stylistyki itp. pisząc nie dbam o to.Pozdrawiam

  • Jerzy

   Jak mozecie upowszechniac material w ktorym ta stara malpa powtarza
   falszywki o 1500 zydach zamordowanych przez Polakow. Wszyscy wiemy
   ze dokonali tego Niemcy- mysle ze stara malpa ma na mysli Jedwabne

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Głos Polski 27.10.16 Głos Polski 27.10.16

  min. Antoni Macierewicz

  Geniusz wyklęty – Jan Czochralski Geniusz wyklęty – Jan Czochralski

  Najsłynniejszy polski wynalazca

  Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany

  Grzegorz Braun przestrzega. Recenzja filmu Wołyń i wpływ filmu na stosunki Polsko ukraińskie.

  Rok po wyborach Rok po wyborach

  Elżbieta Witek – Polski Punkt Widzenia

  Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki! Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o prawdopodobnej kolejnej roli naszej niezwyciężonej armii w związku z upływającym jutro terminie ultimatum Komisji Europejskiej wobec Polski w sprawie poszanowania demokracji w „naszym nieszczęśliwym kraju”, co może być przygotowaniem do „uporządkowania spraw” w Unii Europejskiej, kiedy Niemcy mogą chcieć skorzystać z istnienia Komitetu Obrony Demokracji, by załatwić remanenty wynikające jeszcze • dalej »

  Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego

  Rozmowy Niedokończone – dr Mira Modelska-Creech

  Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy! Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy!

  Koniec zmowy milczenia na temat rzezi wołyńskiej? Czy film „Wołyń” polepszy, czy może pogorszy stosunki polsko – ukraińskie?

  Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku

  Lampki już zawieszone…

  „Chamy” i „Żydy” W przededniu stanu wojennego?

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz

  Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski

  „Jako burmistrz Kamienia Pomorskiego starałem się współpracować z lewicą, prawicą, czy centrum. Przekonałem te środowiska do pewnych rozwiązań, które przyniosły sporą nadwyżkę budżetową. To wyjątkowy przypadek w skali kraju. Chciałbym, aby tę wolność mogli poczuć wszyscy Polacy” – stwierdził Stefan Oleszczuk

  Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów! Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów!

  Stanisław Michalkiewicz o objawach osłabienia międzynarodowej powagi i znaczenia Polski

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.