Panie Leszku historii nikt nie zmieni

14 października 2014 | | Polityka.

Wyszukaj: Leszek Miller SLD wybory samorządowe

Migawka z kampanii samorządowej 2014 w wydaniu SLD


  • Mieczysław S.Kazimierzak

   Rasizm rosyjski przejął w działaniu ŻYDOBOLSZEWIZM.W wyniku cywilizacyjnej zdolności do przewrotności dziś mamy do czynienia z ŻYDOBANDERYZMEM.Zbliżyły się do sobie dwie nacje,które były do siebie wrogo nastawione kiedy kolaborowały w czasie okupacji.

  • Jacek Irys

   Historii nikt nie zmieni! Holokaust-to klej do tapet!
   Reportarz o Rosji pod takim tytulem sprowokowal mnie do zastanowienia sie. W Rosji mlodziez nie zna slowa holokaust i nauczyciele tez! Logicznym staje sie, ze nie mozna przesladowac narodu, ktory dal 20 milionow ofiar w II wojnie jakas malenka liczba co sie odnosi do Zydow. Polskie ofiary, to 7 milionow, co juz w perfidny sposob jest zanizane! Nie pamietam co czytalem, ale z pewnoscia jakies gowno, ktore pisalo juz o 6 milionach poleglych Polakow! Pomijajac to, zastanawia fakt atakowania Rosji tym wyuzdanym holokaustem? Czyzby chcieli wynagrodzen za mordowanie Polakow w imieniu Rosjan?To tez jest ich problem. Mnie natomiast wprost bulwersuja fakty, gdy rozmawiam z Zydami, a znam ich duzo i o dziwo, mam wsrod nich przyjaciol. Z cala odpowiedzialnoscia pisze o tym i bede bronil ludzi, ktorzy nie zasluzyli na oszukancze manipulacje. Widzac, znajac wielu z numerami wytatuowanymi na rekach, ktorzy przezyli ten holokaust, a ktorzy nie otrzymali centa za swoje cierpienia, ktore to w postaci ogromnych odszkodowan wyludzili ci swiatowi cwaniacy podszywajacy sie pod Zydow! Ponad to, widzac takie kanalie jak Bartoszewski i tych ludzi, ktorzy przezyli tyranie Hitlera, trudno jest uwierzyc w ilosc ofiar podawanych przez cwaniakow ze swiatowego, amerykanskiego, biznesu wyludzania pieniedzy w imieniu zydowskich ofiar! Podejrzewam, ze w krotkim czasie zmienia profil i beda wyludzac pieniadze w imieniu zaglady Palestynczykow. Samo slowo holokaust, dotyczace wylacznie Zydow, nie miesci sie w glowie, gdy inne narody poniosly wiecej ofiar! Wniosek jedyny ktory wynika, jest zawarty w slowach do lajzy Milera. „Historii nie da sie zmienic” Prawda cie wyzwoli i na tej podstawie nalezy pisac historie, reszta jest manipulacja perfidnych osobnikow, ktorzy musza byc ukarani, gdyz krzywdza tym narody!

   • Jacek Irys

    Prosze zwrocic uwage na to, od kiedy Polske zaczeto atakowac holokaustem! Jezeli nie wiesz pytaj!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.

  Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM

  Transmisja z Auli i Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – 22.10.16

  Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

  Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

  Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

  Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zostało konsekrowane 18 maja 2016 roku. Jest to wotum wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. Ołtarz w sanktuarium odzwierciedla kaplicę papieską w Watykanie.

  Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16 Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16

  Mszy św. przewodniczył i wygłosił homilię ks. prof. Dariusz Oko