Pęknięcia w obozie „Dobrej Zmiany”? O pokorze…

18 sierpnia 2017 | | Opinie i komentarze | 1 komentarz

Wyszukaj: komentarz pokora Wojciech Sumliński

Zgody na zatracenie sukcesu Polaków, jakim jest odsunięcie od władzy Bronisława Komorowskiego et consortes nie ma i nie będzie. Czas schować pychę do kieszeni – i kontynuować dzieło, które wskazali Polacy. Dzieło rozliczeń.
Zostawiliście jedną opinię w temacie “Pęknięcia w obozie „Dobrej Zmiany”? O pokorze…

  1. Arek napisał(a):

    „Dobra zmiana” jest w duzym stopniu kontrolowana przez wrogie sluzby specjlane, gospodarczym iidealem jest dla nich sredniowieczny system feudalno cechowy. Apele o jednosc moga okazac sie apelami o nie zadawanie pytan, o brak kontroli rzadzacych, o zyrowanie wszystkiego co oni zrobia, obojetnie jaka byloby bzdura. Ponizej wklejam link do najlepszego artykulu o sytuacji spoleczno ekonomicznej Polski, o faktycznym mechanizmie patologii wystepujacych w naszym kraju…. „dobra zmiana” nie naprawia tego, a wrecz utrwala. Co wiecej, jest bardzo prawdopodobne, ze tegoroczne zamachy terrorystyczne w Wielkiej Brytanii organizowaly sluzby specjalne kontrolujace „Dobra Zmiane” – taka zemsta za ujawnienie co tu sie w Polsce dzieje. Tak zwane srodowiska „wolnosciowe” tez sa mocno nasiakniete bezpieka, to dlatego nie udaje sie aby stanowily jakas realna sile polityczna. A oto i obiecany link: https://nowakonfederacja.pl/iii-rp-jako-system-pasozytniczy/

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Komu zależy na „wojnie na górze”?

Prof. Romuald Szeremietiew odniósł się do manewrów Dragon 17, koncepcji wojsk obrony terytorialnej i sporu pomiędzy pałacem prezydenckim a ministerstwem obrony narodowej.


Dywersja Dudy

Postępowa opinia całego świata należycie oceniła prezydenckie plany reformy sądownictwa. Bez wątpienia jest to dywersja. Niestety wciąż nie wiadomo, jaka to dywersja – kaczystowska czy antykaczystowska. Wszystko za sprawą sprzecznych komunikatów, które docierają do ludu pracującego miast i WSI.


Wybory parlamentarne w Niemczech 2017 r.

Profesor Grzegorz Kucharczyk


O zagrożeniach dla naszej cywilizacji

Ksiądz dr Sławomir Abramowski, Miriam Shaded i Paweł Lisicki.


Teściowa Szefa Amber Gold zszokowana

Teściowa Szefa Amber Gold Marcina P., była zatrudniona w spółce jako osoba sprzątająca. Świadek odmawiała odpowiedzi na prawie każde pytanie członków komisji, uzasadniając to tym, że „nie chce zaszkodzić sobie ani bliskim jej osobom”.