2 czerwca 2017 | | Opinie i komentarze |

Wyszukaj: dekomunizacja lewactwo propaganda

Cały kraj ogarnęło prawdziwe piekło dekomunizacji. W nagonce na ulice, place i pomniki utrwalaczy władzy ludowej biorą udział nawet dzieci. Mimo protestów Gazety Wyborczej z polskich miast znikają symbole wyzwolenia i – jak to określiła znana feministka tow. Bratkowska – „najbardziej proludzkiego, humanitarnego ustroju” w dziejach ludzkości.

Na szczęście nie wszystkie samorządy są na pasku rządu kaczystowskiego. Są też takie, które mimo obowiązywania ustawy wciąż skutecznie opierają się dekomunizacji. Jednym z takich bastionów są Głubczyce, w Województwie Opolskim. Stały się one prawdziwym wzorem do naśladowania dla wszystkich wiernych Demokracji samorządów. Burmistrz tego bohaterskiego miasta, tow. Krupa, nie tylko nie chce usunąć z miejskiego parku pomnika „Wdzięczności Armii Czerwonej”, ale co więcej zarządził jego renowację. Jest to co prawda tylko powierzchowny remont za jedyne 30 tys. złotych, ale przecież liczy się gest. Gest, który i tak spotkał się z podłym kwakaniem podżegaczy wojennych. Tu jednak nieoczekiwanie po stronie burmistrza Krupy stanął były kukizowiec, poseł na Sejm, tow. Sanocki, który przypomniał nieśmiertelne zasługi Armii Czerwonej, a głubczyckim dekomunizatorom zalecił powrót do kresowych chat, skoro nie podobają im się pomniki Wyzwolicieli. By żyło się lepiej!

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Gimnastyka pod sejmem

Pucz 2.0

Odpowiedź na list prezydenta UE do Prezydenta RP

Konstruktywna odpowiedź

Reforma sądownictwa i „ciamajdan 2”

Walka z zombie

Orędzie premier RP Beaty Szydło 20.07.17

„Polskie sprawy idą dziś w dobrym kierunku. Polacy czują się bezpiecznie. Jako premier mam obowiązek zapewnić, że agresja i frustracja elit III RP nie zatrzyma procesów naprawczych”

Chcesz by było jak było?

Kasta sędziowska

Sejm przyjął ustawę o Sądzie Najwyższym

Dr Krzysztof Kawęcki – Polski Punkt Widzenia

O wojnie pod Sejmem, prezydencie, zmianach w sądach i zachowaniu opozycji!

Stanisław Michalkiewicz

Bezpieczeństwo medialne (3)

Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z Natalią Zimniewicz

Jarosław Kaczyński najwyraźniej nie zna się na ludziach!

Stanisław Michalkiewicz, poseł Jacek Wilk – o sprzeciwie prezydenta RP Andrzeja Dudy w sprawie ustawy o Sądzie Najwyższym, fragment debaty „Międzymorze czy Międzymurze”

Polacy mają dość sfrustrowanego śmiesznego człowieczka!

Reakcyjny materiał

Nie wycierajcie swoich mord! Zamordowaliście go! Jesteście kanaliami!

Jarosław Kaczyński w Sejmie

Posłowie tracą panowanie nad sobą

Szarpanina w Sejmie! (18.07.20107)

To „nasza złota pani” telefonowała do prezydenta Andrzeja Dudy!

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o powodzie, który wywołał ognistą frustrację prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego w czasie nocnej debaty nad ustawą o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym, także o operacji „Temida”, czyli werbunku agentury przez Starych Kiejkutów wśród kasty sędziowskiej, o swoim projekcie powszechnych wyborów sędziów, prokuratorów i komendantów policji, czyli przywróceniu kontroli suwerenów nad • dalej »