Piotr Gociek – Demokrator (8.09.2014)

16 września 2014 | | Spotkania.

Wyszukaj: ksiazka Piotr Gociek Wiktor Świetlik

Autor o swojej książce


  • Jacek Irys

   Konczac opisywanie dramatu dotyczacego Polski, jako calosci, musze usprawiedliwic swoj wywod, ze rzad powinien pilnowac przestrzegania ustaw i to cala kompetencja jego! Tym usprawiedliwieniem niech bedzie fakt, ze jakis zwykly siurek jakim jest Tusk, moze decydowac o losach czlowieka w tym podawanym obledzie o demokracji.Prosze zwrocic tylko uwage na przymosowe skladki na emeryture, zdrowie etc. Jezeli tak ma wygladac demokracja PO, to tych demokratow nalezy, najprosciej ujmujac, WYBIC! W demokratycznym panstwie powinno byc jak w zegarku. Jezeli powstaje cos prywatnego, to na okreslonych zasadach, nad ktorymi czuwa rzad. POwski rzad czuwa jedynie nad mozliwoscia chwili, zeby okrasc Polaka! Patrz jak latwo sobie przyswoili miliardy z tego prywatnego gwaranta emerytur! ZUS, zatrudnia 45 tysiecy urzedasow i nikt nie zapytal czy ktos sie niezgadza. Sama sluzba zdrowia w Polsce, to lawa bezprodukcyjnych stworow zwacych sie lekarzami etc. Co jest najistotniejsze w tym burdelu stworzonym przez K…..z PO, to jak to w burdelu, LUDZIE WIDZACY I PROTESTUJACY PRZECIW TYM RZADZACYM SIE, UMIERAJA OD CHODZACEGO SAMOBOJCY! Polacy musza przestac sie bac tych Bandziorow politycznych i zaczac tworzyc konstruktywne Panstwo, pozbawione mozliwosci wplywania na nie z zewnatrz! Jak to zrobic, z tymi wszystkimi politykami, jest to niemozliwe. Taki Macierewicz, ktorego uwazam za czlowieka inteligentnego, ale nie pozbawionego wplywow z zewnatrz. We wszystkim jest zorientowany dosyc dobrze, tylko nie moge zrozumiec tej antypatii do Rosji. Polityk tej klasy, nie powinien dzialac jak podrzegacz,a powinien kierowac sie rozsadkiem, ktory pozwoli zazegnac wszystkie anomalia. Sa w Polsce ludzie potrafiacy cos zdzialac konstruktywnie, ale i oni sa podzieleni po przez politycznych TLUMOKOW takich jak Tusk, teraz Kopacz, zeby bron cie Boze, nikt nie mogl dobrac sie im do skury. Moze lepiej bedzie dla Polski, gdy ich wszystkich przyspawa sie do foteli i niech tam siedza za wzor na istnienie wszelkiego zla, ktore zniszczylo czlowieka?

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu” „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu”

  Radykalny głos w sprawie CETA

  Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną! Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną!

  Stanisław Michalkiewicz o funkcji stosunków polsko-rosyjskich jako elemencie strategicznego partnerstwa niemiecko-rosyjskiego

  Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej

  Fragment spotkania z wielkim naczelnym wielkiej gazety

  Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby! Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby!

  Stanisław Michalkiewicz o konsekwencji stanowiska polskiego Episkopatu w sprawie społecznego projektu ustawy zaostrzającego warunki usuwania ciąży i o swoim projekcie z 1991 roku jednozdaniowej ustawy w jej sprawie

  Projekt budżetu na 2017 rok Projekt budżetu na 2017 rok

  Jacek Sasin – Polski Punkt Widzenia

  Smoleńskie taśmy Tusk – Putin Smoleńskie taśmy Tusk – Putin

  Ujawnia „Warszawska Gazeta”

  Język polski dobrem Narodu Język polski dobrem Narodu

  Myśląc Ojczyzna – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński

  Służby, mafie i loże (18.10.16) Służby, mafie i loże (18.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o umowie Ceta i manifestacjach w których uczestniczyli po obu stronach barykady wojownicy Kukiza, nieudanym zakupie Caracali oraz o Fundacji Republikańskiej.

  Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą? Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą?

  Polska odstąpiła od kontraktu na zakup śmigłowców Caracal. Bronisław Wildstein analizuje reakcje części społeczeństwa na tę sytuację. Czy Polacy wzorem dawnych lat patrzą z utęsknieniem w kierunku zachodu?

  Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy

  Stan bezpieczeństwa państwa – dr Andrzej Zapałowski

  Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści

  To nie są po prostu kolejne czteroletnie wybory. To jest rozdroże w historii naszej cywilizacji, które rozstrzygnie czy my, naród odzyskamy kontrolę nad naszą władzą. – Donald Trump

  Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu

  Robią nas w konia

  Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko? Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko?

  Uprowadzenie i zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki w październiku 1984 r. było jedną z najgłośniejszych zbrodni PRL. Bezpośredni sprawcy – trzej oficerowie SB oraz ich przełożony – zostali skazani na karę więzienia w tzw. procesie toruńskim, ale wielu okoliczności zbrodni nigdy nie wyjaśniono. Wciąż nie wiadomo, kto naprawdę wydał wyrok na charyzmatycznego kapelana „Solidarności”.