Plan reformy podatkowej u Trumpa. A u nas?

27 kwietnia 2017 | | Opinie i komentarze | 9 komentarzy

Wyszukaj: Donald J. Trump gospodarka komentarz Mariusz Max Kolonko podatki USA

Największe ulgi podatkowe w historii Ameryki – tak administracja prezydenta Trumpa określa plan reformy podatkowej. Ma on pobudzić gospodarkę i zachęcić przedsiębiorców do rozwoju i zwiększania zatrudnienia – Mariusz Max Kolonko – „Mówi jak jest”

Zostawiliście 9 wypowiedzi w temacie “Plan reformy podatkowej u Trumpa. A u nas?

 1. Joanna Lorek napisał(a):

  No właśnie, a u NAS? PODATKI W GÓRĘ… Wszystko na odwrót… Czy to tak ciężko pojąć naszym politykom, że to ma odwrotny skutek dla gospodarki?

 2. Jarek Mechliński napisał(a):

  Polskie państwo musi się najpierw wzmocnić. To bardzo ważne w wielu obszarach, m in armia , sektor energetyczny . Domaganie się drastycznego obniżenia podatkòw w tym momencie jest niekorzystne dla Polski. Sytuacja USA jest kompletnie inna.

 3. Krzysztof Jarzyna napisał(a):

  Co to za bzdury? Można prosić o źródło?
  Bo z tego co ja wiem, to Trump miał obniżyć podatki najbogatszym. Nic dziwnego, skoro sektor finansowy rządu obsadził bandytami z Goldman&Sachs:

 4. Roman Dabioch napisał(a):

  PIS w tym temacie nas oszukał a szczególnie młody Morawiecki – czy on się zna na finansach państwa? wątpie …. zdusi – to co jeszcze zostało po PO –

 5. Cezary Cezary napisał(a):

  jasne, plan to jeszcze nie prawo. Tenze plan nie przejdzie nawet przez nizsza izbe parlamentu bo jest w nim zbyt wiele kontrowersji. Zmniejszenie z 39% na 15% podatku od korpo to jest strzal w oba kolana i stopy. Bogatym bedzie jeszcze lepiej! Czymze pokryje ten zbawiciel taka dziure budzetowa? Ano zaklada ze nagle ci bogaci zainwestuja zaoszczedzona kase i wszystkim bedzie zylo sie lepiej i zaczna jeszcze wiecej wydawac. Jasne… juz od razu. W dodatku zeby zamknac japy szarakom napomknal pare razy ze tez chce podniesc kwote wolna od podatku. Dzieki super mi w to graj, zaoszczedzilbym pare tysiecy $ ale tej obiecanki nikt nie zatwierdzi.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Transport wodny i rozwój gospodarczy Polski

Marek Gróbarczyk – Polski Punkt Widzenia

Pozasądowe rozwiązywanie sporów konsumenckich

Dostałeś wysoki rachunek za telefon, internet, telewizję? Operator nie uwzględnił reklamacji? Poczta zgubiła przesyłkę i nie chce zwrócić kosztów? Masz szansę na polubowne rozwiązanie sporu. Bezpłatnie i bez zbędnych formalności!

Genocidum atrox

W reportażu prawdę wołyńską przypominają środowiska kresowe. Wiele z nich funkcjonuje poza granicami kraju. Wszystkie doświadczają niepokoju związanego z oficjalnym kultywowaniem pamięci zbrodniarzy, którzy dokonali wołyńskiego ludobójstwa.

Gender a marksizm

Krzysztof Karoń: Marksizm jest systemem, który jest z ogromnym wysiłkiem, w ogromnej panice i histerii domykany w tej chwili w Europie. Celem jest stworzenie zachodnioeuropejskiego państwa komunistycznego

Tej siły już nie powstrzymacie – ta siła powstrzymała się… sama

Wywiad na temat sytuacji w środowisku wolnościowym oraz pomysłach na reformę szkolnictwa w Polsce – Artur Dziambor