Po pierwsze nie przynudzać!

27 października 2014 | | Historia, Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: dr Jan Przybył Grzegorz Braun historia wywiad

Grzegorz Braun i dr Jan Przybył rozprawiają się z popularnymi mitami historycznymi, propagandą ideologiczną i politycznymi zabobonami. Przekonują również, że historii można uczyć w sposób ciekawy i fascynujący.


  • Jacek Irys

   Prawde mowiac, to odechciewa sie uczstniczenia w zyciu spolecznym Polakow widzac takie dno, jakie prezentuje Tomasz Lis! Gdyby tylko chodzilo o tego osobnika, to pol biedy, ale on niczym syfilis czy inne choroby, atakuje wszystkie zdrowe organy czlowieka! Nie mozna pominac spektakli organizowanych w TVP przez te dno moralnosci dno dna czlowieczenstwa! Mialem duzo watpliwosci co do traktowania uczestnikow spektakli z piekla rodem, organizowanych przez tego osobnika. Do wczoraj!
   Przekonali mnie do tego jego uczestnicy z naczelnym kanalia jakimi sa Giertych, o ktorym pisza, ze to kon, ktory mowi, z czym sie zgadzam. Drugim uczestnikiem tej blazenady byl Misio, ten ktorego ogolili za bezcenstwa, ktore nie sluza Polsce, Polakom jak i czlowiekowi! Kurski, ktory dal sie ograc tym „koniom” jak dzieciak. Jedynie Czarzasty, wyszedl z tego spektaklu z twarza, o ile tak mozna to ujac. Druga czesc dotyczyla gender, gdzie wystapil ksiadz oko w konfrontacji ze Kazia Szczuka, do ktorej bardziej pasuje okreslenie Suka, gdyz szczeka, nawet nie rozumiejac! Najwazniejszym w tym wszystkim jest to, czy czlowiek o przecietnej moralnosci, powinien konfrontowac swoje umiejetnosci z byudlem, czym tez ublizam bydlu? W mojej kulturze nie ma takiej alternatywy dla nicosci, ktora probuje mowic! Nie otre sie tez o takie gowno, jak Kaminski lysy zboj, czy Romcio z giertychow, nie mowiac juz o tych prymitywach ze szklanych ekranow! Chinczycy chcac pozbyc sie prostytutek, zaladowali je na statek i zatopili, a co zrobic z tymi polskimi? Wiadomym jest, ze trzeba cos zrobic dla dobra polskiego spoleczenstwa, ale co? Z ogromna przykroscia, zalem pisze w ten sposob o Polsce, ale koniecznosc i krzywdy, ktore mi wyrzadzono, nie pozwalaja na tolerancje do takich osob!

  • Jacek Irys

   Mnie dziwi tylko jedno. Jak swiadomie mozna wchodzic w gowno, jak to czynia ludzie, ktorych mozna uwazac inaczej? Co moze powiedziec taka Szczuka- homoseksualistka na temat mezczyzny jako ojca? Ona niczym suka, bedzie szczekac na temat gender, feminizmu, ale co ona z tego rozumie? Takim to osobom daja satysfakcje ci od ktorych mozna sie spodziewac wiecej. Ksiadz OKO czy wielu innych, ktorzy stwarzaja szanse tym zdemoralizowanym na zaistnienie! Przy takich niby naukowych debatach, wiadomym jest, ze normalnosc zostanie opluta przez te zblaznione juz plujki! Gore!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany

  Grzegorz Braun przestrzega. Recenzja filmu Wołyń i wpływ filmu na stosunki Polsko ukraińskie.

  Rok po wyborach Rok po wyborach

  Elżbieta Witek – Polski Punkt Widzenia

  Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki! Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o prawdopodobnej kolejnej roli naszej niezwyciężonej armii w związku z upływającym jutro terminie ultimatum Komisji Europejskiej wobec Polski w sprawie poszanowania demokracji w „naszym nieszczęśliwym kraju”, co może być przygotowaniem do „uporządkowania spraw” w Unii Europejskiej, kiedy Niemcy mogą chcieć skorzystać z istnienia Komitetu Obrony Demokracji, by załatwić remanenty wynikające jeszcze • dalej »

  Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego

  Rozmowy Niedokończone – dr Mira Modelska-Creech

  Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy! Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy!

  Koniec zmowy milczenia na temat rzezi wołyńskiej? Czy film „Wołyń” polepszy, czy może pogorszy stosunki polsko – ukraińskie?

  Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku

  Lampki już zawieszone…

  „Chamy” i „Żydy” W przededniu stanu wojennego?

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz

  Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski

  „Jako burmistrz Kamienia Pomorskiego starałem się współpracować z lewicą, prawicą, czy centrum. Przekonałem te środowiska do pewnych rozwiązań, które przyniosły sporą nadwyżkę budżetową. To wyjątkowy przypadek w skali kraju. Chciałbym, aby tę wolność mogli poczuć wszyscy Polacy” – stwierdził Stefan Oleszczuk

  Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów! Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów!

  Stanisław Michalkiewicz o objawach osłabienia międzynarodowej powagi i znaczenia Polski

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.