Podsumowanie: 3 lata rządów Platformy Obywatelskiej (2007-2010)

17 listopada 2010 | | Opinie i komentarze, Pozostałe.

Wyszukaj: PO podsumowanie Romuald Szeremietiew


  • Dla mnie(ja mieszkam na wsi)trzy lata rządów Platformy Obywatelskiej,to jest okres terroru i zastraszenia.Pan Donald Tusk ze swoim głupim uśmiechem zapewne tego nie rozumie jak jego polityka dosięga zwykłych ludzi.Już pierwszego dnia gdy Platforma zaczęła rządzić,mój sąsiad wszedł mi na miedzę i wyciął drzewo.W pierwszym momencie nie wiedziałem o co chodzi ,ale no tak :Platforma rządzi to już można robić co się chce ,bo Sąd i tak uzna małą szkodliwość czynu.Dwa dni później na Bałtyku zatrzymano pijanego kapitana statku ,bo zapewne też się upił ze szczęścia że Platforma wygrała wybory,i taki to był początek rządów .Później moja rodzina doświadczyła serii kontroli nasyłanych przez sąsiada -złodzieja celem zniszczenia nas.W innych czasach taki człowiek wisiał by na szubienicy,ale nie, Platforma rządzi ,a więc to są dobre czasy- dla szulerów i złodziei .Złodziej krzyczy :łapać złodzieja -i łapią tabuny urzędasów najeżdżają ,wyciągają człowieka w kapciach na śnieg i szukają trawy.
   Długo będę pamiętał rządy Pana Tuska,niech on odejdzie w spokoju.

  • Za czasów PiS czułam się bezpieczna na ulicy,czułam,że ktoś dba o moje bezpieczeństwo ( za rządu Ziobry) automatycznie kiedy rządy objęła PO czułam ten brak opieki ,ten strach, sama nie wiem dlaczego byłam ogarnięta jakąś obawą o swoje życie.Rok 2011 to będzie rok biedy,nie zadowolenia społeczeństwa, jakim prawem my obywatele za błędy rządzących mamy płacić z własnej kieszeni.A może tak góra by zaczęła oszczędzać na swoim podwórku.Mniej wypasionych aut,mniej rautów itd.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki! Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o prawdopodobnej kolejnej roli naszej niezwyciężonej armii w związku z upływającym jutro terminie ultimatum Komisji Europejskiej wobec Polski w sprawie poszanowania demokracji w „naszym nieszczęśliwym kraju”, co może być przygotowaniem do „uporządkowania spraw” w Unii Europejskiej, kiedy Niemcy mogą chcieć skorzystać z istnienia Komitetu Obrony Demokracji, by załatwić remanenty wynikające jeszcze • dalej »

  Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego

  Rozmowy Niedokończone – dr Mira Modelska-Creech

  Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy! Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy!

  Koniec zmowy milczenia na temat rzezi wołyńskiej? Czy film „Wołyń” polepszy, czy może pogorszy stosunki polsko – ukraińskie?

  Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku

  Lampki już zawieszone…

  „Chamy” i „Żydy” W przededniu stanu wojennego?

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz

  Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski

  „Jako burmistrz Kamienia Pomorskiego starałem się współpracować z lewicą, prawicą, czy centrum. Przekonałem te środowiska do pewnych rozwiązań, które przyniosły sporą nadwyżkę budżetową. To wyjątkowy przypadek w skali kraju. Chciałbym, aby tę wolność mogli poczuć wszyscy Polacy” – stwierdził Stefan Oleszczuk

  Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów! Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów!

  Stanisław Michalkiewicz o objawach osłabienia międzynarodowej powagi i znaczenia Polski

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.