Poeci kontra zbrodniarze kolonialni

30 czerwca 2010 | | Pozostałe.

Wyszukaj: Bronisław Komorowski PO propaganda wybory

Dzisiaj święto naszej wioski, bo przyjechał Komorowski.
To polityk wszystkim znany, szanowany i lubiany.

– tak zaczyna się wspaniały utwór poetycki napisany na cześć Marszałka przez ludową poetkę ze wsi Podłężyce w Województwie Łódzkim. Wieś ta słynie z poetów. To tutaj powstało jedno z wyborczych haseł Marszałka Komorowskiego „Skończyła się rolka, głosuję na Bronka” będące odpowiedzią na slogany kaczystowskiej reakcji. Jego autorem jest prosty rolnik, który siedząc w swojej sławojce wspomniał czasy kaczystowskiej nędzy.

W tym samym czasie, gdy Niezwyciężony Marszałek Komorowski doglądał pól i zagród prostego ludu, po drugiej stronie kontynentu, w gnieździe imperializmu Jarosław Kaczyński planował z anglosaskimi faszystami z Partii Konserwatywnej kolejną wojnę. Za cenę dopłat bezpośrednich został namaszczony błogosławieństwami atomowych podżegaczy wojennych. Ale przestępcze plany zostały zdemaskowane. Na kolejnej debacie Marszałek Komorowski – symbol zwycięstwa pokoju nad faszyzmem w ostatniej chwili wyciągnie kartkę i pogrzebie marzenia brytyjskich zbrodniarzy kolonialnych.


  • Yoki

   Świetnie wybrany kawałek Kroniki filmowej o Bronku,należałoby go puszczać jego wyborcom w tv reżimowej na śniadanko lub dobranockę.

  • mason

   Brak słów obrazy w słownikach o woodstock za pieniądze bardzo naiwnych ludzi.
   Niemcy dawno te spędy przegnali,to trzeba zobaczyć.Tv polskojęzyczna kłamie,jej cenzura pokazuje wygodne cenzorom fragmenty.Rozżucono kartki życiorysu organizatora tego idiotyzmu i poniżenia moralności młodych.” róbta co chceta” czekajta i końca.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów! Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów!

  Stanisław Michalkiewicz o objawach osłabienia międzynarodowej powagi i znaczenia Polski

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską