Pojawiły się zwiastuny nadchodzących wyborów parlamentarnych

24 października 2014 | | Opinie i komentarze.

Wyszukaj: felieton Stanisław Michalkiewicz

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o III Konferencji Smoleńskiej i rewelacjach marszałka Radka Sikorskiego, także o jęku zawodu w „Gazecie Wyborczej” z powodu synodu w Watykanie i o ofensywie w przygotowaniu „szlachty jerozolimskiej” i judaizacji kraju


  • Mieczysław S.Kazimierzak

   Jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA,która nie jest uwzględniana o oficjalnej polskiej polityce historycznej.
   Służy temu CYWILIZACYJNA MIESZANKA pod znaczącym wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Narzędziem tego wpływu jest KULT HOLOCAUSTU,który ma na celu ograniczać oceny krytyczne żydowskiego etnocentryzmu.

  • Jacek Irys

   Czytajac rozne wpisy internetowe, mozna dostac obledu. Czytam, jak jedna pani skarzy sie na Kulczyka, ze ja oszukal! Od razu odpowiedz mi sie nasunela sama. Brutalna ale prawdziwa. Kim ona jest, ze prowadzila interesy z Kulczykiem, ktory w swietle prawa jest kryminalista, oszustem, zlodziejem i kanalia, ktory „oskarzyl” wlasna zone, gdy zaczeto jemu dobierac sie do dupy! Cytuje jego slowa wypowiedziane publicznie: ” ja nic nie mam, to wszystko zony” Jakim prymitywnym typem trzeba byc, zeby w ten sposob usprawiedliwiac swoje niecne czyny? Druga sprawa jest naiwnosc Polakow, ktorzy uwazajac sie za gentelmenow sa w stanie przebaczyc kobiecie-kryminalistce, Kopacz jej zbrodnie, gdy ujarza jej lzy! Podobna sprawa z ta kurwa Sawicka. Ilu i to jakich ma obrocow, az smiac sie chce. To ma byc ta rownosc pomiedzy kobietami a mezczyznami przy stosowaniu prawa? Jaja z Was Polakow robia te kanalie! Co do mnie, to pisze, wypowiadam sie w zgodzie z prawda jak i normami przyzwoitosci, a to ze ktos zakwestionuje moja ortografie, czy bedzie apelowal o wsparcie spolecznosci,swiadczy tylko o jego prymitywnosci. Lubie byc pytany, gdyz w tematach, w ktorych sie wypowiadam, mam zawsze jakies uzasadnienie. Ostatnio ktos mnie zapytal, kto naprawi Polske? Odpowiedzialem w zgodzie ze swoim sumieniem, ze bieda. Przyklad. Hitlera wypromowala bieda, to tak w skrocie, a to ze jestem blizej Korwina i jeszcze paru osob z innych Partii, gdzie moim marzeniem jest, zeby weszli do przyszlego rzadu, nie jest moja naiwnoscia. Czy tak sie stanie? Nie! Àle to jest mozliwe! Te problemy nie dotycza tylko Polski. Cala Europa tonie, a gra toczy sie jak przy stole pokerowym. Ktos musi wygrac, a ktos przegrac i tylko zalezy od graczy, kto bedzie kim. Gdy bieda wyjdzie na ulice, to juz nie bedzie pozorow,bedzie twarda walka na smierc i zycie, a mozna temu zapobiec przez generowanie madrych ludzi w polityce!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w odczuciu wielu, wybitnie antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.