Polacy palą flagi ISIS i wzywają rząd do obrony przed imigrantami

Po zamachach w Brukseli nikt już nie ma złudzeń. Masowy napływ imigrantów niesie ze sobą śmiertelne zagrożenie.

Polacy nie wierzą w zapewnienia rządu, że muzułmanie w Polsce są pod kontrolą, a nowych grup na razie nie będzie. „Zobaczcie jak się zrelatywizowały pojęcia. Kiedyś człowiek taranujący granice zostałby zastrzelony jak pies. Dzisiaj się tego nie robi” – zauważył jeden z naszych rozmówców. „Wmawiają nam, że to są biedni uchodźcy, matki z dziećmi, ale jakoś tego nie widzę” – dodaje młoda uczestniczka manifestacji. I rzeczywiście coś jest na rzeczy, ponieważ Europa zdaje się nie reagować. Co prawda pada wiele stanowczych słów, ale nikt nie podejmuje działań. Tymczasem po Morzu Śródziemnym wciąż pływają łodzie dostarczające nowych uchodźców na brzeg. Kiedy przyjdzie tego kres? A może taka sytuacja jest komuś na rękę i właśnie ma trwać?

Masowa imigracja to efekt imperialnej polityki Zachodu

Podobne

9 Thoughts to “Polacy palą flagi ISIS i wzywają rząd do obrony przed imigrantami

  1. zaraz ich pozamykają za nawoływanie do nienawiści

  2. Nie ma ich jeszcze w Polsce.Po co sie wychylac przed szereg?Samemu sie cichutko zabezpieczyc i patrzyc jak sobie radza te glupki na zachodzie.Jak mysmy mieli problemy to zawsze nas mieli w dupie.Nie wpuszczac ich do Polski,ale nie okazywac im manifestacyjnie wrogosci jak jeszcze tutaj nie sa problemem.Po co sobie robic niepotrzebnie wrogow?Robienie nieprzyjaciol to nasza specjalnosc narodowa.

  3. No brawo jak sie is w pl uaktywni to dzieki takim kurwom

  4. Tylko siła i zawziętość chroni przed hordami. Chowanie się po kątach i kieckach, nadstawianie policzka, miłość nieprzyjaciół jest drogą do zagłady na tym świecie i przyszłym bo Pan Bóg nie jest łaskawy dla głupców skoro dał im przecież rozum.

  5. Co za głąby. Prowokujmy nadal…

Dodaj komentarz