Podobne

23 Thoughts to “PolExit – Młodzi Polacy żądają rozwodu z Brukselą

 1. NO LOGO W TEJ POSTACI TO SZAMBO DEWIANTÓW

 2. to niech spierdalaja do afryki

 3. Jak Unia zażąda od nas 100 mld Euro jak od w. Brytanii, to my zażadajmy odszkodowania wojennego za II Wojnę Swiatową od Niemiec albo wzajemną kompensatę roszczeń !!

 4. ja też jestm młody 55 bo rzadam tego samego hihi

 5. Po pierwsze to UE nie jest żadną unią tylko superpaństwem. Po drugie jest zbudowana na fundamencie marksistowskim. Wszak jej ideowym teoretykiem był komunista Altiero Spinelli. Gdyby ludzie zdawali sobie z tego sprawę. To myślę że euroentuzjastów a raczej euroidiotów byłoby zdecydowanie mniej.

 6. Czyzby otworzyli szeroko oczy

 7. Narodowcy jak feministki, reprezentuja poglądy małych grup osób a krzycza najglosniej

 8. spokojnie, grono eurosceptyków bardzo szybko wzrosnie, wystarczy ze nastapia ograniczenia w funduszach jakie to rzekomo dostajemy od unii, w dostepie do unijnych rynkow pracy, ograniczenia zwiazane ze swobodnym przepływem osob w ramach ukladu z Schengen, zacznie sie nachalne i przymusowe wciskanie nam :uchodzców” ktorych ani my nie chcemy, ani oni u nas byc nie chca …. ludzie zaczna sie pytac , po cholere nam ta unia skoro wszystko co njiby miała gwarantowac, wlasnie poszło sie chromolic

 9. Nie jestem młoda i też nie jestem euroentuzjastką .
  Powodów wiele . Po pierwsze taka Europa jaki jej założyciel .
  Po drugie jestem zmęczona ciągłym straszeniem Polski karami i stwierdzeniami , że brak w Polsce demokracji, zmuszanie do podzielenia się zaproszonymi przez Niemców kontrowersyjnymi przybyszami, GMO i narzucaniem wiele innych absurdalnych przepisów unijnych

 10. Brawo!, co prawda jestem już stary ale doczekałem się przynajmniej treści w pigułce zgodnej z moimi poglądami i to od pokolenia na którym spoczywa obowiązek walki o Polskę, powoli mogę się wycofywać, są następcy, rozumie, że to dopiero początek.

 11. a ja jestem przeciwko opuszczania UE, przynajmniej na razie. mlode pryszcze nie pamietaja jak to nasi wspaniali „przywutcy” robili sobie co chcieli, teraz przynajmniej musze brac pod uwage unijne dyrektywy.

  1. lololollololollolo, ci sami ludzie co założyli ue, zgotowali nam 2 wojne i komunizm. jebać żydomasonów. yo

  2. Martin Zem jeżeli podoba ci sie to ze Polska nie może decydować sama o sobie eksploatować swoich zasobów naturalnych i jest zmuszana do niszczenia swojego przemysłu i prosić o pieniądze głos obywateli jest nie brany pod uwagę to zwyczajnie jestes głupi i masz mentalność niewolnika zapamiętaj Polską maja rządzić Polacy

 12. UE jest ok pod warunkiem wspólnych praw i obowiązków członków oraz prawa karnego, cywilnego oraz świadczeń minimalnych za pracę, wspólnej polityki zagranicznej i wojskowej, wspólnego minimalnego opodatkowania przedsiebiorstw etc. UE ma być jak jeden kraj a nie jak zlepek niezaleznych państw z własnymi partykularnymi interesami na zewnątrz.

 13. Musi nastąpić zmiana pokoleniowa …

 14. Jedną wizytówką Unii jest zasiadający w zarządzie zdrajca i szubrawiec Donald Tusk. Drugą pijaczyna, cham, prostak, tępak Juncker. Jeśli jakikolwiek polityk, jakakolwiek partia w danym kraju nie mówi o konieczności ucieczki z tego tonącego kołchozu zwanego Unia Europejska, to jest albo zdrajcą, albo takim tępakiem. W każdym bądź razie taka partia czy polityk na pewno nie są patriotami.

 15. Jestem za wyjściem z unii niemieckiej. To tylko pozornie jest wspólna gospodarka, tak jak pozorna jest wolność w ruchu bezwizowym.
  Już nie jeden raz pytałem, ile Polski należy do Polaków? Po okrągłym stole kraj był dosłownie rozbierany, dlatego słowo rozbiór tutaj pasuje.
  Celowo doprowadzoną do upadku gospodarkę wykupili za symboliczną wartość obcy i oni tutaj ustanowili swoje prawa. To wszystko odbyło się z pomocą skorumpowanej władzy i sądów od powiatowych do najwyższych. „Nikt” tego nie widział a ludzi którzy publicznie ten temat poruszali mordowano skrycie – tak jak A.Leppera.
  Media – również obce, skutecznie dbają o ogłupianie narodu i odwracanie uwagi od spraw istotnych dla kraju. Wiem, że nic nowego tutaj nie piszę, ale żal mi patrzeć na ten obecny maraton do pieniędzy podatnika, na ludzi którzy nie myślą o losie Polaków. Przepychają się do mikrofonów i oprócz chytrych twarzy nic nie oferują. Tragiczne.

 16. To ILE (€) jest Polska tej Unii „winna” !?? Kto prowadzi ksiegi ?

Dodaj komentarz