POLICYJNA PROWOKACJA! – sfilmowani!

13 listopada 2012 | | Pozostałe.

Wyszukaj: afera Marsz Niepodległości policja skandal

Zamaskowana grupa policyjnych prowokatorów sprowokowała zamieszki na Marszu Niepodległości. PO spokojnym marszu Bronisława Komorowskiego politycy PO i rządowe media potrzebowały, pokazać zamieszki podczas Marszu ugrupowań prawicowych.

http://www.youtube.com/watch?v=P3L4XOfY4-M

Z pomocą przyszli policyjni prowokatorzy. Zamieszki próbowano sprowokować już na godzinę przed rozpoczęciem marszu. O 14.00 zwarte oddziały policji ustawiono w szyku bojowym na ul. Marszałkowskiej – tam gdzie miało być czoło marszu. Zbierający się manifestanci zachowywali się bardzo spokojnie więc tym razem prowokacja się nie udała. Naszemu operatorowi udało się sfilmować zamaskowanych policjantów którzy według relacji świadków zaczęli zamieszki rzucając petardami w policję. Na wysokości zadania stanął rzecznik ONR Marian Kowalski. W decydującym momencie starcia wsparł manifestantów intonując Polski Hymn i wielokrotnie apelując do sumienia szeregowych policjantów. Policja przeciwko protestującym użyła nowej broni – petard hukowych, którymi normalnie posługują się antyterroryści i jednostki specjalne. Używano również plastikowych kul i gazów łzawiących – wiele kobiet i dzieci zostało zagazowanych. Po 30 min. Marsz Niepodległości ruszył zaplanowaną trasą


  • nemo

   Jak do niedalekiej przeszłości nawiązują te wydarzenia, SB za PRL tak samo robiła prowokacje.

  • Paweł(1)

   „Ciekawe” co „Wać Ćpun „Tusk wymyśli następnym razem,pewnie sprowadzi wskrzeszony oddział SS,a na czele będzie maszerował slkonowany Hitler.

  • Ems Service – Marek

   TO JEST NIEWIARYGODNE !
   I doczekalismy sie takich samych metod jakie stosowali komunisci i ich esbeki i milicjanci, nie wspominajac o znanych zolniwrzach obroncach komunizmu wPolsce.
   No i jaki tu komentarz napisac – o zgrozo ! Przeciez tych ludzi nalezy wywiezc do Korei Polnocnej niech tam dalej buduja komunizm !

   APEL:

   Katolicy, ludzie wierzacy …
   Nie wybierajce nigdy wiecej do wladzy ateistow !!! Dajcie juz sobie spokoj z platformami, palikotami i spadkobiercami pzpr – to sa poganie i barbarzyncy. Skoro sie Boga nie boja to robia to co widzimy.
   Wybierzmy takich ktorzy wierza w przykazania boze i beda rzydzic dla nas a nie przeciwko nam.
   Polacy ! – Sprawdzmy kazdego kandydata czy jest chrzescijaninem i tylko takich wybierajmy.
   Pamietajmy, jest nas wiekszosc w Polcse.
   Wasz Marek

  • Olka

   witam
   w której minucie na filmie jest ukazany policjant (z napisem na kamizelce) który rzuca petardą, bądź czymkolwiek innym w tłum??  nie chodzi mi o grupę stojącą na początku. oglądałam i nie zauważyłam.

   • 01021939

    Dlaczego tam się znalazł w grupie ludzi w kominiarkach,natomiast w gronie osób maszerujących nie widziałem by mieli kominiarki na twarzach.Każdy kto chodzi w takim stroju ma szczere i pokojowe intencje czy wręcz odwrotnie szuka zaczepki.Nie jest to pierwszy raz i jakoś władza nie wyciąga z takich zachowań jedynie słusznych wniosków służących społeczeństwu a nie swoim partyjnym interesom w dodatku ciemnych.

  • nemo

   Milicja działa nadal.

  • 01021939

   Co w takiej sytuacji możemy powiedzieć o tej władzy,kim ona jest i komu służy czy tak postępuje coś co w nazwie nosi „Polska”wstyd mi za Was przecież to nasi rodacy?A kim Wy jesteście?Kto Wam płaci pensje myślę że naród ze swych podatków dlatego powinniście mu służyć!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w odczuciu wielu, wybitnie antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone