Prezydent Komorowski i ortograficzna wpadka

18 marca 2011 | | Memy, Pozostałe.

Wyszukaj: Bronisław Komorowski Jacek Kurski ortografia wpadka

Bes komentaża i nadzieji…

aktualizacja – 19.03.11 – 00:02

tymczasem za mypis.pl:

Nieudany „obiat” Komorowskiego i Machały

Kolejna wpadka prezydenta Komorowskiego to już nie błąd wynikający z niezdarności. „Bul” i „nadzieji” to kompromitacja najwyższych lotów. Ale Pałac Prezydencki wymyślił jak przykryć sprawę, z pomocą ruszyli dziennikarze.

Okazało się, że Jarosław Kaczyński też miał wpadkę językową. Czujny dziennikarz przypomniał sprawę, którą dwa lata temu opisał Super Express zamieszczając zdjęcie wpisu Jarosława Kaczyńskiego. Redakcja twierdziła, że Jarosław Kaczyński zamiast „obiad” napisał „obiat”. Ale czy na pewno?

Fakt – Jarosław Kaczyński pismo ma niewyraźne, ale każdy kto przyjrzy się temu zdjęciu dłużej niż 2 sekundy widzi, że rzekomy „obiat” to po prostu niechlujnie napisany „obiad”. Kreska, która według SE, Pałacu Prezydenckiego oraz redaktora Machały miała być „daszkiem” T to w istocie ogonek litery Y z poprzedniego wiersza.

I tak Prezydent został uratowany! Minister Nowak odetchnął z ulgą. Cieszy nas, że „bul” minął. Mamy „nadziejię”, że w przyszłości współpraca Pałacu z dziennikarzami będzie równie owocna.


 • Masoneria i scjentologia
  • PawełP1

   Widać jaki to jest prymitywny człowiek,ma jednak coś co działa na ludzi:jest uśmiechnięty i ma wąsy.Uśmiech trzeba jednak umieć odczytać,bo może mieć zarówno pozytywne jak i negatywne znaczenie,ale najczęściej uśmiech jest maską za którą kryją się przeróżne braki;intelektualne, psychologiczne a także materialne.Uśmiech może mieć też przewrotne znaczenie np.:syn Kadafiego z uśmiechem wysyłał czołgi na powstańców i ludność cywilną.Uśmiech może być też oznaką pychy i wyższości,albo można się uśmiechać widząc bezradnego człowieka któremu została tylko rozpacz…

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Geniusz wyklęty – Jan Czochralski Geniusz wyklęty – Jan Czochralski

  Najsłynniejszy polski wynalazca

  Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany

  Grzegorz Braun przestrzega. Recenzja filmu Wołyń i wpływ filmu na stosunki Polsko ukraińskie.

  Rok po wyborach Rok po wyborach

  Elżbieta Witek – Polski Punkt Widzenia

  Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki! Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o prawdopodobnej kolejnej roli naszej niezwyciężonej armii w związku z upływającym jutro terminie ultimatum Komisji Europejskiej wobec Polski w sprawie poszanowania demokracji w „naszym nieszczęśliwym kraju”, co może być przygotowaniem do „uporządkowania spraw” w Unii Europejskiej, kiedy Niemcy mogą chcieć skorzystać z istnienia Komitetu Obrony Demokracji, by załatwić remanenty wynikające jeszcze • dalej »

  Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego

  Rozmowy Niedokończone – dr Mira Modelska-Creech

  Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy! Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy!

  Koniec zmowy milczenia na temat rzezi wołyńskiej? Czy film „Wołyń” polepszy, czy może pogorszy stosunki polsko – ukraińskie?

  Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku

  Lampki już zawieszone…

  „Chamy” i „Żydy” W przededniu stanu wojennego?

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz

  Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski

  „Jako burmistrz Kamienia Pomorskiego starałem się współpracować z lewicą, prawicą, czy centrum. Przekonałem te środowiska do pewnych rozwiązań, które przyniosły sporą nadwyżkę budżetową. To wyjątkowy przypadek w skali kraju. Chciałbym, aby tę wolność mogli poczuć wszyscy Polacy” – stwierdził Stefan Oleszczuk

  Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów! Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów!

  Stanisław Michalkiewicz o objawach osłabienia międzynarodowej powagi i znaczenia Polski

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz