Podobne

14 Thoughts to “Prof. Andrzej Nowak o polityce historycznej – 17.11.2015

 1. digitaldrones@gmail.com

  Myślę, ze Grzegorz Braun bardzo by się tu przysłużył jako reżyser filmowy w realizacji takiego filmu o polskich bohaterach wałczących na rożnych frontach świata.

 2. digitaldrones@gmail.com

  Czy możliwe jest przetłumaczenie i załączenie tekstu tego wykładu w języku angielskim?

 3. digitaldrones@gmail.com

  Co ciekawe w tym wszystkim jest to, ze zaraz po wojnie, kiedy pamięć jeszcze jest bardzo świeża nie było mowy o udziale Polski w holokauście. Każdy znal prawdę odnośnie inwazji. Dopiero teraz, kiedy pamięć powoli wymiera, pewne kanalie pasożytnicze przekręcają historie na własną korzyść, tym samym przykrywając zbrodnie swoich ziomków, które ostatnio wychodzą na jaw. Z ofiary robią zbrodniarza! Trudno w takim wypadku nie być antysemita! Zresztą, taki zarzut antysemityzmu jest całkowicie fałszywy, bowiem obecni żydzi czy Izraelczycy nie są etnicznymi żydami, co jest udowodnione, gdyż są z pochodzenia mieszaniny turecko-mongolsko-tatarskiej, przekonwertowanej na judaizm w siódmym wieku. I wielu z nich przywędrowało i osiedliło się w Europie infiltrując w ten sposób prominentne pozycje rządowe wielu państw., a następnie ponownie przenieśli się do bardziej oportunistycznych państw jak Ameryka i Anglia. Czas stawić czoło kłamstwu oraz fałszerzom historii!

 4. digitaldrones@gmail.com

  Super wykład !

 5. digitaldrones@gmail.com

  Hollywood ciągle przypomina o holokauście.
  Teraz przyszedł czas na filmy o Polakach pomordowanych przez Sowietów, Ukraińców, Niemców oraz Żydów; największych wrogów Polski i polskiego chrześcijaństwa.

 6. digitaldrones@gmail.com

  Można by słuchać bez końca profesora Nowaka. Jest doskonałym oratorem. Dziękuje!

 7. Lala

  Wspaniała prelekcja, piękna polszczyzna słucha się z zachwytem

Dodaj komentarz