Prof. Piotr Jaroszyński w Chicago 2014 (Cz. 2)

22 października 2014 | | Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: Chicago Piotr Jaroszyński wywiad

Gość audycji radiowej


  • Jacek Irys

   W spoleczenstwach swiata zaszlo bardzo ciekawe zjawisko. Ludzie nie czynia i nie dzialaja w zgodzie z normami, ktore dyktuja i swiadcza o czlowieku rozumnym. Moda narzucona przez roznych dewiantow, psychopatow ograniczyla ludzkosc do prymitywnych stwierdzen, dazen. Dzisiejszy czlowiek nie zastanawia sie nad etyka, ale nie tylko swoja, takze ta narzucona! Dzisiejszemu czlowiekowi stalo sie mniej wazne jak powinno sie zdobywac bogactwo, a celem jego jest sam stan posiadania! Dzisiejszy czlowiek nie mysli o zwyrodnieniach wojny, ale potepia teroryzm, ktory jest tylko obrona swoich praw, religii etc i akceptuje bandyckie najazdy tych, ktorzy na takich dzialaniach robia majatek! Dzisiejszy czlowiek nie widzi juz drugiego czlowieka po przeciwnej stronie barykady! Dzisiejszemu czlowiekowi, wystarczy ukazac historie i to bedzie powodem do morderczych dzialan w celu zabicia czlowieka o wiekszych wartosciach jakie posiada ten ktory chce zabijac! Wszystko to stalo sie za przyczyna kilku swiatowych bandytow, ktorzy na rozne sposoby opanowali medialne tuby tej swojej wyuzdanej zachlannosci! Efekty ich dzialalnosci sa widoczne i mocno odczuwalne, a wszystko to sie dzieje z drobnej przyczyny: CZLOWIEK PRZESTAL MYSLEC, ANALIZOWAC! Dzisiejszy czlowiek odszedl od praw natury, a stal sie narzedziem niczym krzeslo, na ktore mozna siasc i przestawic w dowolne miejsce! Czy my ludzie jestesmy jeszcze w stanie na jakies przebudzenie?

   • Jacek Irys

    Tragedia ludzkosci stalo sie, ze ludzie o wysokiej moralnosci zostali odizolowani od medialnych przekazow, ktore to opanowali wszelkiej masci balwochwalcy! Ci ludzie musza apelowac, dzielic sie rozsadkiem ze splecznoscia przez niszowe nosniki medialne, ktore sa bombardowane przez psychopatow w celu zmniejszenia powagi naswietlanej wiadomosci! Ci psychopaci posuwaja sie jeszcze dalej, starajac sie oczernic taka osobe i co tez z przykroscia zauwazam, po czesci im sie udaje. Zacznijmy myslec wreszcie!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie

  17.10.2016

  Co dalej z obroną życia w Sejmie? Co dalej z obroną życia w Sejmie?

  dr inż. Antoni Zięba – Polski Punkt Widzenia

  Election’16 Clinton vs Trump (cz. 2) Election’16 – Clinton vs Trump (cz. 2)

  Wybory w USA – Mariusz Max Kolonko – Mówi jak jest

  Czym jest islam? Czym jest islam?

  Rozmowy Niedokończone – o. prof. Samir Khalil Samir SJ, ks. prof. dr hab. Waldemar Cisło

  Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem! Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem!

  Stanisław Michalkiewicz w zbiorze wypowiedzi o polskich politykach i dziennikarkach

  Trwają rozmowy ws. CETA Trwają rozmowy ws. CETA

  Jerzy Chróścikowski – Polski Punkt Widzenia

  Głos Polski 20.10.16 Głos Polski 20.10.16

  min. Antoni Macierewicz

  17 września 1939 roku. Wojna z Rosją 17 września 1939 roku. Wojna z Rosją

  Bogusław Nizieński i prof. Janusz Odziemkowski

  Miłośnicy Kresów Miłośnicy Kresów

  Pomoc materialna, paczki polonijne czy odnawianie zapomnianych miejsc pochówku Polaków to tylko niektóre formy aktywności Towarzystwa Miłośników Kultury Kresowej oraz Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów. Jak zaznaczają założyciele obu towarzystw, pomoc rodakom na Wschodzie to wielka lekcja historii i wielka satysfakcja.

  Robią wszystko by zaszkodzić, a sondaże dla PIS stale rosną Robią wszystko by zaszkodzić, a sondaże dla PIS stale rosną

  Piotr Zaremba zauważa, że partii rządzącej nie zaszkodził tzw. „czarny protest”. Dlaczego tak się stało?

  Tydzień Sakiewicza – Mucha, Jachowicz Tydzień Sakiewicza – Mucha, Jachowicz

  Publicyści komentują wydarzenia tygodnia

  „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu” „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu”

  Radykalny głos w sprawie CETA

  Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną! Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną!

  Stanisław Michalkiewicz o funkcji stosunków polsko-rosyjskich jako elemencie strategicznego partnerstwa niemiecko-rosyjskiego