Rafał Ziemkiewicz vs Piotr Zaremba o II Wojnie Światowej i rewizjonizmie historycznym

21 października 2014 | | Historia.

Wyszukaj: debata II wojna św Piotr Zaremba Rafał Ziemkiewicz

Debatując o II wojnie światowej, polskiej polityce i perspektywie sojuszu z Niemcami w spotkaniu starli się Rafał Ziemkiewicz, określany przez prowadzącego spotkanie Jana Bondyrę jako „rewizjonista historyczny” i Piotr Zaremba, „historyczny tradycjonalista”.


  • Mieczysław S.Kazimierzak

   Przed agresją J.Ribbentrop w rozmowie z nuncjuszem apostolskim oświadczył,że liczy na brak lojalności wobec Polski mniejszości narodowych żydowskiej i ukraińskiej.Zmaterializowało się to najpierw kolaboracją zbolszewikowanych Żydów z sowietami i finałem ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ,a następnie Ukraińców-UPA z Niemcami i finałem RZEŹ WOŁYŃSKA.Handel wojną i pokojem,proces opisany przez Feliksa Konecznego w CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ,potwierdzony przez Song Hongbinga w WOJNA O PIENIĄDZ zakończył się walką zła ze złem to jest nazizmu z komunizmem.POLSKA znów MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM,jak opisywał Feliks Koneczny w latach 20-tych ubiegłego wieku,tylko już bardziej globalnie.

   Ten kolaboracyjny,natyPOLSKI rozdział miał również wpływ na wybuch i losy Powstania Warszawskiego.

  • Mieczysław S.Kazimierzak

   Przed agresją J.Ribbentrop w rozmowie z nuncjuszem apostolskim oświadczył,że liczy na brak lojalności wobec Polski mniejszości narodowych żydowskiej i ukraińskiej.Zmaterializowało się to najpierw kolaboracją zbolszewikowanych Żydów z sowietami i finałem ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ,a następnie Ukraińców-UPA z Niemcami i finałem RZEŹ WOŁYŃSKA.Handel wojną i pokojem,proces opisany przez Feliksa Konecznego w CYWILIZACJI ŻYDOWSKIEJ,potwierdzony przez Song Hongbinga w WOJNA O PIENIĄDZ w ostateczności miał finał walki zła ze złem to jest nazizmu z komunizmem.Dziś mając tego świadomość można gdybać jak w takiej sytuacji należy się zachowywać.
   Tym bardziej,że POLSKA nadal MIĘDZY WSCHODEM A ZACHODEM,jak opisywał Feliks Koneczny w latach 20-tych ubiegłego wieku,tylko jeszcze bardziej globalnie.,a więc odrobienie lekcji z historii jest jak najbardziej na czasie.Od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm (wszystko albo nic) do ŻYDOBANDERYZMU,który ten rasizm zaktywizował to klasyka przewrotności,która nie jest uwzględniana w oficjalnej polskiej polityce historycznej.jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA,którą opisał w KULTURA KRYTYKI Kevin MacDonald.

   Kolaboracyjny,natyPOLSKI rozdział miał również wpływ na wybuch i losy Powstania Warszawskiego.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w moim odczuciu wybitne antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.

  Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM

  Transmisja z Auli i Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – 22.10.16

  Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

  Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz