Reakcja policji i miasta na wywody posła Górskiego

28 listopada 2012 | | Pozostałe.

Wyszukaj: Artur Górski Marsz Niepodległości policja prowokacja

GENEZA POLICYJNEJ PROWOKACJI


  • Wladek

    Co panowie,  policjańci wyrażnie są znudzeni , niewielu ineresuje to co mówi i pokazuje poseł Górski
    Ale  przerażające  jest to ż kierownictwo policji wykazuje się przerażającym prymitywizmem , Jak policja może nas przed czymkolwiek chronic, skoro jak widać nie potrafi nawet  zrobić porzadnej prowokacji .  Tak jak ZOMO  wychodzi im najlepiej Pala-Gaz , Pała -Gaz . a w razie czego  w szystkiemu zaprzeczyć . Swoją drogą ciekawe ilu bylych zomowców i ubekow jest na kierowniczych stanowieskach w policji ne mówiąc o MSW . Odpowiedzą jest : ,,po listopadowych owocach ich poznaliśmy „

   • nemo

    Szanowny Panie Władek w organach polcji jest około 10% funkcjonariuszy dawnej sb na wysokich i bardzo wysokich stołkach,  piszę z małej litery sb gdyż pogardzam tą chołotą bez czci i wiary.

    • Wladek

     Do Nemo .Targowałbym  się  o minimum 25% . A do tego dodałbym 50 % potomków  właśnie tych esbeków fejginów, radkiewiczy, światłów czy bermanów(też z małej litery). Dla przykładu że oni są wszedzie :Rartosz Węglarczyk, wnuk bandyty NKWD-UB J światły wychowanek szechtera jert nowym vice naczelnym red ,, Rzepy’  .Takie przyklady można mnożyc w nieskończoność

     • nemo

      W uzupełnieniu do poprzedniego postu ośmielam się uściślić, że miałem na myśli tylko garnizon lubelski, natomiast nie mam danych z innych regionów kraju i bardzo możliwe, że podane przez Pana informacje są autentyczne. Jeśli chodzi o wymienionych przez Pana potomków zbrodniarzy w zupełności ma Pan rację i na szczęście coraz więcej osób o tym wie. W nawiązaniu do przeglądu osobowego w policji to już dawno ta instytucja utraciła zaufanie i autorytet społeczny na własne życzenie. Media co chwila donoszą o incydentach związanych z naruszeniem prawa przez ich stróżów jak choćby ostatni news o kradzieży 4 milionów zetów i 375 tysięcy euro z sortowni we Wrocławiu przez byłego już glinę i takich „newsów” moglibyśmy w nieskończoność mnożyć. Głównym czynnikiem wpływającym na ten stan rzeczy jest przyjmowanie od 20 lat do służby samych swoich i dziś nawet jakby ktoś chciał to nie ma jak ukarać policjanta bo każdy jest „podwieszony” pod swojego „promotora” na wysokim stołku i sieć układów i powikłań jest tak stworzona, że nie ma mocnych na tą hołotę. Dodatkowym immunitetem mundurowych nadanym umownie jest prokurator, sędzia gdyż cały ten aparat jedzie na jednym wozie. Pozdrawiam.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby! Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby!

  Stanisław Michalkiewicz o konsekwencji stanowiska polskiego Episkopatu w sprawie społecznego projektu ustawy zaostrzającego warunki usuwania ciąży i o swoim projekcie z 1991 roku jednozdaniowej ustawy w jej sprawie

  Projekt budżetu na 2017 rok Projekt budżetu na 2017 rok

  Jacek Sasin – Polski Punkt Widzenia

  Smoleńskie taśmy Tusk – Putin Smoleńskie taśmy Tusk – Putin

  Ujawnia „Warszawska Gazeta”

  Język polski dobrem Narodu Język polski dobrem Narodu

  Myśląc Ojczyzna – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński

  Służby, mafie i loże (18.10.16) Służby, mafie i loże (18.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o umowie Ceta i manifestacjach w których uczestniczyli po obu stronach barykady wojownicy Kukiza, nieudanym zakupie Caracali oraz o Fundacji Republikańskiej.

  Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą? Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą?

  Polska odstąpiła od kontraktu na zakup śmigłowców Caracal. Bronisław Wildstein analizuje reakcje części społeczeństwa na tę sytuację. Czy Polacy wzorem dawnych lat patrzą z utęsknieniem w kierunku zachodu?

  Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy

  Stan bezpieczeństwa państwa – dr Andrzej Zapałowski

  Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści

  To nie są po prostu kolejne czteroletnie wybory. To jest rozdroże w historii naszej cywilizacji, które rozstrzygnie czy my, naród odzyskamy kontrolę nad naszą władzą. – Donald Trump

  Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu

  Robią nas w konia

  Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko? Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko?

  Uprowadzenie i zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki w październiku 1984 r. było jedną z najgłośniejszych zbrodni PRL. Bezpośredni sprawcy – trzej oficerowie SB oraz ich przełożony – zostali skazani na karę więzienia w tzw. procesie toruńskim, ale wielu okoliczności zbrodni nigdy nie wyjaśniono. Wciąż nie wiadomo, kto naprawdę wydał wyrok na charyzmatycznego kapelana „Solidarności”.

  Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja

  Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia

  „Chamy” i „Żydy” „Chamy” i „Żydy”

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz – październikowe wspominki

  CETA? Już to przerabialiśmy CETA? Już to przerabialiśmy

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o CETA, TTIP i o ich preludium sprzed lat, o planach budowania śmigłowca bojowego z Ukraińcami i o jubileuszach redaktora Michnika i Trybunału Konstytucyjnego.