Rozmowa Niezależna – Zbigniew Ziobro

30 października 2011 | | Pozostałe, Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: wybory wywiad Zbigniew Ziobro

Wiceprezes PiS Zbigniew Ziobro w rozmowie z Katarzyną Gójską-Hejke


  • Hutyra1000

   Pan Ziobro nie ma pokory, wydaje się być bardzo zadufanym w sobie człowiekiem. Co on tak naprawdę osiągnął będąc ministrem sprawiedliwości? Według mnie nic poza zadymą medialną. Rozmawiałem z jego doradcą w gabinecie politycznym w sprawie stoczni gdańskiej, wtedy można było jescze działać, był czas na różnego rodzaju inicjatywy. Panowie nie chcieli i nie zrobili nic w tej tak ważnej sprawie. Oni dobrzy są do gadania jak jest źle w Polsce, ale nie do reformowania tak na prawdę. Teraz pan Ziobro ujawnia się jako rozłamowiec, cóż należało się go pozbyć już dużo wcześniej, tak jak paru innych gagatków. A na koniec, pani prowadząca daleko od naszego bohatera nie odbiega. Zaufana i zarozumiała. Pozdrawiam.

  • Darek

   do Hutyra1000
   Pan Ziobro nie jest zadufanym w sobie człowiekiem,jakby Pan tutaj insynuował.Ogładałem poprzednią rozmowę z Błaszczakiem,który był niezwykle niesympatyczny i zadufany w sobie i taki pewny siebie jak Jarosław Kaczyński przed wyborami gdy mówił że nie będzie mu potrzeba koalicjanta ,gdyż zwycięży tak nad PO że będzie miał większość parlamentarną.Trochę pokory.
   Radzę też nie wmawiać że jest jakimś rozłamowcem,lecz tylko Polakiem któremu zależy aby następnej porażki nie było.Widzę że raczej jesteś zwolennikiem PO gdy nie widzisz zasług Pana Ziobry jako ministra sprawiedliwości.
   Miłego dnia życzę.

  • Darek

   Do Hutyra1000
   Proszę nie insynuować takich obraźliwych stwierdzeń do Pana Zbigniewa.Oglądałem poprzednią rozmowę Pani Katarzyny z Panem Błaszczakiem i byłem wręcz oburzony pychą,niesympatycznością i pewnością siebie tego człowieka.Pycha i pewność siebie gubi co mieliśmy doskonale widoczne w postępowaniu Pana Jarosława podczas kampanii wyborczej gdy był taki pewny wygranej że absolutnie mu nie będzie potrzebny żaden koalicjant,trochę pokory panowie.Człowieka któremu zależy na tym aby PiS w następnych wyborach nie poniósł porażki nazywać rozłamowcem,to już jest nadużycie.Człowiek który nie chce pamiętać zasług Pana Ziobry w czasie gdy był ministrem sprawiedliwości jest albo zwolennikiem PO albo takim człowiekiem któremu na zachowaniu status quo bardzo szkodliwego dla Polski.
   Miłego dnia życzę.

  • Tomasz

   Gratuluję uników dotyczącego pytania o konsekwencjach ukarania przez Komisję Dyscyplinarną
   Moim i mojego optoczenia zdaniem, w oprzypadku wyrzucenia p. Z.Ziobry z PiS to będzie koniec partii.
   Po tym wywiadzie mam wrażenie, że wielu oczekuje stanowiska o losach partii itp. wyrażanych tylko przez Prezesa i wara komukolwiek na ten temat pisać, mówic czy też dyskutować. Taki model już przerabialismy (np PPR czy też PZPR).Z tego modelu postępowanie nie skorzystamy – dziękujemy. Łączę pozdrowienia.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Służby, mafie i loże (25.10.16) Służby, mafie i loże (25.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o kolejnym problemie partii Janusza Korwin Mikke przy rozliczeniach finansowych, jak skończyła się CETA, po co było zamieszanie z usuwaniem ciąży i o tym, że podrzucamy kukułcze jajo Ukrainie.

  Głos Polski 27.10.16 Głos Polski 27.10.16

  min. Antoni Macierewicz

  Geniusz wyklęty – Jan Czochralski Geniusz wyklęty – Jan Czochralski

  Najsłynniejszy polski wynalazca

  Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany

  Grzegorz Braun przestrzega. Recenzja filmu Wołyń i wpływ filmu na stosunki Polsko ukraińskie.

  Rok po wyborach Rok po wyborach

  Elżbieta Witek – Polski Punkt Widzenia

  Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki! Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o prawdopodobnej kolejnej roli naszej niezwyciężonej armii w związku z upływającym jutro terminie ultimatum Komisji Europejskiej wobec Polski w sprawie poszanowania demokracji w „naszym nieszczęśliwym kraju”, co może być przygotowaniem do „uporządkowania spraw” w Unii Europejskiej, kiedy Niemcy mogą chcieć skorzystać z istnienia Komitetu Obrony Demokracji, by załatwić remanenty wynikające jeszcze • dalej »

  Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego

  Rozmowy Niedokończone – dr Mira Modelska-Creech

  Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy! Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy!

  Koniec zmowy milczenia na temat rzezi wołyńskiej? Czy film „Wołyń” polepszy, czy może pogorszy stosunki polsko – ukraińskie?

  Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku

  Lampki już zawieszone…

  „Chamy” i „Żydy” W przededniu stanu wojennego?

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz

  Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski

  „Jako burmistrz Kamienia Pomorskiego starałem się współpracować z lewicą, prawicą, czy centrum. Przekonałem te środowiska do pewnych rozwiązań, które przyniosły sporą nadwyżkę budżetową. To wyjątkowy przypadek w skali kraju. Chciałbym, aby tę wolność mogli poczuć wszyscy Polacy” – stwierdził Stefan Oleszczuk

  Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów! Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów!

  Stanisław Michalkiewicz o objawach osłabienia międzynarodowej powagi i znaczenia Polski

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia