ŚDM, ONR, Timmermans i walki koparek

22 kwietnia 2016 | | Informacje, Opinie i komentarze.

Wyszukaj: fakty media propaganda tvn

Fakty dla ludu pracującego (19 IV’16)

Oto porcja prawdy z 19 kwietnia 2016 roku.

Prezydent nie ma wątpliwości, że wybór sędziego Jędrzejewskiego do TK był prawidłowy. Przysięga zostanie przyjęta. Wg opozycji Duda się poddał, wywiesił białą flagę, nie chce być głową państwa tylko marionetką Kaczyńskiego. Nie poddają się natomiast Platforma i Nowoczesna, które chcą wyjaśnienia nieprawidłowości.

Odbyły się ćwiczenia antyterrorystów. Wyglądały imponująco, ale to nie rozwiązuje problemów z organizacją Światowych Dni Młodzieży. Kuria upiera się by odbyły się one w Brzegach. Rząd mówi, że wybór należy do Kurii. Fakty jednak chcą by zmienić lokalizację, bo to niebezpieczne miejsce.

Białostocka Kuria przeprosiła za sobotnią Mszę ONRu w Katedrze. ONR nie ma prawa się modlić. Nie ma też prawa maszerować i krzyczeć haseł. Dlatego Rzecznik Praw Obywatelskich wszczął postępowanie, aby wyjaśnić jak wyglądał tamten dzień. Stowarzyszenie Nigdy Więcej, które walczy z faszyzmem nie ma wątpliwości. Prawo zostało złamane. Nigdy więcej i politycy chcą delegalizacji ONRu.

W Warszawie odbyły się obchody 73 rocznicy powstania w Gettcie. Przemówienia Prezydenta Dudy i Hanny Gronkiewicz-Waltz to było głośne NIE dla antysemityzmu.

Nowoczesna nie przyznaje się do błędu w sprawozdaniu z kampanii. Wg biegłych rewidentów błędy są. Petru mówi, że to nie prawda, a nawet jakby to była prawda to go to jeszcze bardziej zdeterminuje. Ale można się też odwołać do Sądu Najwyższego, więc spokojna głowa.

Timmermans, wpływowy polityk w Brukseli i wielki przyjaciel Polaków wybiera się do Polski. Waszczykowski i kancelaria Dudy wczoraj mówili, że go nie zapraszali. Dziś Waszczykowski mówi, że zapraszał, ale słownie. Politycy opozycji mówią, że to niegrzecznie tak traktować takiego wielkiego przyjaciela jak Timmermans. Nawet Lech Kaczyński go odznaczył.

Petro Poroszensko ogłosił, że Sawczenko wróci na Ukrainę. Ponoć jest to już uzgodnione z Putinem.

Dalej w Faktach o pierwszym na świecie przypadku, kiedy dziecko 2 miesiące przebywało w ciele matki, której funkcje życiowe były podtrzymywane tylko dzięki aparaturze i lekom. Dziecko przyszło na świat zdrowe. We Wrocławiu. Matka nie żyje. Miała guza mózgu.

Dwa auta zderzyły się na obwodnicy Wrocławia, bo jeden wjechał na autostradę pod prąd. Jeden kierowca nie żyje. Drugi walczy o życie.

Na koniec o reporterze, który zobaczył jak tonie samochód i podpowiedział kierowcy, by zostawił wóz i przypłynął do niego oraz o chińskich budowlańcach, którzy pobili się koparkami.


 • Hagiograficzne koncepcje czekają

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja
  ŚDM, ONR, Timmermans i walki koparek


  Nasze nowości

  Moje propozycje reform dla Polski Moje propozycje reform dla Polski

  Wykład Stanisława Michalkiewicza w Strzyżowie

  Zapomniani bohaterowie Zapomniani bohaterowie

  Rozmowy Niedokończone – przedstawiciele Fundacji „Sprawiedliwi dla świata” , Artur Rytel-Andrianik, dr Adam Sandauer

  Strategia na rzecz odpowiedzialnego rozwoju Strategia na rzecz odpowiedzialnego rozwoju

  Myśląc Ojczyzna – prof. Grażyna Ancyparowicz

  Służby, mafie i loże (25.10.16) Służby, mafie i loże (25.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o kolejnym problemie partii Janusza Korwin Mikke przy rozliczeniach finansowych, jak skończyła się CETA, po co było zamieszanie z usuwaniem ciąży i o tym, że podrzucamy kukułcze jajo Ukrainie.

  Głos Polski 27.10.16 Głos Polski 27.10.16

  min. Antoni Macierewicz

  Geniusz wyklęty – Jan Czochralski Geniusz wyklęty – Jan Czochralski

  Najsłynniejszy polski wynalazca

  Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany

  Grzegorz Braun przestrzega. Recenzja filmu Wołyń i wpływ filmu na stosunki Polsko ukraińskie.

  Rok po wyborach Rok po wyborach

  Elżbieta Witek – Polski Punkt Widzenia

  Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki! Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o prawdopodobnej kolejnej roli naszej niezwyciężonej armii w związku z upływającym jutro terminie ultimatum Komisji Europejskiej wobec Polski w sprawie poszanowania demokracji w „naszym nieszczęśliwym kraju”, co może być przygotowaniem do „uporządkowania spraw” w Unii Europejskiej, kiedy Niemcy mogą chcieć skorzystać z istnienia Komitetu Obrony Demokracji, by załatwić remanenty wynikające jeszcze • dalej »

  Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego

  Rozmowy Niedokończone – dr Mira Modelska-Creech

  Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy! Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy!

  Koniec zmowy milczenia na temat rzezi wołyńskiej? Czy film „Wołyń” polepszy, czy może pogorszy stosunki polsko – ukraińskie?

  Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku

  Lampki już zawieszone…

  „Chamy” i „Żydy” W przededniu stanu wojennego?

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz