Sekcja zwłok Remigiusza Musia

31 października 2012 | | Pozostałe.

Wyszukaj: morderstwo Remigiusz Muś sekcja Smoleńsk

Fragment Informacji Dnia


  • Paweł(1)

   Sekcja zwłok nie wykaże presji psychicznej denata,obciążeń psychicznych,perfidnych zastraszeń,wmawianych obwinień i tej wszech obecnej znieczulicy jaka panuje w społeczeństwie,ale jaka pod rządami Donalda Tuska tak jakby schodziła z góry(cisnęła się z góry),tak jakby tę znieczulicę ,obojętność ktoś z góry na ludzi nakładał(„powinno się przestać mówić o Smoleńsku”-donald Tusk).Człowiek tak wrażliwy jak Remigiusz Muś(lotnicy to są wrażliwi ludzie),mógł tej presji nie wytrzymać,ale co uważam za bardziej prawdopodobnie ,mógł przekazać w formie protestu prawdę o Smoleńsku ,taką z którą nie mógł się przebić (bo miał nałożony nakaz milczenia),a ta prawda miała tak wielkie znaczenie że był gotów podpisać się pod nią własnym życiem.

  • Paweł(1)

   Nie,to nie było samobójstwo.Specjaliści od zabijania wiedzą jak nie zostawiać śladów.Oni mogli go zabić gdzie indziej,odurzając narkotykami(dosypując do kawy albo coś),potem w foliowym worku przetransportowali na miejsce i upozorowali samobójstwo,sami zakładali foliowe nakładki na buty ,tak jak w szpitalu,żeby nie zostały ślady.

  • Anka B.

    Wiele poszlak wskazuje na to, że w  Polsce działa BEZKARNIE nowa „Grupa Jaszy”. Tym , którzy słabo znają historię przypomnę, że  przed II Wojną  Światową  na rozkaz Stalina NKWD powołało „Grupę Jaszy”  kierowanej przez Jakowa Sieriebriańskiego (rosyjski Żyd -Jakub Silberstein), którzy zajmowali się mordowaniem przeciwników politycznych poza Związkiem Radzieckim  lub osób szkodzących interesom ZSRR. Mam wrażenie, że ludzie ci korzystają z najnowszych zdobyczy wiedzy i są w stanie załatwić każdego tak, że wygląda to na samobójstwo.  Najgorsze, że w Polsce „TRUP PADA GĘSTO” ale tylko po stronie związanej z  PiS i Katastrofą Smoleńską. Ciekawe kiedy „załamany psychicznie ” poseł Macierewicz nie „popełni samobójstwa”. Poraża natomiast kompletna BEZCZYNNOŚĆ POLSKICH SPECSŁUŻB. Działa „seryjny samobójca” a policja jak naiwny dzieciak wpisuje w akcie umorzenia sprawy „nie stwierdzono udziału osób trzecich”. (Lepper, Petelicki, Muś ….. itd)

  • Henryka

   Wiem tylko jedno ze nie bedzie dobrze dopuki PO rzadzi. Bardzo boje sie o pana Jaroslawa.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w moim odczuciu wybitne antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.

  Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM

  Transmisja z Auli i Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – 22.10.16

  Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

  Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz