Smog – dzieło Kaczyńskiego

7 lutego 2017 | | Opinie i komentarze | 13 komentarzy

Wyszukaj: propaganda smog spisek

Takiej podłości nie znała historia ludzkości! PiS nie walczy ze smogiem, bo dzięki niemu ludzie boją się wyjść na ulice – taka informacja obiegła cały postępowy świat. Ogłosiła ją na Facebooku europosłanka Opozycji Totalnej Róża Thun. W taki oto sposób wykryty został kolejny kaczystowski spisek.

Teoria tow. Thun ma jednak poważne braki. Bo przecież nawet małe dzieci wiedzą, że kaczyści nie tylko nie walczą ze smogiem, ale ten smog wywołali. Jest to oczywiście kolejny efekt zbrodniczego programu 500+. Oto biedota miejska zamiast marznąć kupuje opał, pali w piecach i blokuje proces demokratyzacji. Teraz cała nadzieja we wiośnie. Zima wasza, wiosna nasza! – śmiało mówią dziś polscy Demokraci oczekując Tuska na białym koniu. By żyło się lepiej!

Zostawiliście 13 wypowiedzi w temacie “Smog – dzieło Kaczyńskiego

 1. Mirosław Zorychta napisał(a):

  słyszał ktoś o smogu w Moskwie ?

 2. Michał Legierski napisał(a):

  Smok Wawelski pewnie tez.

 3. Krystyna Krasińska napisał(a):

  …jaka róża taki cierń – nie dziwi nic …

 4. Bozena Gawerska napisał(a):

  Plamy na słońcu też, proszę nie zapominać.

 5. Pawel Drozd napisał(a):

  czlowiekowi ktory nagrywa te filmy powinni dac medal – oczywiscie bohatera Postepowej Smiesznosci . Geniusz . Kiedys zabije mnie smiechem.

 6. Gabriel Kułaga napisał(a):

  Smog jest dziełem Saurona. 😉

 7. Odpędził rurę z gazem aż do Bałtyku i palimy własnym węglem który powoduje smog.Dokładnie polityka Schredera i Putina to spowodowała że mamy najdroższy gaz w kraju i palimy badziewiem.

 8. Dariusz Mitrowski napisał(a):

  To nie smog, to duszna atmosfera rządów Kaczyńskiego, czyli Trzeci Oddech Kaczuchy! Pierwszy był za Olszewskiego, drugi 2005/2007, teraz trzeci! Nic więc dziwnego, że nieświeży i śmierdzi! Na to może pomóc (albo pomódz, jak by chciał JKM) tylko Hali(cki)tomin.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Łzy tłumu

Prof. dr hab.Bogusław Wolniewicz w jednym ze swych ostatnich nagrań odniósł się do manipulacyjnych technik propagandy. Dlaczego jest tak ważne, by Polska przyjęła 7 tys. uchodźców?


Bilans Powstania Warszawskiego

Leszek Żebrowski – zabici, zaginieni, zniszczone miasto… Jednak! Jednak to nie była cena, którą Powstańcy wyznaczyli wcześniej! To nie była cena, o której wiedzieli!


Minął tydzień – Spory polsko-ukraińskie

Prof. Jerzy Robert Nowak


Jest związek między katastrofą smoleńską a reparacjami od Niemiec!

Stanisław Michalkiewicz odkrywa istotne aspekty naszych stosunków ze wschodnim i zachodnim sąsiadami


Polacy prześladowani w Wielkiej Brytanii?

Wojciech Sumliński – refleksje po wizycie w Wielkiej Brytanii i Irlandii! Refleksje smutne, choć warto pewne kwestie nagłaśniać, by w przyszłości móc owym zapobiegać.