Stan Unii Europejskiej

29 września 2016 | | Rozmowy i wywiady, Z Unii Europejskiej.

Wyszukaj: Prof. Mirosław Piotrowski rozmowa ue

Rozmowy Niedokończone – prof. Mirosław Piotrowski


 • Kandydat na Prezydenta USA Donald J. Trump na Kongresie Polonii Amerykańskiej (ang.)
  • Krzysztof

   Breksit Angielski jest kluczem zrozumienia –kwestii jak Europa postrzega i broni sie przed exodusem wszelkiej masci wedrowek ludow– W tym pojeciu zestawiono trzy kategorie migracji ,zarobkowa do ktorej zaliczyc nalezy mlodziez polska szukajaca pracy poza granicami Polski, druga to wedrowka tych ,ktorzy uciekaja wyniku dzialan wojennych-syria-, trzecia grupa to ci ktorzy szukaja grosza bez pracy -ci wykorzystuja system pomocy spolecznej Panstw Unii Europejskiej,-w tym celuja islamisci- . Anglia w ,,Breksicie ,,zapewnila sobie bezbieczenstwo i regulacje wobec exodusu obcych. I to jest majstersztyk polityczny parlamentu angielskiego. Natomiast interesujace jest to, na co Polski Rzad polazy nacisk. Urzednicy ministerialni wojazujac po swiecie , glosza ze Polski Rzad zaopiekuje sie w ramach programu unijnego, uchodzcami z ukrainy a podpieraja te decyzje zjawiskiem depopulacji . Moje clue jest takie- skoro polska mlodziez wygnana z Polski za praca , kwalifikuje sie do grupy—Migrujacej Ludnosci– a tym samym program finansowy Unii Europejskiej im sie nalezy, to pomozmy wpierw Polskiej Mlodziezy w powrocie do Ojczystego Domu, a w drugiej kolejnosci wedlug polskich mozliwosci, mozna pomoc innym poszkodowanym.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja
  Stan Unii Europejskiej


  Nasze nowości

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w odczuciu wielu, wybitnie antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.