18 stycznia 2016 | | Rozmowy i wywiady |

Wyszukaj: marksizm Stanisław Michalkiewicz ue wywiad

Unia Europejska – dziwny twór. Konflikty wewnątrzunijne. Wspólna europejska armia. Ideologia europejska istnieje i jest niebezpieczna, destrukcyjna. Stanisław Michalkiewicz mówi o Unii Europejskiej, że jest destrukcyjna.

Według Stanisława Michalkiewicza pomysł transferowania w Europie kapitału ludzkiego, towarów był dobrym pomysłem. Niestety na tym pomyśle rozpoczęła się realizacja eksperymentu politycznego. Działalność tego eksperymentu zaczyna niwelować pozytywne aspekty tego poprzedniego eksperymentu o ekonomicznej, gospodarczej współpracy krajów europejskich ze wspólnym rynkiem. Stanisław Michalkiewicz uważa, że Unia Europejska jest eksperymentem ideologicznym. Chodzi o narzucenie przez Unię narodom europejskim na poziomie ponadnarodowym ideologii, która byłaby odrzucona na poziomie narodowym. Są analogie takiego pomysłu, systemu do marksizmu.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Uprzywilejowana pozycja banków w Polsce

Rozmowy Niedokończone – Arkadiusz Szcześniak – Prezes Stowarzyszenia STOP Bankowemu Bezprawiu, Mariusz Zając – członek zarządu Stowarzyszenia SBB, Agnieszka Kołodziejska – koordynator inicjatywy Nasze Jerycho – mury lichwy i niesprawiedliwości muszą runąć!

Infiltracja ciamajdanu

Służby, mafie i loże

Szyderstwa z kolejnego ciamajdanu

Interakcje z tłumem i obrona demokracji z konstytucją PRL w rękach

Apel Jasnogórski z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy

23.07.2017

Patriotyzm wynosi się z domu

Rozmowy Niedokończone – prof. Jacek Kurzępa