Straszenie Macierewiczem

9 października 2015 | | Polityka.

Wyszukaj: Antoni Macierewicz PO polityka wybory

PO przeraża i straszy przed wyborami


 • imigranci i Nord Stream
  • 01021939

   Niewątpliwie A.Macierewicz jest zagrożeniem dla osób które swym działaniem działali i działają na niekorzyść Polski i polaków.Każdy kto posiada własne komórki mózgowe doskonale wie,że ta osoba to powszechna encyklopedia na temat tej niby tajemnej wiedzy odkrycie jej niektórym przekreśli dalsze kariery a niektórzy długie lata spędzą w pomieszczeniach o zakratowanych oknach.Spójrzmy na to z pełnym spokojem jak też rozwagą,czy nie prawdą jest że tak prowadzonego śledztwa Smoleńskiego nie można zamknąć bo nie wykonano podstawowych czynności śledczych,dowody za zgodą państwa Polskiego pozostawiono w Rosji do jej wyłącznej dyspozycji,Polacy mogli korzystać tylko i wyłącznie za jej pośrednictwem/próbki do Polski trafiały dopiero po 6-ciu m-cach/Czy w świetle powyższego godne jest oskarżać człowieka który w czasach komuny i dziś głosi to co jest prawdą,a jak wiemy prawda broni się sama przed idiotami.Bo jak nazwać tych którzy wciskają mu słowa których nigdy nie wypowiedział,przecież w Chicago cytował czyjeś pytanie na temat D.T. dając odpowiedż bardzo słuszną „oceńcie po zachowaniu sami”Czy nikt z poważnych i odpowiedzialnych ludzi za ten kraj nie widzi przekrętów i systematycznego staczania się tego kraju w przepaść,czy nakłady na drogi i inną infrastrukturę uczynią ten kraj bogatszym i zdolniejszym do spłaty zadłużenia?Tak myślą ludzie którzy z dokładnością Szwajcarskiego zegarka wykonują zalecenie J.Bermana z początków PR a prawi i oddani ludzie dla Polski i Polaków są za takie wypowiedzi szykanowani we wszystkich mętnych mediach,myślę że z takim postępowaniem w wolnym kraju czas skończyć a zacząć pracować dla dobra ob.tego kraju a nie dla demagogów pozbawionych jakichkolwiek racji bo widzą tylko i wyłącznie swój własny nos.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja
  Straszenie Macierewiczem


  Nasze nowości

  Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie

  17.10.2016

  Co dalej z obroną życia w Sejmie? Co dalej z obroną życia w Sejmie?

  dr inż. Antoni Zięba – Polski Punkt Widzenia

  Election’16 Clinton vs Trump (cz. 2) Election’16 – Clinton vs Trump (cz. 2)

  Wybory w USA – Mariusz Max Kolonko – Mówi jak jest

  Czym jest islam? Czym jest islam?

  Rozmowy Niedokończone – o. prof. Samir Khalil Samir SJ, ks. prof. dr hab. Waldemar Cisło

  Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem! Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem!

  Stanisław Michalkiewicz w zbiorze wypowiedzi o polskich politykach i dziennikarkach

  Trwają rozmowy ws. CETA Trwają rozmowy ws. CETA

  Jerzy Chróścikowski – Polski Punkt Widzenia

  Głos Polski 20.10.16 Głos Polski 20.10.16

  min. Antoni Macierewicz

  17 września 1939 roku. Wojna z Rosją 17 września 1939 roku. Wojna z Rosją

  Bogusław Nizieński i prof. Janusz Odziemkowski

  Miłośnicy Kresów Miłośnicy Kresów

  Pomoc materialna, paczki polonijne czy odnawianie zapomnianych miejsc pochówku Polaków to tylko niektóre formy aktywności Towarzystwa Miłośników Kultury Kresowej oraz Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów. Jak zaznaczają założyciele obu towarzystw, pomoc rodakom na Wschodzie to wielka lekcja historii i wielka satysfakcja.

  Robią wszystko by zaszkodzić, a sondaże dla PIS stale rosną Robią wszystko by zaszkodzić, a sondaże dla PIS stale rosną

  Piotr Zaremba zauważa, że partii rządzącej nie zaszkodził tzw. „czarny protest”. Dlaczego tak się stało?

  Tydzień Sakiewicza – Mucha, Jachowicz Tydzień Sakiewicza – Mucha, Jachowicz

  Publicyści komentują wydarzenia tygodnia

  „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu” „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu”

  Radykalny głos w sprawie CETA

  Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną! Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną!

  Stanisław Michalkiewicz o funkcji stosunków polsko-rosyjskich jako elemencie strategicznego partnerstwa niemiecko-rosyjskiego