Strategia polityki zagranicznej RP

27 września 2014 | | Spotkania.

Wyszukaj: polityka spotkanie Stanisław Michalkiewicz

Stanisław Michalkiewicz – spotkanie


  • Jacek Irys

   Moi drodzy Polacy. Analizujac wydarzenia na swiecie, smialo mozna stwierdzic, ze sjonisci, nie mylic z Zydami, zaczynaja przegrywac! Jezeli potezna Ameryka dawala im azyl, to sie rzadzili, mordowali. Kenedych zamordowali, gdyz ci nie szli po drodze, ktora sjonisci wyznaczali .O upadku ich, staczaniu sie w dol, swiadczy morderstwo na Naszym Leperze! On im zagrazal, gdyz tak naprawde, to tylko On wystapil zbrojnie przeciw sjonistom. Mozecie smiac sie ze mnie, ze pisze zbrojnie, ale jego czyny, byly wielkie i dzisiaj nie widze czlowieka, ktory by zorganizowal cos podobnego. Marsze protestow, ograniczaja sie do zebraniny i upadku moralnego Polaka! Mozesz protestowac, ale wg.kryteriow wyznaczonych przez sjonistycznych oprawcow! Czy to nie jest smieszne? Jezeli bym organizowal protest, to W calej Polsce i o Jednej godzinie, i bez pytania o pozwolenie. Taka sytuacja ograniczyla by bandyckie sily sprzyjajace sjonistycznym bandytom, a my mogli bysmy dokonac dziela. Te swiatowe, sjonistyczne bandy i w USA nie maja argumentow na dalsze istnienie! Ich manipulacje sa na ukonczeniu, o czym swiadczy wybor na prezydenta czarnoskorego. To nie jest tak, ze oni kochaja murzynow, oni manipulujac nimi, otrzymali ich glosy dla poslusznej kukly, ich idologii. My Polacy, tez nie jestesmy swieci. Sprzedalismy im wszystko i wierzymy, ze to wina Putina. Gdyby to wszystko nie bylo takie tragiczne, mozna by bylo bic brawo tym manipulantom z sjonistycznym rodowodem!

   • Jacek Irys

    Jacek Irys Tragedia
    stalo sie, ze sjonisci przepotrzwazyli sie w wolnych demokratow! Jak
    zwykle, to im nie wychodzi, bo kieruja sie wylacznie wlasnymi
    profitami. Wojny sa ich bogiem, ktory sypie im kasze z nieba. Co jeszcze
    oni zepsuja na tej naszej Planecie? Trzeciej wojny swiatowej to nie
    przezyja nawet pasozyty, wiec co zrobia malowani demokraci?

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Służby, mafie i loże (25.10.16) Służby, mafie i loże (25.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o kolejnym problemie partii Janusza Korwin Mikke przy rozliczeniach finansowych, jak skończyła się CETA, po co było zamieszanie z usuwaniem ciąży i o tym, że podrzucamy kukułcze jajo Ukrainie.

  Głos Polski 27.10.16 Głos Polski 27.10.16

  min. Antoni Macierewicz

  Geniusz wyklęty – Jan Czochralski Geniusz wyklęty – Jan Czochralski

  Najsłynniejszy polski wynalazca

  Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany Kto szkodzi Polsce? Kryzys kontrolowany

  Grzegorz Braun przestrzega. Recenzja filmu Wołyń i wpływ filmu na stosunki Polsko ukraińskie.

  Rok po wyborach Rok po wyborach

  Elżbieta Witek – Polski Punkt Widzenia

  Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki! Płk Mazguła będzie walczył o poszanowanie konstytucji, bo żona już kupiła majtki!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o prawdopodobnej kolejnej roli naszej niezwyciężonej armii w związku z upływającym jutro terminie ultimatum Komisji Europejskiej wobec Polski w sprawie poszanowania demokracji w „naszym nieszczęśliwym kraju”, co może być przygotowaniem do „uporządkowania spraw” w Unii Europejskiej, kiedy Niemcy mogą chcieć skorzystać z istnienia Komitetu Obrony Demokracji, by załatwić remanenty wynikające jeszcze • dalej »

  Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego Dyplomacja patriotyczna Ignacego Jana Paderewskiego

  Rozmowy Niedokończone – dr Mira Modelska-Creech

  Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy! Piotr Zychowicz nt. filmu „Wołyń”: To jest wielki triumf prawdy!

  Koniec zmowy milczenia na temat rzezi wołyńskiej? Czy film „Wołyń” polepszy, czy może pogorszy stosunki polsko – ukraińskie?

  Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku Święta w Warszawie zaczęły się już w październiku

  Lampki już zawieszone…

  „Chamy” i „Żydy” W przededniu stanu wojennego?

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz

  Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski Wolni obywatele powinni czerpać korzyści z położenia Polski

  „Jako burmistrz Kamienia Pomorskiego starałem się współpracować z lewicą, prawicą, czy centrum. Przekonałem te środowiska do pewnych rozwiązań, które przyniosły sporą nadwyżkę budżetową. To wyjątkowy przypadek w skali kraju. Chciałbym, aby tę wolność mogli poczuć wszyscy Polacy” – stwierdził Stefan Oleszczuk

  Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów! Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów!

  Stanisław Michalkiewicz o objawach osłabienia międzynarodowej powagi i znaczenia Polski

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia