Sutener-demokrata

14 czerwca 2017 | | Opinie i komentarze |

Wyszukaj: demokracja KOD komentarz propaganda

Każdego dnia wydłuża się lista ofiar reżimu kaczystowskiego. Po Kijowskim, Frasyniuku i wiewiórce z Parku Szczęśliwickiego przyszła pora na tow. Konrada – dowódcę muzycznego ramienia KOD-u czyli tzw. KOD-kapeli.

Oto krakowski Sąd Okręgowy skazał go w procesie pokazowym z wyłączeniem jawności na 6,5 roku pozbawienia wolności. Kaczystowska prokuratura postanowiła mu zarzuty handlu kobietami, sutenerstwa i działania w zorganizowanej grupie przestępczej. Lud pracujący miast i WSI wie jednak dobrze, że tak na prawdę chodzi o Demokrację. Zaostrzająca się walka klasowa i umacnianie się reżimu kaczystowskiego wymuszają bowiem, by na dalszy plan zeszły prawa kobiet, z wyjątkiem oczywiście aborcji. I tak w ferworze walki z kaczyzmem tow. Mateusz może nie płacić alimentów, a tow. Konrad może sprzedawać kobiety do nocnych klubów w Grecji i we Włoszech. Tak jest zresztą na całym postępowym świecie. Wszędzie tam, gdzie broni się Demokracji, tam muszą być ofiary. By żyło się lepiej!

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości

Żyjemy w ciekawych czasach

Stanisław Michalkiewicz na Pikniku Wolnościowym

Teraz może być już tylko lepiej

Grzegorz Braun

Demokracja w Polsce między liberalizmem a konserwatyzmem

Rozmowy Niedokończone – dr Krzysztof Kawęcki

Dotacje z UE stanowią jedynie 3% PKB Polski

Tomasz Cukiernik, autor książek „Dziesięć lat w Unii” oraz „Socjalizm według Unii”, obala mity dotyczące wpływu funduszy UE na polską gospodarkę.

Może by tak zrepolonizować jakąś wódkę?

No to od dłuższego czasu mamy w budżecie nadwyżkę