Świąteczna rozmowa z mec. Marią Biniendą

27 grudnia 2014 | | Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: mec. Maria Szonert-Binienda wywiad

Solidarni 2010


  • 01021939

   A ja w imieniu swoim i części Polaków za życzenia i pamięć serdecznie dziękuję jak też pamiętać będziemy za to co już zrobiliście dla kraju.Niech Wam Pan Bóg sprzyja w Waszym codziennym życiu.

  • ADALBERT

   Przekonanie o slusznosci dzialania jest niezbedne do tego,aby zyc godnie i zgodnie,aby byc czescia takiej narodowej pasjii,ktora przywroci kazdemu z nas poczucie tozsamosci,wartosci pasji i wiary w oczekiwaniach i dzialaniu, ze i NAM-POLAKOM , zarowno w Ojczyznie jak i na emigracji – dostepny jest i zawsze bedzie taki poziom wyksztalcenia,dostepu do pracy i dobrobytu,jakim dzisiaj dysponuja inne narody swiata zawdzieczajace w przeszlosci tak wiele wlasnie NAM! I nie o jalmuzne tu chodzi ale o otwarta mozliwosc dochodzenia swego wlasnym sumptem w poczuciu narodowej godnosci,tozsamosci i prawnej niezaleznosci.RIGHTS ARE WON ONLY BY THOSE WHO MAKE THEIR VOICES HEARD!IMAGINE A WORLD WITHOUT HATE! SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2015!!!

  • Wojciech Glowacki

   PRAWE PANSTWO WYSTEPUJE ZAWSZE Z NALEZNYM ROSZCZENIEM OKAZUJAC W TEN SPOSOB SWA GODNOSC,TOZSAMOSC I NIEZAWISLOSC Z OCZYWISTYM CZYTELNYM PRZESLANIEM ; ‚ DOBRO NASZYCH OBYWATELI JEST NAKAZEM NASZYCH PANSTWOWYCH DZIALAN .’POLSKA OD WIEKOW WARTOSCIA INTELEKTUALNA I MORALNA SWYCH OBYWATELI BYLA I JEST GODNA I TOZSAMA, A TEN AKTUALNY ‚PRZERYWNIK RZADOWY’ TRZEBA JAK NAJSZYBCIEJ PRZERWAC.NAJLEPIEJ POPRZEZ POWSZECHNY UDZIAL W NAJBLIZSZYCH WYBORACH .BO POLSKOSC JEST PRZYWILEJEM : NIE JEST ONA DANA KAZDEMU!

  • Kazimierz Ochap

   Wypada podziekowac pani mec. Marii Binienda za zyczenia , za caly doskonaly wywiad. Za bardzo trafne komentarze ta temat Zbrodni Smolenskiej. Jestem jednak zaszokowany calkowicie blednym komentarzem na temat protestow w USA a szczegolnie w miescie Ferguson gdzie zostal zastrzelony przez policjanta czrnoskory nastolatek . Ten wielokrotny przestepca i zostal zlapany na goracym uczynku jak ukradl wsklepie cygara. Po pobiciu wlasciciela sklepu wyszedl na ulice i zaatakowal policjanta w samochodzie policyjnym probujac zabrac mu pistolet. Policjant nie mial innego wyjscia., musial uzyc broni chroniac swoje wlasne zycie i w ten sposob doszlo do zabojstwa czarnoskorego olbrzyma. Po tej tragedii cale miasto Ferguson zostalo splodrowane przez czarnoskorych bandiorow Podobna sytuacja panuje w wiekszosci amerykanskich miast. Ostatnio w Nowym Yorku czrnoskory zastrzelil z zimna krwia dwoch policjantow jedzacych sniadanie w swoim samochodzie Sadze ze pani Maria Binienda ma jeszcze zaufanie do lewackiej stacji telewizyjnej CNN. Jedyna stacja TV w USA ktora mnowi prawde jest FoX News.

   • rm

    zgadzam sie

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w moim odczuciu wybitne antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.

  Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM

  Transmisja z Auli i Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – 22.10.16

  Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

  Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz