Sztuczne zapłodnienie in vitro

21 kwietnia 2008 | | Pozostałe.

Wyszukaj: humor invitro zaplodnienie  • Anna

   W 101% in vitro to sztuczne zaplodnienie, ktore jest bez milosci
   bez uczucia, bez sensu. In vitro to tak jak dziecko z probowki i nie zawsze jest skuteczne, jak i nie moze rozwiazac problemu ludzi. Lacznie z premierem Tuskiem , ci wszyscy ktorzy sa za in vitro nie mysla, ze mozna sie zbadac u lekarza i poznac swoja przyczyne bezplodnosci a do tego mozna poddac sie leczeniu. Polacy ktorzy sa za in vitro zapominaja ze czlowiek bez uczucia nie jest czlowiekiem i ze traktowac in vitro nigdy nie mozna powaznie.
   Nowy nasz rzad, jest tak bezmyslny, ze nie widzi tego, iz wprowadzenie in vitro w naszym kraju to tak, jakby otworzyc
   gabinet przemyslowy robienia dzieci, robienia sztucznej ciazy – tylko pytam w imie czego ? bo wiary zapewne nie !

  • elzbieta

   Anna! punkt widzenia zalezy od siedzenia! w naszym wypadku wiemy, że nigdy sami nie poczniemy dziecka …wiec jedynym rozwiazaniem jest In Vitro…a moze Ty zamiast In Vitro proponujesz tylko modlitwę:/ na lekach i modlitwach spedzilismy 7 lat… teraz nadszedł czas aby dokonac ja sie wyraziłaś” zrobienia sztucznej ciązy”…dla nas to wybawienie …a dla innych w ciagu dalsza niewiedza czym jest niemozosc poczecia dziecka!

  • Pawel

   Elżbieto
   Wmówili Ci że jedyną szansą na poczęcie jest in vitro. Odsyłam Cie więc do artykułu na temat naprotechnologii:
   http://rodzina.informacje.int.pl/Wmawiali-nam-ze-jedyna-szansa-jest-in-vitro-Naprotechnologia-n158.html

   oraz invitro: http://www.dlapolski.pl/in-vitro

  • kasia

   zauważył doktor że ten facet to pajac jakiś i postanowił zmiejszyć koszty i pomóc im zdecydowanie skuteczniej i przyjemniej.

  • Coltrane

   Elżbieta chyba przeoczyła zdanie Anny, które brzmi : >ci wszyscy ktorzy sa za in vitro nie mysla, ze mozna sie zbadac u lekarza i poznac swoja przyczyne bezplodnosci a do tego mozna poddac sie leczeniu.

  • ona

   zbadac sie – trata tata, moj maz ma niedrozne nasieniowody i przez to azosperpie,czyli nie ma plemnikow! i nigdy mnie nie zaplodni wiec zdecydowalismy sie na inseminacje a jak sie nie powiedzie na in vitro z nasienia dawcy
   ci co chrzania o modlitwie i badaniach i leczeniu nie maja pojecia , ze sa inne schorzenia co nie mozna leczyc bo sa nieuleczalne

  • Aniu przesadzasz! Ciekawe, czy gdybyś została sama też byś opowiadała się za tym uczuciem, przepraszam a komu byś je przekazała…Człowiek bez uczuć nie istnieje to raz i dziwię się że ty jako osoba wierząca tego nie wiesz a dwa to nie traktuj ludzi zbiorowo. Popieram postęp w medycynie i Elżbietę, powodzenia kochana!

  • anna

   Po co się dawać zapładniać jak krowa,przecież istnieje adopcja.Bardzo można pokochać dziecko adoptowane-wiem coś o tym

  • Ola

   Najgorsze jest to, że tak bardzo marząc o dziecku zapominacie, że przy tej metodzie zabijecie kilkoro z nich. Bo kiedy człowiek staje się człowiekiem jeśli nie zaraz po zapłodnieniu? Ponadto nie nagłaśnia się opinii wielu specjalistów, że u coraz większej liczby dzieci poczętych tą metodą ujawniają się bardzo poważne choroby. Zobczymy, jak to będzie.

  • Ola

   Zapomniałam dodać, że zawsze istnieje adopcja. Rozumiem, że bardzo chcecie mieć własne dziecko i nic wam go nie zastąpi, jedank pomyślcie, że sieroty pragną mieć własnych rodziców tak jak wy swoje dzieci. A nie znam nikogo, kto po adopcji nie traktowałby tego dziecka jak własnego.

  • Joanna

   Czy Ci wszyscy którzy wypowiadają się przeciwko in vitro wiedzą co to za uczucie nie móc mieć dzieci? Macie dzieci, które poczęliście naturalnie? to się cieszcie!!! nikomu nie życzę rozterek w tym temacie! a co z transplantologią? przecież to też wbrew Bogu i naturze. Jeżeli jest to w imię Boże to dlaczego nie może być in vitro w imię Boże? Przecież to również z chęci posiadania pełnej rodziny. Takiej jak Pan Bóg przykazał. Ciekawe co powiedział by Właśnie Pan bóg na ten temat!?

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów! Żeby Polska nie stała się silna, inne rządy popierają socjalistów i etatystów!

  Stanisław Michalkiewicz o objawach osłabienia międzynarodowej powagi i znaczenia Polski

  Czy CETA opłaca się Polsce? Czy CETA opłaca się Polsce?

  dr Marian Szołucha – Polski Punkt Widzenia

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską