Szukajcie tam gdzie czai się prawda, a czasy są trudne

27 grudnia 2014 | | Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: Jacek Sobala Jan Pietrzak wywiad

Satyryk w rozmowie z Jackiem Sobalą


  • 01021939

   Co można myśleć o takim narodzie, który nie widzi jak władza wrabia go w same kłamstwa a on w zamian oddaje głos nawet nie interesując się czy to Polak czy osoba innej narodowości.MSZ w sposób oficjalny poddaje kraj innemu mocarstwu i ta partia uzyskuje poparcie na następne 4-ry lata rządzenia.Smoleńsk mimo upływu prawie 5-ciu lat jesteśmy w tym samym miejscu co w 2010r to co można myśleć o takim narodzie który w takich sprawach nie podejmuje działań by zmienić tą sytuację.Człowiek który mówi w pewnej rozgłośni „poleci gdzieś i sprawa sama się rozwiąże”zostaje wybrany na pierwszego człowieka w kraju to co można myśleć o takim narodzie?Osoba która oficjalnie mówiła że w Smoleńsku przekopano ziemię na głębokość 1m a urobek przesiano,lekarze wspólnie z lekarzami Rosyjskimi ramie przy ramieniu bez słów przeprowadzali sekcje zwłok a dziś za to kłamstwo nagrodzona została stanowiskiem Premiera wcześniej Marszałkiem Sejmu.Czy tak mogą postępować rdzenni Polacy?

  • Wojciech Glowacki

   …Czy tak moga postepowac rdzenni Polacy?
   A moga,niestety, bo nawet wcielony DIABEL moze liczyc na efektywna pomoc ANIOLOW , jezeli rozpali konieczny plomien w odpowiednim miejscu i czasie oraz zadeklaruje motywacje mozliwa do przyjecia.
   Nasz demokratycznie wybrany zespol decyzyjny – precyzyjnie a nie bezmyslnie – demontuje istniejacy od wiekow polski fenomen tak, aby juz nigdy w przyszlosci nie mozna bylo znalezc pozytywnego punktu odniesienia – spolecznego,gospodarczego i spolecznego – do jakiejkolwiek odnowy tworu panstwowego,tworu gospodarczego ,tworu spolecznego od wiekow znanego pod dumna nazwa POLSKA ! Bo ich polityka historyczna to przekonanie calego swiata o tym,ze POLAK byl N I K I M w przeszlosci,jest teraz i takim pozostanie na zawsze. I , o dziwo, udaje im sie to ponad oczekiwania. A wszystko dlatego,ze wolimy pokornie pochylac glowy i spuszczajac wzrok ku ziemi,ze wolimy wyjechac gdziekolwiek bez woli dokonania zmiany tych negatywnych decyzji sygnowanych zla wola demokratycznie wybranego zespolu panstwowego,ze zapominamy o tym,iz w naszych rekach,kazdego z nas, jest potezna bron pozwalajaca na zahamowanie tego oszalalego biegu ku utracie swiadomosci narodowej,ku utracie niepodleglosci i tozsamosci narodowej na wieki wiekow.Historia mowi nam w sposob oczywisty,ze to bardzo zgubny kierunek!Rowniez dla tych,ktorzy dzialajac ku temu na zlecenie swych mocodawcow zapominaja o tym,ze ich pryncypalowie nie dadza im nawet posady ostatniego lokaja w najbardziej podlym miejscu.Bo i lokaj,trzeba sie z tym zgodzic,powinien miec twarz.A wyjatki tylko potwierdzaja regule…

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w odczuciu wielu, wybitnie antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.