Tragedia Smoleńska – Anita Gargas

2 marca 2012 | | Pozostałe, Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: Anita Gargas Smoleńsk

Rozmowy niedokończone – gościem programu była: Anita Gargas.
Program prowadził: o. Waldemar Gonczaruk


  • Kinalhalina

   Prawda Zwycięży,dziękuję pani redaktor za udział w programie Telewizji Trwam.

  • Jjaskow

   Telewizji TRWAM

   Więcej wiarygodności, Zadnego wybuchu nie było, Brak efektu takiego wybuchu. Brak jakichkolwiek zdjęć uwiarygadniających taką sytuację.
   Proszę sobie przypomnieć katastrofę lotu 707 Koreańskich linii. Także na Ruskich  i ,że to oni zestrzelili, a po 20 latach okazuje się ,że nie zginęli tylko wylądowali i zaginęli …..
   Jak się chce dodzwonić ktoś „nieformalny”  to zawsze zajęte a bzdury puszczane?
   To nie o to chodzi przecież.

  • Jjaskow

   Na marginesie Tworzenia NOwego Świata
   Aktualizacja: 2010-12-10 11:08 pm

   W „socjalnie opiekuńczych” krajach, rewolucja kulturowa dokonuje przyspieszenia. W Norwegii, rządzonej przez tzw. Czerwono-Zieloną koalicję – pod przywództwem partii Det norske arbeiderparti , DNA, należącej do Międzynarodówki Socjalistycznej, znanej wcześniej jako Międzynarodówka Komunistyczna – szeroko komentowany jest nowy swoisty wynalazek klimatu komunistycznego zamordyzmu zmieszanego z kapitalistycznym wyzyskiem.

   Oto jak informuje brytyjski Daily Mail, inwigilacja pracowników przybiera coraz doskonalsze formy i szefowie firm śledzą każdy ruch pracownika, włącznie z korzystaniem jego z ubikacji. Według statystyk, aż w 1/3 firm zainstalowane są kamery rejestrujące kto i na jak długo udaje się do ubikacji, a w wielu innych, aby skorzystać z ubikacji należy wpisać się do specjalnej księgi wyjść; wszystko celem sprawdzenia czy aby nie za długo pracownik załatwia swoje fizjologiczne potrzeby. Liczy się wszak wydajność, a podobno norwescy pracodawcy uważają, że zbyt częste korzystanie pracowników z WC, zaniża ją znacznie.

   Jednak jedna firm, niewymieniona niestety z nazwy, okazuje się być prekursorem nowych metod poleszenia wydajności, „humanitarnie” przydzielając więcej czasu niektórym pracownicom. Aby jednak wiedzieć, które mogą korzystać z toalety dłużej, kobiety, które mają akurat okres, zmuszone zostały do noszenie na nadgarstkach czerwonych opasek.

   Bulwersujacym pomysłem tego typu „wyróżniania pracownic”, zainteresował się norweski rzecznik praw obywatelskich, Bjorn Erik Thon. Powiedział on, że „To są ekstremalne przypadki monitorowania w miejscach pracy, ale one rzeczywiście mają miejsce. Zasady korzystania z ubikacji podczas cyklów menstrualnych są jawnym pogwałceniem prywatności i są poniżające dla tych pracownic. Mam nadzieję i wierzę w to, że ten przypadek nie reprezentuje norweskiego stylu pracy”. Thon dodał, że „Otrzymujemy wiele skarg dotyczących monitorowania w miejscach pracy, co jest rosnącym problemem, ponieważ system ten zostaje użyty do innych celów niż do tych, do których został stworzony”.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu

  Robią nas w konia

  Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko? Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko?

  Uprowadzenie i zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki w październiku 1984 r. było jedną z najgłośniejszych zbrodni PRL. Bezpośredni sprawcy – trzej oficerowie SB oraz ich przełożony – zostali skazani na karę więzienia w tzw. procesie toruńskim, ale wielu okoliczności zbrodni nigdy nie wyjaśniono. Wciąż nie wiadomo, kto naprawdę wydał wyrok na charyzmatycznego kapelana „Solidarności”.

  Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja

  Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia

  „Chamy” i „Żydy” „Chamy” i „Żydy”

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz – październikowe wspominki

  CETA? Już to przerabialiśmy CETA? Już to przerabialiśmy

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o CETA, TTIP i o ich preludium sprzed lat, o planach budowania śmigłowca bojowego z Ukraińcami i o jubileuszach redaktora Michnika i Trybunału Konstytucyjnego.

  Przegląd Tygodnia (17.10.2016) Przegląd Tygodnia (17.10.2016)

  Piotr Jegliński

  Koktajl Mołotowa w biurze Republikanów Koktajl Mołotowa w biurze Republikanów

  Do siedziby Partii Republikańskiej w Karolinie Północnej wrzucono koktajl Mołotowa. Krystyna Grzybowska zwraca uwagę, kto jest w kim w sporze pomiędzy szeroko pojętą lewicą i prawicą. Czy walka faktycznie toczy się o demokrację? Jakie mogą być skutki tego typu postaw?

  Wielka pokuta – przebudzenie Polski Wielka pokuta – przebudzenie Polski

  Wielka Pokuta była okrzykiem Polaków, że stawiamy tamę tej zmianie wartości, że chcemy pozostać przy fundamencie, jakim jest chrześcijaństwo w Polsce. Ten model jest świetny – Maciej Bodasiński, współorganizator Wielkiej Pokuty.

  Europa pod naporem islamu Europa pod naporem islamu

  Spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem w Kole

  Państwo nie może podważać prawa do życia Państwo nie może podważać prawa do życia

  Jesteśmy świadkami postępującej unifikacji systemów prawnych. To zjawisko zabójcze dla wspólnot, od rodziny, przez naród po Kościół. Te wszystkie podmioty zabezpieczają człowieka przez wszechwładzą państwa, ale marksistowscy uczniowie Jean’a-Jacques’a Rousseau zwalczają je, jako rzekomo ograniczające ludzką wolność. W XIX wieku chodziło o wyzwolenie ze struktur ekonomicznych, a dzisiaj ze struktur biologicznych, czyli płci – mówił • dalej »

  Kulisy polskiej i międzynarodowej polityki Kulisy polskiej i międzynarodowej polityki

  Prof. Mirosław Ryba – Polski Punkt Widzenia

  Żadnych pozorów: sędziowie TK chleją i zakąszają na koszt rządu niemieckiego! Żadnych pozorów: sędziowie TK chleją i zakąszają na koszt rządu niemieckiego!

  Stanisław Michalkiewicz nie tylko o „szubrawcach z Trybunału Konstytucyjnego”, także o otrząsaniu się WSI z szoku zerwania kontraktu na śmigłowce „Caracal”, o wykorzystywaniu „proletariatu zastępczego” przez soldateskę, o uroczystościach ekspiacyjnych Polaków na Jasnej Górze w zastępstwie prawdziwych sprawców ich skomunizowania, o powołaniu kolejnego „zespołu smoleńskiego” i kolejnej komisji sejmowej do nieustającego badania każdego przypadku reprywatyzacji • dalej »

  Gazeta Wyborcza ostrzega: widmo wolnej niedzieli krąży nad Polską Gazeta Wyborcza ostrzega: widmo wolnej niedzieli krąży nad Polską

  Co czeka naszą Ojczyznę jeśli uda się wprowadzić zakaz handlu w niedzielę? Perspektywy są przerażające – ostrzega Wyborcza. A może prawda jest jeszcze bardziej niepokojąca?