Trzeci spot wyborczy Bronisława Komorowskiego

18 czerwca 2010 | | Pozostałe.

Wyszukaj: Bronisław Komorowski kampania spot wybory

Inna wersja trzeciego spotu wyborczego marszałaka Komorowskiego, pozbawiona PRowej otoczki. Nagrana bez wiedzy min. Nowaka. Prawda, że lepsza?


  • Polityk musi być określony na :Tak,albo na Nie.A Komorowski to jeszcze jeden nie określony amant na ciepłą posadkę.Z jego wyglądem zewnętrznym mógłby on pracować jako agent ubezpieczeniowy,albo rzecznik prasowy Kolei,czy nawet uprzejmie wyglądający kontroler biletów.Ta uprzejmość może jednak bardzo zwieść,bo to jest tylko fasada tak jak szyba jest nijaka ,przezroczysta,albo jak przezroczysta tarcza za którą widać Donalda Tuska(skojarzyło mi się to z tarczami używanymi przez ZOMO).Niby przezroczysty,niby nijaki ,a jest- niczym pancerz i broni.(Bronisław)

  • psak

   „(skojarzyło mi się to z tarczami używanymi przez ZOMO)”
   No coś Ty Paweł? Od 20.06 powinniśmy mówić:
   – zamiast komuchy, postkomuchy – lewica, czyli ludzie z programem Polski solidarnej,
   – zamiast ZOMO – operatorzy pałek, armatek wodnych i tarcz strzegący ongiś praworządności naszego państwa.
   Polityk nie tylko musi być określony na: Tak,albo na Nie, musi również umieć odpowiednio interpretpować fakty. Wtedy mówimy, że /cytuję z pamięci Bielana/ „jest to mąż stanu który wczuwa się błyskawicznie w bieżącą sytuację, że aż wyborcy za nim nie nadążają”
   Ja w I turze głosowałem na Marka Jurka, ale z racji tego że ja również nie nadążam jakoś nie posłucham jego rekomendacji na II turę.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK? Czy naprawdę emerytów nie obchodzi np. stan ich zdrowia, ale to czy będzie istniał TK?

  Stanisław Michalkiewicz o Trybunale Konstytucyjnym, jego wadach i sensie istnienia

  „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć” „Rola księdza jest taka, by głosić prawdę i za prawdę cierpieć”

  Bł. Ks. Jerzy Popiełuszko – kapelan „Solidarności”, duszpasterz, przyjaciel. Wypełniał swoje powołanie z wielką gorliwością. Za bezkompromisowe głoszenie prawdy zapłacił najwyższą cenę. Został porwany, torturowany i bestialsko zamordowany.

  Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego Płk Piotr Wroński – Zabójcy księdza Jerzego

  17.10.2016

  Ten który przywrócił nadzieję Ten który przywrócił nadzieję

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

  Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego Telewizyjny Uniwersytet Biblijny: Objawienie się Boga miłosiernego i łaskawego

  Ks. dr Marcin Zieliński i ks. dr Łukasz Darowski Centralnym fragmentem Wj 34 jest moment samoobjawienia się Boga. Po grzechu Izraela (Wj 32) Mojżesz staje się mediatorem między Izraelem i Bogiem (Wj 33). Ostatecznie przymierze zostaje odnowione, a Mojżesz staje się świadkiem objawienia się Boga, który mówi o sobie, o swej naturze, podkreślając swoje miłosierdzie • dalej »

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu

  Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu zostało konsekrowane 18 maja 2016 roku. Jest to wotum wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II. Ołtarz w sanktuarium odzwierciedla kaplicę papieską w Watykanie.

  Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16 Msza św. z Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II 21.10.16

  Mszy św. przewodniczył i wygłosił homilię ks. prof. Dariusz Oko

  Kościół jest misyjny Kościół jest misyjny

  Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej – o. Piotr Strycharz

  Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie Spotkanie RRM w parafii św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Działdowie

  17.10.2016

  Co dalej z obroną życia w Sejmie? Co dalej z obroną życia w Sejmie?

  dr inż. Antoni Zięba – Polski Punkt Widzenia

  Election’16 Clinton vs Trump (cz. 2) Election’16 – Clinton vs Trump (cz. 2)

  Wybory w USA – Mariusz Max Kolonko – Mówi jak jest

  Czym jest islam? Czym jest islam?

  Rozmowy Niedokończone – o. prof. Samir Khalil Samir SJ, ks. prof. dr hab. Waldemar Cisło

  Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem! Oriana Fallaci przejrzała naszego „Bolka” od razu na wylot! A został prezydentem!

  Stanisław Michalkiewicz w zbiorze wypowiedzi o polskich politykach i dziennikarkach