Podobne

4 Thoughts to “TurboSłowianie atakują Michalkiewicza

 1. MM

  TurboLechici to szury. Tak samo jak twórca fantazmatu Wielkiej Lechii – Paweł Szydłowski. Wystarczy obadać jego filmy. https://www.youtube.com/watch?v=1QFQUuLkDzA

 2. 1. 14,14 Gość 1 opisuje Kadłubka i poddaje go druzgocącej krytyce historycznej,
  2.. 15,11 Gość 2 krytykuje historyków amatorów – nie ma historyków Lechii? – oni nie znają autora Janusza Bieszka np „Słowiańscy królowie Lechii. Polska starożytna”.
  3. 20,20 Gość 1 neguje istniejące źródła historyczne – omawia kompleks niższości wobec Europy jako przyczynę budowy mitologii. Twierdzi że Niemcy powstały w wyniku działań cywilizacyjnych Cesarstwa Rzymskiego. Gloryfikuje Mieszka i jego „Dagome iudex”
  4. 29,00 Prowadzący wspomina o Bieszku i ubolewa nad informacjami o kolejnych wydaniach jego książek- szkaluje Janusza Bieszka – ale nie merytorycznie.
  Potem zmiana tematu.
  Podsumowując: ci panowie nie wiedzą o czym mówią – prezentują duże ograniczenia intelektualne, nie podejmują żadnej polemiki merytorycznej z powodu nieznajomości tematu. Pomijają amerykańskie badania genetyczne potwierdzające istnienie wielkiej cywilizacji Słowian i ich wędrówki z północy na południe (utworzenie cywilizacji Persji i cywilizacji Indyjskiej.

  1. No ty jesteś za to intelektualnie rozgarnięty… Mniej więcej tak jak Bieszk 😀

 3. Marylka S.

  @ Pawel.M.
  Taaaak… Waści odpowiedź wskazuje na pełnię intelektualnego rozgarnięcia i jest wielce merytoryczna … 🙂

Dodaj komentarz