Twierdzi, że WSI jest organizacją przestępczą, nie bojąc się cieżarówki ze żwirem

20 stycznia 2015 | | Rozmowy i wywiady.

Wyszukaj: rozmowa Wojciech Sumliński WSI

Wojciech Sumliński

https://www.youtube.com/watch?v=mLOmEmBADY8


  • 01021939

   Warto wysłuchać tego komentarza by wiedzieć skąd wzięło się tak wysokie poparcie tego człowieka.Dziś kiedy jest w społeczeństwie skompromitowany usłużne media robią wszystko by społeczeństwu wmówić jaki to pożyteczny człowiek piastuje najwyższe w Polsce stanowisko.Natomiast te same media nic nie mówią o tajnych spotkaniach tego człowieka z wysoko postawionymi funkcjonariuszami F.R.jak też nie piszą o pokażnym kapitale w markach RFN.Człowiek dużej rodziny, jak sam mówi prześladowany, zaoszczędził setki tys.marek trudno jest mi pojąć jak to legalnie można zrobić i media tym tematem nie zainteresowały się,czyżby podlegały pod to samo kierownictwo?

  • Paweł(1)

   Prawdopodobnie to od tego rosyjskiego agenta prezydent Komorowski dowiedział się , że: ” Prezydent Lech Kaczyński gdzieś poleci i wszystko się zmieni „

  • Stanisław Kaczmarek

   Bardzo dziekuje za oswiecenie przez te informacje zrozumiałem dlaczego w Białej Podlaskiej istnieje zorganizowana grupa przestepcza składajaca sie z ludzi którzy decyduja o wszystkim a mianowicie Wójt Gminy Biała Podlaska , dawniejszy Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego , prokuratura w Białej i Lublinie , Sad który na zamówienie wydaje Wyroki , a mianowicie odpowiedni sedziowie wytypowani jak tez prokuratorzy , R.Giertych stwierdził ze to układ lokalny ale to układ przestepczy , bardzo grozny , ludzie powinni jak najwęcej otym sie dowiadywac wszelkimi sposobami a Panu bardzo jestem wdzięczny za taka postawe i odwagę , niewiem kto za Panem stoi ale niech wam BÓG BŁOGOSŁAWI w tym co robicie , jestem przekonany że prawda zwycierzy

  • Stanisław Kaczmarek

   Ja od 12 lat walcze z tym układem i wydałem kilkadziesiat tysiecy złotych na to by prawda ujrzała swiatło dzienne ale widze ze to chyba jest nie wykonalne , bo nawet ci adwokaci którzy zajmowali sie ta sprawa , jak niewiedzieli z kim maja doczynienia to zaczynali ale szybko wyrzekali sie i mówili ze sie nic nieda zrobic Giertych wzioł 12 tysiecy za samo zazalenie i stwierdził że Układ Lokalny a reszta w dziwnych okolicznosciach rezygnuje z zajecia sie tymi kłamstwami zarówno popełnianymi przez urzedników jak prokuratorów i sedziów którzy na zlecenie umarzaja od 12 lat , czy jest ktoś wstanie pomóc w takiej sprawie?

   • EDEK

    CHLOPIE TY NAWET NIE UMIESZ PISAC POPRAWNIE PODSTAWOWYCH WYRAZOW WIEC NIE POWINIENNES SIE WYPOWIADAC PUBLICZNIE (WZIOL)

    • Józek

     EDEK, nie wypowiadaj się publicznie dopóki nie przyswoisz sobie podstaw kultury „chlopie”.
     CAPSLOCK się tobie zblokował.

    • Stanisław Kaczmarek

     nie popisuj sie , bo sie okaże że ci coś z butów w….

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną! Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną!

  Stanisław Michalkiewicz o funkcji stosunków polsko-rosyjskich jako elemencie strategicznego partnerstwa niemiecko-rosyjskiego

  Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby! Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby!

  Stanisław Michalkiewicz o konsekwencji stanowiska polskiego Episkopatu w sprawie społecznego projektu ustawy zaostrzającego warunki usuwania ciąży i o swoim projekcie z 1991 roku jednozdaniowej ustawy w jej sprawie

  Projekt budżetu na 2017 rok Projekt budżetu na 2017 rok

  Jacek Sasin – Polski Punkt Widzenia

  Smoleńskie taśmy Tusk – Putin Smoleńskie taśmy Tusk – Putin

  Ujawnia „Warszawska Gazeta”

  Język polski dobrem Narodu Język polski dobrem Narodu

  Myśląc Ojczyzna – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński

  Służby, mafie i loże (18.10.16) Służby, mafie i loże (18.10.16)

  czyli niepoprawny tygodnik – o umowie Ceta i manifestacjach w których uczestniczyli po obu stronach barykady wojownicy Kukiza, nieudanym zakupie Caracali oraz o Fundacji Republikańskiej.

  Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą? Czy traktowanie zachodnich wzorców z pietyzmem jest dobrą drogą?

  Polska odstąpiła od kontraktu na zakup śmigłowców Caracal. Bronisław Wildstein analizuje reakcje części społeczeństwa na tę sytuację. Czy Polacy wzorem dawnych lat patrzą z utęsknieniem w kierunku zachodu?

  Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy Relacje z Ukrainą – aspekt krótkoterminowy

  Stan bezpieczeństwa państwa – dr Andrzej Zapałowski

  Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści Donald Trump: Clintonowie to kryminaliści

  To nie są po prostu kolejne czteroletnie wybory. To jest rozdroże w historii naszej cywilizacji, które rozstrzygnie czy my, naród odzyskamy kontrolę nad naszą władzą. – Donald Trump

  Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu Sądy o Frankowiczach i bankowym bezprawiu

  Robią nas w konia

  Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko? Jak zginął ksiądz Jerzy Popiełuszko?

  Uprowadzenie i zamordowanie księdza Jerzego Popiełuszki w październiku 1984 r. było jedną z najgłośniejszych zbrodni PRL. Bezpośredni sprawcy – trzej oficerowie SB oraz ich przełożony – zostali skazani na karę więzienia w tzw. procesie toruńskim, ale wielu okoliczności zbrodni nigdy nie wyjaśniono. Wciąż nie wiadomo, kto naprawdę wydał wyrok na charyzmatycznego kapelana „Solidarności”.

  Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja Superkomisja śledcza i dzika reprywatyzacja

  Janusz Szewczak – Polski Punkt Widzenia

  „Chamy” i „Żydy” „Chamy” i „Żydy”

  Myśląc Ojczyzna – red. Stanisław Michalkiewicz – październikowe wspominki