Tylko kraje o największym socjalu są celem obecnych nachodźców!

25 marca 2017 | | Opinie i komentarze | 7 komentarzy

Wyszukaj: komentarz socjalizm Stanisław Michalkiewicz ue

Stanisław Michalkiewicz o przyczynach współczesnej, 4. „wędrówki ludów” z krajów Bliskiego Wschodu i północnej Afryki
Zostawiliście 7 wypowiedzi w temacie “Tylko kraje o największym socjalu są celem obecnych nachodźców!

 1. Beata Zielińska napisał(a):

  Jarek, słuchaj i opamiętaj się! Przestań rozdawać. Muslimy nie pójdą na wybory!

 2. Małgorzata Szydziak napisał(a):

  Panie Stanisławie, z całym szacunkiem i chapeau bas, ale tak pisze i mówi Korwinem, że jest Pan krok od odrealnienia.Jaki u nas socjal,jakie rozdawnictwo?! Rodzina wielodzietna za 1000,O0 zł których brakowało na opłaty wyjedzie nad morze, a przedtem kupi sobie samochód?! Skoro tak łatwo się w naszym kraju utrzymać za nędzne grosze, a socjal powinien być zlikwidowany to po co Panu te dobrowolne kwoty tytułem wsparcia? To datki na działalność charytatywną? Wszędzie dostrzega Pan socjalizm, zuchwałe kradzieże aparatu państwowego, to dlaczego nie stanął Pan dotąd na czele państwa i nie zrobił porządku?! Szanuję Pana i serdecznie pozdrawiam, licząc, że spojrzy Pan uważniej na złożoność problematyki i opieki społecznej, i socjalnej, itd.,itp.

  • Rafał Szmyd napisał(a):

   To nie jest kwestia Korwina a zdrowego rozsądku. Na początku lat 90 (z resztą teraz tez) nikogo nie interesowała przyszłość Polski a tylko to co tu i teraz. Polacy byli zachlysnieci nic nie warta legenda Lecha Wałęsy i nikt nie widział nic po za nim. A to UPR wyszła z wnioskiem o lustracje i jako jedyna miała pomysł na rozwiązanie problemu emerytur gdy jeszcze było co prywatyzowac. Podobnie sprawa wyglądała z zadłużaniem kraju. Niestety jest to droga w jednym kierunku i nie wiele ludzi zdaje sobie sprawę jakie będą tego konsekwencje. A będą takie ze nie będzie co da garnka włożyć. To są efekty socjalizmu który rozpanoszyl się po większej części świata i niestety doprowadzi to do upadku ekonomicznego i naszego kraju. Efekty takiej polityki pojawiają się nie odrazu a po kilkudziesięciu latach.

  • Małgorzata Szydziak napisał(a):

   Nie neguję, wtedy do UPR było mi najbliżej, ale to są problemy wielowarstwowe, złożone, nie da się z tego zrobić barw czarno-białych.Mam za sobą długie, trudne życie i wiele doświadczeń, stąd moje poglądy są wyważone.

  • Maciej Czajka napisał(a):

   Pamietam te czasy, politycy zupelnie nie przejmowali sie przyszloscia narodu zupelny brak odpowiedzialnosci…

 3. Arkadiusz Wolicki napisał(a):

  facet znowu bredzi ….. celem emigrantów są kraje BOGATE …….. a kraje bogate stać na dobry socjal …… i w czym problem ? czy ten geniusz chce wmówić ciemnemu ludowi, że „musimy być biedni to nas nie zaleją emigranci” ???? już widziałem wielu takich co gadało że „musimy być biedni” …. a sami mieli kieszenie pełne od forsy

 4. Dorota Przespolewska napisał(a):

  Nie ma się co cieszyć, że nas ten problem na razie (!) nie dotyczy. Wszystko może się zmienić i to w przeciągu kilku lat. Jeszcze 10-15 lat temu w Szwecji nie było takich jak teraz problemów.

Dodaj komentarz

Doceniasz to co robimy?
Czujesz się na siłach aby pomóc?
Wspomóż nas w dalszym działaniu

Wybierz swój abonament dobrowolny
Podziel się słowem
rezygnacja


Nasze nowości


Czego oczekiwać od władzy?

Prof. dr hab. Bogusław Wolniewicz


Chilijski cud? Fakty i mity na temat gospodarki Chile

Rozmowa z Piotrem Zapałowiczem


Kard. Nycz i inne czarne owce

Prof. Jerzy Robert Nowak – Minął Tydzień


Jako niemiecki kanclerz zrobiłbym w Polsce pucz i jeszcze wołynkę urządził!

Stanisław Michalkiewicz o możliwych scenariuszach w odpowiedzi na polskie żądania reparacji wojennych


Szczecin w Polsce, Trump w ONZ

Wojciech Cejrowski w TVP Info