Ukraina rok po Majdanie – próba bilansu

5 grudnia 2014 | | Spotkania.

Wyszukaj: Karol Kaźmierczak Majdan spotkanie Ukraina

Spotkanie z Karolem Kaźmierczakiem


  • Mieczysław S.Kazimierzak

   W ramach zdolności do cywilizacyjnej przewrotności mamy do czynienia z procesem od ŻYDOBOLSZEWIZMU do ŻYDOBANDERYZMU.Maksymalizm zrodził rosyjski rasizm,który w działaniu przejęła BOLSZEWIA przy znaczącym wpływie nadreprezentacji mniejszości żydowskiej.Nie spełniło się marzenie prezydenta Roosevelta aby dzielić wpływy na politykę globalną z Rosją bolszewicką.EKONOMIA POLITYCZNA GLOBALIZMU bazująca na EKONOMII ŻYDOWSKIEJ,tak jak ją rozumiał Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA doprowadziła do WOJNY O PIENIĄDZ opisanej przez Hong Hongbinga.Handel wojną i pokojem doprowadził do militaryzacji Ukrainy w odpowiedzi na antydolarową koalicję rosyjsko-chińska.Destabilizacja Europy Wschodniej wydaje się być częścią ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.Nie uwzględnia się jej w oficjalnej polskiej polityce historycznej,stąd zmowa milczenia nad kolaboracją zbolszewikowanych Żydów z sowietami.Pozwala to na zbliżenie żydowskiej mniejszości narodowej do banderyzmu.Jest rzeczą znamienną,że agresorzy w roku 1939 liczyli na brak lojalności wobec Polski mniejszości narodowych żydowskiej i ukraińskiej,co zmaterializowało się to najpierw ZBRODNIĄ PRZEMILCZENIA KATYŃ,a następnie RZEZIĄ WOŁYŃSKĄ.
   Jakie będą konsekwencje ŻYDOBANDERYZMU?!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w moim odczuciu wybitne antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.

  Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM

  Transmisja z Auli i Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – 22.10.16

  Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

  Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”