Wiadomości należycie ocenione przez radzieckich uczonych!

15 kwietnia 2016 | | Opinie i komentarze |

Wyszukaj: fakty komentarz media propaganda tvn wiadomosci

„Wiadomości” na kaczystowskiej Jedynce nie spełniają ustawowych wymogów pluralizmu i bezstronności – wynika z analizy opracowanej przez radzieckich uczonych na zlecenie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Takiej podłości nie znała historia ludzkości! Zdaniem specjalistów „Wiadomości” w porównaniu z „Faktami” bardziej pozytywnie przedstawiają działania rządu i prezydenta. To jednak nikogo nie powinno dziwić, bo mniej pozytywnie niż robi to TVN już się nie da, przez co „Fakty” stają się niedoścignionym wzorem dla całego postępowego świata. Widać to zresztą w resortowych porównaniach tych dwóch serwisów informacyjnych. Fakty skupiają się na rzeczach istotnych dla ludu pracującego miast i WSI. Ewakuacja aquaparku w Koszalinie, atak tasakiem na profesora w Poznaniu, wypadnięcie wnuczka z jadącego samochodu w Chinach i wszystkie możliwe incydenty z użyciem broni śrutowego rażenia czyli wiatrówek – tych tematów Fakty nie przemilczały. Oczywiście to tylko dodatek, bo głównym daniem niemal każdego wydania jest troska o Trybunał Konstytucyjny i nieszczęsny los polskich arabów. Ponadto Fakty w przeciwieństwie do Wiadomości nie zajmują się takimi głupotami jak wizyty dyplomatyczne. Dlatego o pierwszej od 8 lat wizycie Ministra Spraw Zagranicznych na Białorusi nie było ani słowa. Nikogo przecież nie obchodzą interesy z egzotycznymi krajami. By żyło się lepiej!
 • Dodaj komentarz

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Teraz Polska

  Myśląc Ojczyzna – ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz

  Dziękczynienie za posługę ks. kard. Stanisława Dziwisza

  Uroczystość dziękczynienia w Sanktuarium św. Jana Pawła II na Białych Morzach

  O Kościele rzymskim

  Mocni w wierze – ks. prof. Jan Perszon

  Inauguracja prezydentury Donalda Trumpa

  Dariusz Sobków – Polski Punkt Widzenia

  Rocznica nawiązania stosunków dyplomatycznych USA – Watykan

  Leszek Sosnowski – Jak my to widzimy – z daleka widać lepiej

  Nadzwyczajne przesłanie z nieba

  Westerplatte Młodych

  Zaprzysiężenie i pierwsze przemówienie prezydenta USA Donalda Trumpa [lektor]

  20.01.2017

  Minął termin ultimatum – wykład, Rumia

  Stanisław Michalkiewicz

  Więźniowie sumienia III RP

  Niektórzy faktycznie złamali prawo. Zrobili to z niemocy, desperacji lub po to by wykrzyczeć sprawiedliwość, zaprotestować. Inni przed obliczem sądu pokornie dochodzą swych racji. Bronią się i tłumaczą. Mówią wspólnym językiem, ponieważ kochają Polskę. Łączy ich silne poczucie wyrządzonej krzywdy, jawnej niesprawiedliwości.

  Nowa twarz Ameryki

  Rok 2017 to początek rządów Donalda Trumpa. W reportażu eksperci analizują ostatnie wybory w USA oraz wynikające z nich zmiany.

  Co definiuje bezpieczeństwo Polski?

  Głos Polski – min. Antoni Macierewicz

  Czy poseł Wójcikowski spotkał „ciężarówkę ze żwirem”?

  „Jeżdżą ciężarówki ze żwirem…” mawiał Wojciech Sumliński, cytując groźbę jednego z byłych funkcjonariuszy PRL. Chodzi w niej o umyślne spowodowanie wypadku, w którym ginie osoba „niewygodna”. Czy tak było w przypadku śmierci posła Rafała Wójcikowskiego? Tego oczywiście nie wiemy, ale istnieją przesłanki, by twierdzić, że ktoś tej śmierci dopomógł.

  Polska będzie musiała zapłacić za pacyfikację buntu w sejmie!

  Stanisław Michalkiewicz o prawdopodobnych powodach wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Izraelu