„Wiejska” TVN24 pokazała, że premierka Kopacz nie tworzyła „własnego” rządu!

26 września 2014 | | Felietony.

Wyszukaj: Ewa Kopacz komentarz Stanisław Michalkiewicz

Stanisław Michalkiewicz nie tylko o potwierdzeniu swojej „ulubionej teorii spiskowej” o rządach bezpieki w „polskim regionie UE”, także o burzy w szklance piwa, czyli o sporze postępackiego byłego pięściarza, sympatyka sodomitów, z właścicielem browarów warzących m.in. piwo „Ciechan”






  • Jacek Irys

   Panie Michalkiewicz! Blazenda tych, ktorzy uwazaja sie ze rzadza jest ewidentna. Jedyny problem, ktory pozostaje to czy Polacy potrafia sie zjednoczyc, i kiedy to nastapi? Czym predzej, tym lepiej i mniej szkod dozna Polska. Faktem jest, ze Polacy lansuja swoja glupote bez zadnego zastanawiania sie. Prostsze przyklady ktore nakladaja sie na to samoosmieszanie to Donatan i CLOE z tymi, ladnymi dziewczynami. W Polsce ladne, musi isc w parze z glupota i chytroscia! Posylajac na eurowizje ten zespol, to nic innego jak ukazanie Polek, ze tak napisze, w bardzo zlym swietle. To nie jest moje stwierdzenie, ale tak odebrala publicznosc o wiekszej kulturze, seksualnej tez.Z koleii krytyka tego przebieranca, zdobywcy 1 miejsca, jest uznawana troszeczke inaczej. Ekscentryk, ktory, gdyby wystapil w dzinsach, nie zostal by zauwazony. Polscy pederasci z tego zrobili wielkie halo, a naiwniacy dokonuja dziela, o ktore sie rozchodzi sie polskim pedalom! Co zauwazam, to w krajach bardziej cywilizowanych, ludzie przechodza obok takich dziwactw jak Biedron i jemu podobni, bez zadnych emocji, czym sa zmuszeni do p……. sie w domach i to wszystko. Mnie przeraza fakt, ze Polacy nie potrafia wybrac czlowieka na swojego przywodce! Byle szmata, gnojek otrzymuje nominacje od spoleczenstwa na najwyzsze stanowiska i to jest jedyny problem Polski. To sa narzekajacy dzisiaj Polacy!

  • 01021939

   Śmieszne ale prawdziwe słowa.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »

  Adam Michnik znieważył Prezydenta RP Adam Michnik znieważył Prezydenta RP

  Do znieważenia głowy państwa doszło na auli publicznej uczelni, Uniwersytetu Szczecińskiego. Zaproszona została tam osoba o poglądach skrajnych, w moim odczuciu wybitne antypolskich. Uczelnia posłużyła zatem do walki politycznej i prezentowania „postaw fanatycznych” dążących do obalenia demokratycznie wybranej władzy.

  Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach! Ludzie w Polsce nie czytają Ewangelii, z niej można się dowiedzieć sporo o wrogach!

  Stanisław Michalkiewicz o islamizmie czy komunizmie i obronie przed przeciwnikami chrześcijańskiej cywilizacji

  Stop pedagogice wstydu Stop pedagogice wstydu

  Konferencja popularnonaukowa w Sejmie RP

  Przyszłość polskiej kolei Przyszłość polskiej kolei

  Polski Punkt Widzenia – Krzysztof Mamiński

  Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus Chcemy leczyć w Polsce, czyli czas na Zdrowie Plus

  Rozmowy Niedokończone

  Czy Tusk odpowie za Amber Gold? Czy Tusk odpowie za Amber Gold?

  Dlaczego powołano komisję śledczą ws. Amber Gold? Jaki obraz funkcjonowania państwa przedstawia? Kto poniesie odpowiedzialność za tą aferę? Jarosław Krajewski odniósł się do prac komisji.

  1 prosty sposób Natalii Przybysz 1 prosty sposób Natalii Przybysz

  Agenci nieruchomości jej nienawidzą! Odkryła jeden prosty sposób na rozwiązanie problemów mieszkaniowych. Mowa tu oczywiście o postępowej piosenkarce Natalii Przybysz, która w wywiadzie dla Gazety Wyborczej podzieliła się wspaniałym pomysłem racjonalizatorskim, który w zaledwie pięć minut rozwiązuje problem za małego mieszkania.

  Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM Inauguracja Roku Akademickiego 2016/17 w WSKSiM

  Transmisja z Auli i Sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – 22.10.16

  Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów Ks. Popiełuszko szaleje, tyle jest cudów

  Z tej śmierci wyrosło dobro – ks. dr Jan Sikorski, były kapelan „Solidarności” i Tomasz Wiścicki, publicysta i współautor książki pt: „Ksiądz Jerzy Popiełuszko”