Wildstein o wotum nieufności dla rządu

7 lutego 2013 | | Opinie i komentarze, Pozostałe.

Wyszukaj: Bronisław Wildstein wotum nieufności

O planowanym przez PiS zgłoszeniu wotum nieufności wobec rządu Donalda Tuska.


  • Jan Padjasek

   Wiadomym jest co zrobi większość parlamentarna,przecież doskonale zdają sobie sprawę co ich czeka po utracie władzy.Ci klakierzy nic nie zrobią dla dobra kraju i jego społeczeństwa,a zrobią wszystko by trwać możliwie jak najdłużej przy władzy.Opozycji obowiązkiem jest zgłosić wotum nieufności wobec rządu chociażby dlatego by wywołać poważną dyskusję parlamentarną.Jak widzimy dotychczas poważne dyskusje zastępuje się dyskusjami o pomyleńcach seksualnych,ważne wydarzenie jakim była konferencja Smoleńska nie przedstawiona została większości społeczeństwa ponieważ transmisja przeprowadzona została tylko przez TV Trwam,a gdzie były telewizje „niby” publiczne których obowiązkiem jest informowanie społeczeństwa o ważnych wydarzeniach w kraju a do takich zaliczam debatę publiczną o tragedii Smoleńskiej.Na każdym kroku widoczne są działania nie sprzyjające rozwojowi kraju,a tylko pewnemu ugrupowaniu które poprzez okrągły stół,grubą kreskę a w końcu nocną zmianę zostało uchronione od odpowiedzialności karnej i dziś spijamy efekty poprzednich działań.W/g mnie tak długo będziemy ponosić konsekwencje przeszłości jak długo jej nie rozliczymy.Każdy musi zrozumieć że perz w uprawach będzie się tak długo odradzał dopóki ostatni z rozłogów nie zostanie zniszczony.Tak musimy postąpić z naszą przeszłością a raczej z przeszłościa ludzi którzy zdradzili naród i w dalszym ciągu to czynią.

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów Deportacje polskich feministek do białoruskich łagrów

  Całym krajem wstrząsnął kolejny „czarny poniedziałek”. Stacje metra w polskich miastach i wsiach zostały zablokowane, a w ich pobliżu przeprowadzono tzw. „protesty na zapas”, czyli manifestacje sprzeciwu wobec zmian, których kaczystowski rząd nie planuje. Ale mimo iż nie planuje, to w każdej chwili może.

  Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem Jak Kaczyński poradzi sobie ze zwycięstwem

  Gadowskiego Komentarz Tygodnia – o roku rządów Prawa i Sprawiedliwości, powiązaniach w spółkach PKP, konflikcie dwóch osobistości i nagłej zmianie postawy Hanny Gronkiewicz-Waltz

  Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski Destabilizacja państwa ukraińskiego zagrożeniem dla Polski

  Stan bezpieczeństwa państwa – rozmowa z dr Andrzejem Zapałowskim na temat destabilizacji państwa ukraińskiego i wynikających z tego zagrożeń dla Polski.

  Bezpieczeństwo w UE Bezpieczeństwo w UE

  Myśląc Ojczyzna – prof. Mirosław Piotrowski

  Wspomnienia kresowe Wspomnienia kresowe

  Doświadczenie totalitaryzmów nazistowskiego i komunistycznego, konspiracja, wywózki, przesiedlenia. Historie życia Kresowian to niekończąca się opowieść, walka o utrzymanie polskiej tożsamości, walka o przeżycie.

  Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie! Kiedyś Europa z islamskimi naporami bez ceregieli się konfrontowała i to skutecznie!

  Stanisław Michalkiewicz o braku woli politycznej ochrony granic UE i pierwszych objawach odzyskiwania poczucia rzeczywistości przez narody europejskie

  Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady Kult a pamięć. O stosunkach polsko-żydowskich w czasie Zagłady

  Debata, a wśród gości: Paweł Lisicki, Piotr Semka, Marcin Urynowicz, Andrzej Żbikowski

  Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów? Czy obecne protesty dotyczą faktycznych problemów?

  W ostatnim czasie można zaobserwować w Polsce wiele protestów społecznych. Stanisław Janecki zastanawia się nad ich zasadnością. Czy tego typu forma wyrażania poglądów ma jakiś sens?

  Rząd i nie tylko daje fory Niemcom? Rząd i nie tylko daje fory Niemcom?

  Robią nas w konia – na przykładzie Mercedesa

  Afera reprywatyzacyjna w stolicy Afera reprywatyzacyjna w stolicy

  Rozmowy Niedokończone

  Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu Protesty przeciwko budowie elektrowni atomowej w Żaronowcu

  Z filmoteki bezpieki – rozmowa Cezarego Gmyza z Moniką Litwińską

  Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016 Z parlamentu europejskiego: 22.10.2016

  Rozmowa w PE

  Wielkie korporacje są właścicielami Rządu Wielkie korporacje są właścicielami Rządu

  W Stanach Zjednoczonych nie ma już takiego kapitalizmu, jaki znamy z podręczników a ogromną część rynku zagarnęły wielkie korporacje. Jednocześnie rozrastająca się sfera publiczna niszczy klasę średnią, więc Amerykanie coraz częściej myślą o znalezieniu stabilnej państwowej posady a nie o prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa – twierdzi Leszek „Nick” Sadowski – wydawca nowojorskiego „Nowego Dziennika” będącego jednym • dalej »