Wojciech Cejrowski vs. gender i feministki

27 października 2014 | | Opinie i komentarze.

Wyszukaj: feminizm gender Wojciech Cejrowski

Krótko i na temat

http://www.youtube.com/watch?v=dGjWENl2P-A


 • Lekcje historii – appeasement
  • Jacek Irys

   SKONCZYL SIE CZAS REFLEKSJI, PORA NA DZIALANIE!
   Wniosek jest prosty, wg. mnie. Zeby calkowicie nie przegrac, to musza wszyscy zaglosowac na TYLKO dwie partie. Kongres nowej prawicy i PiS!
   Wnosek z reflekcji. Wiadomym jest ze lobuzy spod znaku Lewicy po czesci opanowali swiat dzieki swoim manipulacjom. Dawniej wykorzystywano Zyda, ktory przyjmowal do siebie wszystko, dzisiaj te sama metode zastosowano z islamistami, ktorym pozwolono atakowac cywilizacje, a w przypadku krytyki, stajesz sie rasista! Trzeba zauwazyc, ze ta ciemnota jest bardzo agresywna, ale potrzebna dla poparcia SOCIALISTOW i stad te rozne zapomogi im. Polska powinna przybrac podobna polityke tej przymusowej imigracji, jak to czyni Norwegia, Canada. Przyjmujemy ludzi przydatnych naszej wspolnocie polskiej! Wszystko w tym temacie. Czy zastanawialiscie sie nad faktem nienawidzenia tych wolnosciowych rzadow? Moze, czego raczej jestem pewien, ze sugerujecie sie wiadomosciami podawanymi Wam na talerzu, zamiast rozejrzec sie w okol siebie. Dzieje sie bardzo duzo zlego, co jest namacalne! Widze to tak. Biedny ojciec PRL, ciulal i ciulal, a jego synek demokratyczny idiota roztrwonil ojcowizne, zeby pokazac Jaki z niego chwat. Ten synek, wszystkie dotychczasowe rzady,bawiac sie z prostytutkami, zasmiecil cala Polske. On wolal budowac stadiony, orliki, zamiast przedsiebiorstwa utylizacji smieci. Latwiej jest zbuzyc ojcowizne, przemysl, niz wybudowac oczyszczalnie. Zeby tez zarobic, to pozwolil na skladowisko smieci niebezpiecznych, z innych krajow, na polskiej ziemi! Opornych bil, maltretowal i maltretuje, a takze morduje! Moj kraj nowy, do ktorego emigrowalem, juz dawno wprowadzil obowiazek oplat za opakowania sprowadzane z innych krajow! Dla ciekawosci podam, ze w Norwegii, odsprzedaje sie plastyki i puszki. Niewielki zysk, ale to jest motywacja do niezasmiecania kraju! Polska jest Polska, gdzie wyrodni synowie gdzies maja ojcowizne i sie jeszcze bawia, chociaz juz nie tak wesolo.
   POLECAJAC KNP JAK I PIS? TYLKO TE DWIE PARTIE, UWAZAM ZE NIE POPELNIAM BLEDU, SZCZEGOLNIE, ZE NIC LEPSZEGO, NIE MA NA HORYZONCIE!

  Doceniasz to co robimy?
  Czujesz się na siłach aby pomóc?
  Wspomóż nas w dalszym działaniu

  Wybierz swój abonament dobrowolny
  Podziel się słowem
  rezygnacja


  Nasze nowości

  Trwają rozmowy ws. CETA Trwają rozmowy ws. CETA

  Jerzy Chróścikowski – Polski Punkt Widzenia

  Głos Polski 20.10.16 Głos Polski 20.10.16

  min. Antoni Macierewicz

  17 września 1939 roku. Wojna z Rosją 17 września 1939 roku. Wojna z Rosją

  Bogusław Nizieński i prof. Janusz Odziemkowski

  Miłośnicy Kresów Miłośnicy Kresów

  Pomoc materialna, paczki polonijne czy odnawianie zapomnianych miejsc pochówku Polaków to tylko niektóre formy aktywności Towarzystwa Miłośników Kultury Kresowej oraz Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów. Jak zaznaczają założyciele obu towarzystw, pomoc rodakom na Wschodzie to wielka lekcja historii i wielka satysfakcja.

  Robią wszystko by zaszkodzić, a sondaże dla PIS stale rosną Robią wszystko by zaszkodzić, a sondaże dla PIS stale rosną

  Piotr Zaremba zauważa, że partii rządzącej nie zaszkodził tzw. „czarny protest”. Dlaczego tak się stało?

  Tydzień Sakiewicza – Mucha, Jachowicz Tydzień Sakiewicza – Mucha, Jachowicz

  Publicyści komentują wydarzenia tygodnia

  „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu” „Wprowadzenie CETA to być albo nie być naszego narodu”

  Radykalny głos w sprawie CETA

  Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną! Polska w stosunkach z Rosją mogłaby mieć lepszą pozycję negocjacyjną!

  Stanisław Michalkiewicz o funkcji stosunków polsko-rosyjskich jako elemencie strategicznego partnerstwa niemiecko-rosyjskiego

  Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej Adam Michnik żali się, że PUBLICZNE pieniążki nie płyną do Wyborczej

  Fragment spotkania z wielkim naczelnym wielkiej gazety

  Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby! Kobiecy przywilej braku kary za zabijanie może zostać rozciągnięty na inne osoby!

  Stanisław Michalkiewicz o konsekwencji stanowiska polskiego Episkopatu w sprawie społecznego projektu ustawy zaostrzającego warunki usuwania ciąży i o swoim projekcie z 1991 roku jednozdaniowej ustawy w jej sprawie

  Projekt budżetu na 2017 rok Projekt budżetu na 2017 rok

  Jacek Sasin – Polski Punkt Widzenia

  Smoleńskie taśmy Tusk – Putin Smoleńskie taśmy Tusk – Putin

  Ujawnia „Warszawska Gazeta”

  Język polski dobrem Narodu Język polski dobrem Narodu

  Myśląc Ojczyzna – prof. dr hab. Piotr Jaroszyński